Автор Тема: Марс  (Прочетена 272798 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1965 -: Октомври 08, 2022, 10:39:57 am »
Рени,да,правя го.На 2.11.22г влизам фирдар Юпитер/Марс.А от 23г.февруари профекция асц в скорпион.

Сафо, годишният управител по профекция, който е актуален към момента ?
Профекция асц е във Везни-Венера.Упр.на 8ми проф.дом и сега е в 1ви.В натала е в риби.

В периода, Венера е във Везни, невидима, т.е. неспособна да внася умереност, баланс, в сферите, които държи . Там, където се е скрила/ "умряла ", е мястото, откъдето може да дойдат ситуации, които да носят дискомфорт, неудовлетворение, слаба преценка. Венера се скри в първите градуси на Дева квадрат Марс, под управлението на стационарен Меркурий. Сега , докато Меркурий, /при теб  е у1/, отново възвърне темпото си, от преди ретро фазата, стават най-много инциденти, много хора дават "на късо", много уреди отказват да работят, така както преди и т.н.
Виж 2016 г, какво си споделила за Марс през 1-ви дом, в твоето ежедневие . :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Марс
« Отговор #1966 -: Октомври 08, 2022, 09:15:50 pm »
Благодаря Рени!Не се сетих да разгледам ситуацията по този начин. :)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1967 -: Октомври 09, 2022, 09:26:07 am »
Наталният е във везни, а днешните чудеса са от каре на марс към Меркурий.
Сега ме обхвана фрустрираща ярост и срам, някаква дърта луда ме насини и надра и аз нищо не свърших срещу това. Линейката искаха да ми бият венозно успокоително, а аз ще си нося синката от нейното ущипване и ноктите й. Мвр-то дойде след 50 мин, само за да ми запише името и да ме информира, че законът я пазил, защото била освидетелствана. Невинна ппради невменяемост. След час и половина просто си тръгнаха, без да кажат чал. Нея я закараха в психото, ама кел файда.


леле,ужас,вече трябва да си носим и спрей против лудите сред нас,пази боже!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1968 -: Октомври 09, 2022, 09:24:01 pm »
Сафо, аз така правя, от известно време- връщам назад, и тогава крачка напред. Пробвай.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1969 -: Октомври 12, 2022, 05:07:21 pm »
През 2020 г  в един и същи период Марс и Юпитер бяха стационарни, с разлика, че Марс се обърна ретро, а Юпитер стана директен. в знаци, където Марс има достойнства.
Сега,  на 26.10., при  Новолунието в Скорпион, Марс и Сатурн са стационарни, Марс се обръща ретро, Сатурн- директно, но в знаци, където Сатурн има достойнства.
Тогава е и горният съвпад Слънце- Венера или Венера сменя фаза. Юпитер е в критичен градус
За  мен дните около 26.10. са смущаващи и съм си ги оградила с червено още миналата година месец декември.

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Марс
« Отговор #1970 -: Октомври 12, 2022, 09:14:48 pm »
През 2020 г  в един и същи период Марс и Юпитер бяха стационарни, с разлика, че Марс се обърна ретро, а Юпитер стана директен. в знаци, където Марс има достойнства.
Сега,  на 26.10., при  Новолунието в Скорпион, Марс и Сатурн са стационарни, Марс се обръща ретро, Сатурн- директно, но в знаци, където Сатурн има достойнства.
Тогава е и горният съвпад Слънце- Венера или Венера сменя фаза. Юпитер е в критичен градус
За  мен дните около 26.10. са смущаващи и съм си ги оградила с червено още миналата година месец декември.
оф,Рени,щом за теб са смущаващи,аз направо изтръпнах.
Сатурн стационарен в квадрат с Уран,а под управлението на водолей са електроцентрали,тец,вец,аец,и подобни съоръжения,летища,гари,самолети.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1971 -: Октомври 13, 2022, 08:48:20 am »
Сафо, ако не беше срещнала тази инфомация, тук или там, някъде, щеше ли да изтръпнеш ?  ;)
Използвах думата смущаващо, защото в рамките на няколко дни няколко планети, в т.ч. и Светило сменят фаза, което може рязко да промени посоката в няколко житейски сфери, на ниво личен план, съответно и в обществен.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Марс
« Отговор #1972 -: Октомври 13, 2022, 10:18:03 am »
Рени, изтръпнала съм от известно време, но като те прочетох-опънах се като струна и затрептях😀ти рядко пишеш такива неща/думи.... Смущаващи

