Автор Тема: Марс  (Прочетена 271748 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1950 -: Юли 05, 2022, 04:45:27 pm »
Марс в последни градуси на овен,но имаше ли прояви на насилие около вас през последните дни,растящ квадрат Марс-Плутон?
пътен инцидент- сутринта на път за работа го удариха  синът ми,задна броня,добре,че има теглич та е поел пораженията,за сметка на предната броня на виновният водач
а предишната вечер много стар и болен черен,проскубан гълъб  с едно гноясало око,зловещо изглеждаше,кацна на неговият прозорец и не искаше да отлети,не се уплаши и като го гонехме,изпоцапа перваза и се сви в ъгъла до отвореният прозорец с намерение да влети в стаята,но не устоя на атаката на мопа и отлетя в мрака със стържещ звук,има много знаци след смъртта на съпругът ми ,но този ми дойде в повече....

zora

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 39
Re: Марс
« Отговор #1951 -: Юли 05, 2022, 06:28:31 pm »
Стреличка, до 40 дни е най-тегаво, а знаците и буквално физическите  усещания са доста силни , после поолеква... изпитано.
Извинавам се, че е извън темата.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Марс
« Отговор #1952 -: Юли 05, 2022, 07:18:56 pm »
Марс в последни градуси на овен,но имаше ли прояви на насилие около вас през последните дни,растящ квадрат Марс-Плутон?
пътен инцидент- сутринта на път за работа го удариха  синът ми,задна броня,добре,че има теглич та е поел пораженията,за сметка на предната броня на виновният водач
а предишната вечер много стар и болен черен,проскубан гълъб  с едно гноясало око,зловещо изглеждаше,кацна на неговият прозорец и не искаше да отлети,не се уплаши и като го гонехме,изпоцапа перваза и се сви в ъгъла до отвореният прозорец с намерение да влети в стаята,но не устоя на атаката на мопа и отлетя в мрака със стържещ звук,има много знаци след смъртта на съпругът ми ,но този ми дойде в повече....
strelicka,Марс/Меркурий смениха знак днес,не проверих часа.За знаците,не всеки се вглежда/вижда,радвай се ,аз вярвам в безсмъртието на душите.Дядо ми се яви/материализира,буквално,12 години след смъртта си ,за да ми помогне.Бях в шок,не се интересувах нито от езотерика,нито от астрология.Оттам започна всичко.
Важното е,че синът ти е жив и здрав,майната им на ламарините.Прегръщам те. :-*
« Последна редакция: Юли 05, 2022, 07:26:20 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1953 -: Юли 06, 2022, 06:54:25 am »
 :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Марс
« Отговор #1954 -: Октомври 05, 2022, 09:22:03 pm »
На 30.10.22г.Марс ще спре стационарно/ретрограден в 25*на знак близнаци взаимна рецепция по управление с диспозитора си -Меркурий.В картата с координати на София,Марс е на асц,упр.на 6/11 домове.
Другата стационарна точка е в 8*на знак близнаци,съвпад с неподвижна звезда.Стационарно/директен-12.01.23г.

При мен транзита е през 1ви дом,където е и Луната упр.на 3ти.
скорпион и овен са 6ти/12ти домове.Мама я ужили пчела между пръстите на ръката и се поду.
 Изникна ми шип на показалеца-малко топче,болезнено.Наранявания по ръцете тези седмици в повече от обикновено.Нарушения правя на пътя.Умрели/блъснати животни,днес и човек лежеше блъснат на бул.Ботев и Пиротска.Интуицията ми приема/предава.Има и още....Неприлични предложения от мъже се активираха,мръснишки думи пишат.Черногледа съм.Правих изследвания ,заради някаква бучка на крака,зад коляното.Киста.
Предстоят събития.
« Последна редакция: Октомври 05, 2022, 09:39:05 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4533
Re: Марс
« Отговор #1955 -: Октомври 05, 2022, 09:57:26 pm »
Сафо от споделеното повече ме наведе на мисълта за Меркурий,Марс няма толкова обхватни пълномощия.Някак осми дом,Меркурий .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Марс
« Отговор #1956 -: Октомври 06, 2022, 08:21:00 am »
Ребека, Марс при мен управлява лоши домове, 6 и 12 и е на к12 в натала. Значи идва от лош дом. Транзита през първи винаги влияе на тялото, освен това Луната е в 1ви.а той сега е там. Меркурий също, да, като упр. На Асц, сега е в 5ти дом съвпад Плутон и квадрат к8. Юпитер е упр. на 7, 8 и 11 домове. Марс е диспозитор. Всичко е активирано от споменатите от теб. Луната ми е квадрат с нат. Плутон и тригон Слънце. Пълнолунието, което предстои е съвпад нат. Марс.
« Последна редакция: Октомври 06, 2022, 08:22:33 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Марс
« Отговор #1957 -: Октомври 06, 2022, 01:25:43 pm »
Два пъти леко пуснах кръв от сутринта, дясна ръка.
Дадох кръв за изследвания и после ме нападна психично болна, имахме лека схватка, искаше да ми вземе телефона, който държах, след като имахме и вербална конфронтация, обиждаше, говорише глупости и плашише малкия. Сега имам следи от ноктите й.
Случка при парк с детето до мен.
(Не е нужно да казвам, че институции в нашата държава нямаме хич, нали. А такава институция като мвр изобщо, там е най-зле, направо да закриват. Нямам нито една опорна точка да ги защитя или да им кажа браво към момента. Някои граждани, 112, бърза помощ и обществен ред държат все още някакво прилично ниво. Това е в Бургас.)

