Автор Тема: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец  (Прочетена 9478 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Пълнолуние в стрелец,на 14.06.22г.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #1 -: Юни 11, 2022, 05:49:13 pm »
На първо четене всеки си е на мястото, но марс е краен диспозитор на луната и в съвпад с хирон може да доведе да травматизиращо насилие. Таото от Нептун показва, че това може да е и под фирмата на психоатаки, натиск, заплахи, дистрес.
Тежки думи, потискана агресия излиза на повърхността.
Някой може да се изненада от реакция от неочаквана посока.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #2 -: Юни 12, 2022, 10:29:56 am »
Нито Юпитер е оперативен, нито Сатурновата терма на Луната, позволяват  авантюризмът, размахът, с който да се осъществява това пълнолуние. Общо взето решенията, изборите,  като че ли, ще са ангажирани със спортни прояви, развлечения, култура. Ще има някакво предвиждане на настоящия момент, което да има изражение на пророчество, но няма да е приложимо, разбрано. По-скоро изразена показност, разточителност под формата на услуга, излишни церемонии. У 1, 8 в 8 ми, не размърдва ли теми около данъци, пенсии. Но, пък е 11 от 10- може ряко да се смени посоката на националните интереси. Марс, тук е интересн, защото е точно в 15 *, на трон, ъглов, но няма работа, нито в 7ми дом, нито над хоризонта-отношеният с другите, и в обществен план, и в личен, почва да "парят". Марс в терма на Меркурий, усилва словесните , празнодумни битки/спорове. Много врагове, разводи/ раздели/ със "старите братя"/, експлозии. Марс вижда и АСЦ, няма да липсва предприемчивост, реформи, борба за някакъв идеал, справедлива кауза/ все пак е в Овен/, стига само куража и решителността, в стремежа да победят "врага", да не наранят близния и не разрушат/ изгорят и "мокрото' ?!
Луната е в дом на радост, бърза, но среща Сатурн, който, точно сега не е "баш как надо" и възпира разширяването, перспективата; бедност, сухота.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #3 -: Юни 12, 2022, 03:30:28 pm »
При мен вече има проявление. Видях дежа вю в нета, което ми би леко шамарче, колкото за горчивката, че нищо не се е променило. По подвижното тао от картата си е.
« Последна редакция: Юни 12, 2022, 03:33:37 pm от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #4 -: Юни 12, 2022, 06:57:59 pm »
Пълнолуние в 3ти дом,но с тази Венера съвпад Уран и Марс на к7,помислих си,че някой обир ще се заформи,с показна полицейска акция/гонка.
При мен лунацията е в 7ми дом,опозиция Луна ,секстил Слънце,квадрат Плутон....и възврат на Марс.
« Последна редакция: Юни 12, 2022, 07:05:07 pm от Сафо »

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 997
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #5 -: Юни 13, 2022, 12:09:02 am »
При мен е в 8ми дом квадрат с Юпитер в 11д. Диспзиторът на Пълнолунието Юпитер е в разходящ съвпад с Луната ми в 12д. Имам проявление вече, дано не си втълпявам, но интуицията ми е много силна и скоро ще блесне истината. Един човек (мъж) може би ме вкарва в интриги, а като си направя сметката, от това което ми е направило грозно впечатление как говори за други хора(особено жени), вероятно и за мен вече е създал поредната такава история. Но в крайна сметка знаех, че поемам риск в контакта си с него и сега ще си нося неприятностите, но с достойнство. Ако се окажа права и ме разочарова като човек, то ще се радвам че бързо съм разбрала и съм се отървала навреме от поредното повърхностно познанство. Такъв ти хора не са ми фактор и няма как да ме бутнат надолу, колкото и да се стремят. Напротив, затвърждават силата ми и увереността, че знам към какво се стремя и съдбата ми помага да не се отклонявам. При някои хора минават години в лъжа и унижение, при други като мен за възможно най- кратък срок, без много поражения и болка. Безчувстена съм към инфантилни и хлъзгави хора. Мога само да има пожелая успех в живота и да виждат повече доброто, отколото лошото!  :)
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #6 -: Юни 13, 2022, 03:05:16 pm »
Пълнолуние в 3ти дом,но с тази Венера съвпад Уран и Марс на к7,помислих си,че някой обир ще се заформи,с показна полицейска акция/гонка.
При мен лунацията е в 7ми дом,опозиция Луна ,секстил Слънце,квадрат Плутон....и възврат на Марс.
дни след лунацията е едно събитие(сватба), което ме вълнува от една година.
Днес започнахме ремонт, който също е плануван от 2021 г. Лунацията задейства Слънцето ми, което е упр на 4ти дом. Транзитен Сатурн също.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #7 -: Юни 13, 2022, 05:07:46 pm »
Охоо, аз също съм на сватба в събота след пълнолунието. Не се научиха хората да не се задомяват в събота  :D
За пръв път ще ми е от цял юпитеров възврат. За младоженците, които не познавам и на място ще срещна, събитието е отлагано и пренасочвано по време на пандемията. Дори поканата ни е с неактуални дати  ;D
Младоженецът е колега на мъжа, а булката и двамата ще я видим за пръв път. Всичко е като за Луна във Водолей  ;D
За мероприятието в нашето семейството ще обвиним Сатурн от картата на лунацията.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #8 -: Юни 13, 2022, 09:46:29 pm »
При мен в съвпад с МС, Сатурн/У11 и Уран/У12 в 10 дом - нещо ми е супер подтиснато и нямам грам енергия.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #9 -: Юни 14, 2022, 06:03:44 pm »
В 6-ти дом, секстил с У3 Слънце .
След няколко дни пътуване обратно на работа.
“Благи” вести от бившия и неприятни новини от приятелка , касаещи нея.
Дежурства по изпити и излишен стрес. Зарязала съм всички битовизми, уморено ми е- от емоции, работа, даже от пътуването.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #10 -: Юни 23, 2022, 08:02:52 am »
Пълнолунието съвпад СЛВ 23 Стрелец/10 дом
точно на деня беше погребението на съпругът ми,почина на 10.06.2022г.
загубих най-добрият и верен приятел,с който споделяхме  заедно пътя си 38 години...
Нека душата му да намери покой!

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #11 -: Юни 23, 2022, 08:14:15 am »
Ех, Стреличка! 💞💞 Кураж и на теб в тази трансформация 🌹🚀. Съболезнования!

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #12 -: Юни 23, 2022, 10:42:57 am »
Съболезнования,  Стреличка! ❤️

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #13 -: Юни 23, 2022, 12:52:05 pm »
Оо,мила Стреличка,толкова е трудно да напишеш това..Съжалявам.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1870
Re: Пълнолуние на 14.06.22г.в знак стрелец
« Отговор #14 -: Юни 23, 2022, 02:25:39 pm »
Моите съболезнования, Стреличка!