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1973 -: Октомври 13, 2022, 10:38:50 am »
Сафо, аз съм с АСЦ Стрелец, без ограничител,  и гледам на света/ навън като на приключение. Смутена, объркана съм, когато не мога да разчета, да си обясня, разтълкувам символи, ситуация. Споделих моята реакция, незнание върху комбинацията от символи, с цел да се включат и други, които имат поглед, знания, върху същата.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Марс
« Отговор #1974 -: Октомври 13, 2022, 02:47:28 pm »
Рени,светило сменя знак,когато диспозиторът е в 8ми дом от знака.Какво е Слънцето в мунданната астрология?Царя,президента.Възможно е да има покушение над държавен глава.
Това мен не ме тревожи,притесненията ми са"Империята да не отвърне на удара",че ще стане мазало.
« Последна редакция: Октомври 13, 2022, 03:00:11 pm от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1975 -: Октомври 13, 2022, 06:53:15 pm »
Сафо, затова са Империите и Главите на Царя- да показват колко са силни и да им падат главите на царете. Това не е новина. По време на затъмнение всичко е позволено като при война- не се вижда кой кого и какво. Вероятно с такава цел са ползвали и ползват периода.
Аз се върнах малко назад по същото време 2018 г-тогава има пълнолуние, с нова Венера или Слънце- ВЕнера долен съвпад, той не може да е в друг градус и знак. Тогава всички планети са западно ориентирани, само ВЕнера сменя фаза и ще става Зорница. Лятото Марс и Сатурн, доста близо до Земята. Сега Юпитер е в това положение.
Един път  има връзка с фазата на Венера като част от нейния цикъл. Тогава фаза Новолуние, сега Пълнолуние , или започнатото тогава се разгръща сега, в нейните сфери и то ярко, видимо , защото е по време на фазова Луна, сега е и със затъмение. Външни планети Марс, Юпитер, Сатурн са близо до Земята, в посочените времеви периоди, като това не се случва всяка година. Би следвало да има запомнящи се събития, които ще чертаят/ определят настоящето ни.
В тази посока съм смутена защото не разполагм с нужните познания към момента да сглобя пъзела.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Марс
« Отговор #1976 -: Октомври 13, 2022, 09:00:27 pm »
Сафо, затова са Империите и Главите на Царя- да показват колко са силни и да им падат главите на царете. Това не е новина. По време на затъмнение всичко е позволено като при война- не се вижда кой кого и какво. Вероятно с такава цел са ползвали и ползват периода.
Аз се върнах малко назад по същото време 2018 г-тогава има пълнолуние, с нова Венера или Слънце- ВЕнера долен съвпад, той не може да е в друг градус и знак. Тогава всички планети са западно ориентирани, само ВЕнера сменя фаза и ще става Зорница. Лятото Марс и Сатурн, доста близо до Земята. Сега Юпитер е в това положение.
Един път  има връзка с фазата на Венера като част от нейния цикъл. Тогава фаза Новолуние, сега Пълнолуние , или започнатото тогава се разгръща сега, в нейните сфери и то ярко, видимо , защото е по време на фазова Луна, сега е и със затъмение. Външни планети Марс, Юпитер, Сатурн са близо до Земята, в посочените времеви периоди, като това не се случва всяка година. Би следвало да има запомнящи се събития, които ще чертаят/ определят настоящето ни.
В тази посока съм смутена защото не разполагм с нужните познания към момента да сглобя пъзела.
Какво се случи тогава-2018г.?Ето карта .Луната е съвпад Алгол.Марс във водолей в 18*,където сега е Сатурн.Главните оси са в критични градуси ,кардинални знаци.
« Последна редакция: Октомври 13, 2022, 09:03:50 pm от Сафо »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1977 -: Октомври 15, 2022, 09:54:20 am »
https://www.youtube.com/watch?v=OcvMkd4T5eg&t=3637s

да доживеем  казват адептите до 2025 г.-защо отговор  във видеото

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1978 -: Октомври 15, 2022, 08:00:38 pm »
Ребека, каквото се е родило ще е под влиянието на Овен и Марс във Водолей. В минданен план, 11 ти дом :
Парламентът, особено управлението на общините; градски и окръжни съвети и подобни органи. Приятели и съюзници на нацията.
В събитийна карта,  11 дом показва  ресурсите на партията на власт
Надеждите на нацията. Желания, амбиции и идеали на обществото
Дългосрочни национални програми и схеми за подобряване. Места и институции, които предлагат облекчение и подслон. ).

Марс в 11 дом е "зъл" и вижда с лошо к5 , води Луната. Диспозиторът е силно поставен. Цикъла Слънце- Венера от 7 ми хвърля аспект към Марс у1, начало на обществени разводи; ще се привличат  обществени врагове и тези на нацията  с природата на Скорпион. В един и същи знак с у9 и у3- Юпитер и Меркурий, силна фиксация върху международни връзки и договори.
Въобще като събитийна карта да се рагледа; синастрично към картата на Пролетното равноденствие и тази от 1991 г ?. Нали, имаше местни избори през 2019 г . Може да се проследи какви споразумения са направени.  И акацент върху ъгловите домове, значи са направени радикални про,ени- сега ще ги осъществяваме, ще ги плащаме и въобще всичко по Венера.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Марс
« Отговор #1979 -: Октомври 16, 2022, 06:58:42 am »
Марс е на к12-вижда с лошо 6ти дом.Нали в 12 ,няма сила да действа?
Здравеопазване,здравна реформа,фалити на болници.