И нещо жизнеутвърждаващо: При транзит през Пловдив, мисля, че се казва Карловско шосе средният изход към магистралата, та там, отдясно в посока магистралата, има бензиностанция на Ромпетрол, наредени са заедно с Шел и Газпром, май. На Ромпетрол работи млад мъж без ръка. Усмихнат, бърз, чевръст, работи с желание, изми предно и задно стъкло, не се скатава. Не чака и само на телковата пенсия. Обаче много повече браво на Ромпетрол, че са му дали шанс да прави това!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1958 -: Октомври 06, 2022, 02:49:49 pm »
Сафо, виж си господарят/-ите на годината, статус по натал и в солара, и тогава текущите транзити.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Марс
« Отговор #1959 -: Октомври 06, 2022, 09:46:57 pm »
Рени,да,правя го.На 2.11.22г влизам фирдар Юпитер/Марс.А от 23г.февруари профекция асц в скорпион.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Марс
« Отговор #1960 -: Октомври 06, 2022, 09:53:50 pm »
Люба,При теб нат.Марс във везни ли е?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Марс
« Отговор #1961 -: Октомври 06, 2022, 11:31:55 pm »
Наталният е във везни, а днешните чудеса са от каре на марс към Меркурий.
Сега ме обхвана фрустрираща ярост и срам, някаква дърта луда ме насини и надра и аз нищо не свърших срещу това. Линейката искаха да ми бият венозно успокоително, а аз ще си нося синката от нейното ущипване и ноктите й. Мвр-то дойде след 50 мин, само за да ми запише името и да ме информира, че законът я пазил, защото била освидетелствана. Невинна ппради невменяемост. След час и половина просто си тръгнаха, без да кажат чал. Нея я закараха в психото, ама кел файда. Аз сега какво да правя... Да му посипвам пепел?  Офффф.
Хем знам, че тя просто е луда, хем ми се щеше да я смеля. Божкеее, представяте ли си в каква скопена система живеем. Те са сред нас, структурата нехае, общо взето струва ли си да се хващам с адвокати?
През цялото време имах чувството, че те просто се опитват да ме откажат, излишна работа им създавам, да си ходя и кой откъде е...



Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1962 -: Октомври 07, 2022, 10:29:35 am »
Рени,да,правя го.На 2.11.22г влизам фирдар Юпитер/Марс.А от 23г.февруари профекция асц в скорпион.

Сафо, годишният управител по профекция, който е актуален към момента ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1963 -: Октомври 07, 2022, 08:29:45 pm »
Мвр-то дойде след 50 мин, само за да ми запише името и да ме информира, че законът я пазил, защото била освидетелствана. Невинна ппради невменяемост. След час и половина просто си тръгнаха, без да кажат чал. Нея я закараха в психото, ама кел файда. Божкеее, представяте ли си в каква скопена система живеем. Те са сред нас, структурата нехае, общо взето струва ли си да се хващам с адвокати?

Това е абсурд, защото е имало заплаха за твоя живот и живота на детето ти! Видимо е била агресивна и опасна. Има ли подобна ситуация, тя трябва да е прибрана в психиатричното отделение по район. Въпреки това, според мен не си струва да се занимаваш с адвокати, защото нищо реално няма да постигнеш.
Но в бъдещ план ще става все по-откачено, като се осъществи т.нар. деинституционализация и тези хора тръгнат сред останалите "в норма".

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Марс
« Отговор #1964 -: Октомври 07, 2022, 10:07:48 pm »
Рени,да,правя го.На 2.11.22г влизам фирдар Юпитер/Марс.А от 23г.февруари профекция асц в скорпион.

Сафо, годишният управител по профекция, който е актуален към момента ?
Профекция асц е във Везни-Венера.Упр.на 8ми проф.дом и сега е в 1ви.В натала е в риби.
« Последна редакция: Октомври 07, 2022, 10:13:36 pm от Сафо »