Автор Тема: Марс  (Прочетена 282454 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1350 -: Януари 15, 2017, 11:05:46 pm »
Аууу, ходи на лекар, не го подценявай ... :o :o :o
Над силата е само умението да я владеем!

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Марс
« Отговор #1351 -: Януари 16, 2017, 07:54:58 pm »
Доста сме унили тази вечер у дома, Марс/Хирон по различен начин докосва картите ни, но дори тригонът е с болезнен отенък.

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Марс
« Отговор #1352 -: Януари 20, 2017, 12:59:40 am »
Днес така се изтрясках в костта над окото, сега съм като Квазимодо със синьо-червн грим.  :(  Тр. на Марс е съвпад с натален Юпитер, упр на 8-ми и квадрат Венера.  :lol_hitting: Незнам, дали е това, но и в астро.ком пишеше да внимавам от прилив на енергия, да не стане беля.
« Последна редакция: Януари 20, 2017, 01:02:48 am от maimunka365 »
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1353 -: Януари 26, 2017, 07:51:14 pm »
Влизам да се възмутя от войнствеността на господин транзитен Марс - в момента ми е в 1 нат. дом и в квадрат с нат.Слънце, анаретен  :73: Заради предстоящото му качване на трон ли е такъв боен?   :-\ - Два дни ходя кървава, като излязла от каспница. Якето ми е пак в кръв, кожата ми е "прободена" тук там - по лицето, ръцете. Внезапни инциденти   :smiley_confused1: Аман! Не смея да мисля какво още предстои :(
Над силата е само умението да я владеем!

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #1354 -: Януари 26, 2017, 08:09:01 pm »
Марс в анаретен градус и пред ингрес в своя знак си е бомба. Ако имаш наранявания, явно и ти самата действаш припряно. А ситуацията изисква внезапни действия, които да се справят с критични ситуации.

И аз съм ранена и на всякакви белези. Това му пътуване през мой 1 дом ме сдоби с рани всякакъв калибър и от всяко естество. Като ми липсва движение и повече време стоя у дома, което не е типично за мен, избива в някакви крайности - изгаряния и прорезни рани. Сега ми транзитира във 2 дом, от съвсем скоро. Но пък анаретен. Само днес имам 2-3 крайно нелепи изгаряния. По моя вина. Реагирах припряно в ситуации, в които не трябваше.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1355 -: Януари 26, 2017, 08:11:42 pm »
Единия път паднах, другия път се ударих с вратата на колата - агресията не идва от "друг човек"  ;D :72:
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марс
« Отговор #1356 -: Януари 26, 2017, 08:13:54 pm »
Ален лак ,алено червило, лента за глава шапка и бижута с червен камък -аз така правя не че нося друго освен червено червило и лак ,но ако е по-друго то е тъмно в плутоновата гама, затуй се връщам към доматен нюанс. Люют пипер и прочие, може да се наточат ножове в къщи и тнт  :012:, Цветоострология   :D да балансираме вселенската нужда от марсово червено -материализираме я на момента !Въпросът е -дали не се правим на по-големи, благи, кротки и куртоазни риби отколкото сме? Дали искаме да теглим майна с ритник, а слагаме крива социална усмивка? Сложете си червило, изругайте крантата пред вас и се уригнете на достопочтения морал  :D

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1357 -: Януари 26, 2017, 08:18:49 pm »
Ако знаеш колко си права - днес бях точно с алена риза и алено червило  :29:
Над силата е само умението да я владеем!

Rebeka

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 112
Re: Марс
« Отговор #1358 -: Януари 26, 2017, 08:22:51 pm »
Щом това не е достатъчно значи дисбаланса е голям  ;D

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #1359 -: Януари 26, 2017, 08:41:19 pm »
При мен транзитен Марс е в знаково каре с натален. прогресивен асц ми е в Овен. И доста прогресивни планети имам в Скорпион. Прогресивен Марс ми квадратва стелиума. Дирекционна Луна бясно върви към каре с натален Марс.
И ред други плутонови и марсови аспекти имам. А сега ми предстои и тр. Марс опозиция стелиума. Марсова енергия хич не ми липсва.
Бих казала, че имам излишно. Редовно "разпускам" напрежението с някоя ругатня към хора малоумни. Осовобождавам напрежението.
Но цялото това намарсяване ме тика да си набявам още марсово настроение. За първи път в живота си проядох люто. А по принцип от черен пипер ми се насълзяват очите. Сега всеки ден ям толкова много люто, че имам усещането, че съвсем се правя марсова. И вместо да намирам баланс, то хептен си вредя. Редовно нося червено. Но не мисля, че ме хармонизира това. На фона на всички напрегнати аспекти, съвсем ме прави припряна. То заради това има наранявания. И това ще мине.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1360 -: Януари 26, 2017, 08:50:22 pm »
Оххххх, загледах се, че по време на СЗ - Марс и Уран са в съвпад в Овен- при мен в секстил към нат.Марс и ИС ...   :o
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2099
Re: Марс
« Отговор #1361 -: Януари 26, 2017, 09:28:01 pm »
Хах, тъкмо се чудих защо днес се прибрах с възможно най-ярко червената чанта на света. :d030:
Просто не й устоях.
С ингреса в Овен се надявам на повече енергия, че съм като плужек- тия студове ме отказват от всичко.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3181
Re: Марс
« Отговор #1362 -: Януари 26, 2017, 09:42:27 pm »
От кога го чакам да мине в Овен, че на Корея определението е доста точно, и аз съм като плужек, направо не се понасям, а и се разхожда в 12-ти дом, съвсем скапва работата. Едва ли има по инертен и бездеен от рибешкия Марс

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Марс
« Отговор #1363 -: Януари 26, 2017, 10:05:31 pm »
Порадвайте се на 'мързела' за последно преди Марсовия възврат тогава.  ;D


lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1364 -: Януари 26, 2017, 10:31:23 pm »
Инертност ли?! На мен хич не ми се отразява така.
Днес зверски си разбих коляното в метална дръжка на шкаф.
Подозирам квадрата му към Луната ми в 12ти.