Астрология. Езотерика > Астрология

Марс

(1/419) > >>

Papy:
Колко дами с марс в мутабелни знаци карат кола добре? Или само марс в близнаци прави от един шофьор - добър?
Познавате ли добри спортисти с марс в 12-ти дом и/или с марс в рак?
Колко хора познавате с марс квадрат/опозиция/съвпад с плутон, които са тренирали силови спортове

Колко от хората с марс в 3/9 говорят бързо и колко от тези с марс в 1-ви наистина имат белег по главата?
Вярно ли е, че с марс в 7-ми разводът е сигурен?

Мисля си как си заучаваме някакви постулати, и дори и да виждаме изключения, минават между капките

Рени:

--- Цитат на: Papy в Юни 16, 2013, 11:03:50 pm ---Колко дами с марс в мутабелни знаци карат кола добре? Или само марс в близнаци прави от един шофьор - добър?
Познавате ли добри спортисти с марс в 12-ти дом и/или с марс в рак?
Колко хора познавате с марс квадрат/опозиция/съвпад с плутон, които са тренирали силови спортове

Колко от хората с марс в 3/9 говорят бързо и колко от тези с марс в 1-ви наистина имат белег по главата?
Вярно ли е, че с марс в 7-ми разводът е сигурен?

Мисля си как си заучаваме някакви постулати, и дори и да виждаме изключения, минават между капките

--- Край на цитат ---

Статистиката е "истина" на масовката ,не -въобще . :)

Papy:
Аз започнах да се съмнявам, че дори за масовката е истина
Просто ни промиват знанията с някакви полувенчати истории
Ти можеш ли да споделиш статистически наблюдавано вярно твърдение за марс в 1-ви примерно?

Рени:
Имам не белег ,а белези и не само по главата,а по цялото тяло и това не е само защото Марс ми е в 1-ви дом ,а защото динамиката в картата ми е такава,има достатъчно напрежение и привлича инциденти.Всяко противоречие,вътрешен конфликт или там както искаш го наречи вътре в мен ,които не мога да разреша ,изразя ги срещам "отвън" ,като обстоятелства,хора,инцидент и резултата е :или пречки/болест,или конфронтация,или наранявания .
Зависи как приемаш/разчиташ информацията,написаното като теория,статистика ,относно "промиването на...".В случая,Марс в 1-ви дом-белези ,но не приемаме ли за белег и :
     - знак,следа,нещо като отпечатък,поличба ?!?
Символиката забравяш ,преценката на цялата карта .Мисля ,всеки има поне един даже и миниатюрен белег някъде по тялото си ,защото всички имаме 1-ви дом ,както и аспекти между планетите ,което винаги включва Овен/Марс .Когато същият се намира вече, в 1-ви дом засилва тенденцията/предразположения към такива прояви ,когато е активиран от транзити,прогресия...
Ако искаш утре ще кача 3-4 карти ,за да има и факти по споделеното ,нали ?!? :)

Papy:
За картите-супер-качвай :)

За белезите-ето-аз нямам нито един, до скоро си личеше едно дълбоко одрано от котка на ръката (метнах я на една тераса и тя се хвана за мен в паниката :) ), но вече почти изчезна

И ако асц ми е в последните градуси на дева, сещаш се как е аспектиран меркурий, по твоята логика трябва ли или не да имам белег?
Иначе да-имаме си всички първи дом :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия