Автор Тема: Марс  (Прочетена 345512 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2100 -: Август 15, 2024, 11:58:24 am »
Корея, цикъл Марс -Юпитер няма отношение към изброеното от теб. Но, действащата квадратура Марс- Сатурн -да, ако са активни през годината или атакуват годишните ти управители. Юпитер не може да вреди, а сега в Близнаци просто не може да подкрепи очакванията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Марс
« Отговор #2101 -: Август 15, 2024, 05:05:35 pm »
Аз това го отдавам на Марсовия възврят, вероятно подсилен от Юпи.
Тия гадости се случиха , когато тр. Марс беше на 2-3 гр преди нат. Марс.
Днес ми е точният съвпад, дразня един бивш, вчера и днес шефа и секретарката ме пощуриха с едни ненавреме оправени документации. То те си оправяха нещата/ баш по ретро Мерк/, но и аз трябваше да дремя до тях.
Явиха се и двама бивши обожатели, ама аз както съм яхнала метлата, вече съжаляват. :D
« Последна редакция: Август 15, 2024, 05:07:28 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2102 -: Август 15, 2024, 05:25:25 pm »
Юпитер в Близнаци не може да подсилва. В момента е активиран подвижния кръст и неговите мунданни управители  и всички, които имат точки там, реагират подобно. Разбира се с по-голяма сила тези с Луна и Марс в подвижни знаци. Ти само през 2 г ли реагираш с  такива "симптоми " ? Едва ли.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2115
Re: Марс
« Отговор #2103 -: Август 15, 2024, 06:32:17 pm »
Като цяло не съм от най- спокойните, но възвратите на Марс са ми критични периоди.
А откак и прогресивния наближава АЦ , от много хора съм заклеймена като проклета и гадна.
Обаче го приемам с гордост, виждам колко позитиви носи да си агресивен и нахален.
Понеже натурата не ми е такава, това ме хвърля и в съмнения и размисли дали съм права, но все по- бързо преодолявам тези колебливи периоди.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12680
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2104 -: Август 17, 2024, 10:54:07 am »

А откак и прогресивния наближава АЦ , от много хора съм заклеймена като проклета и гадна.
Обаче го приемам с гордост, виждам колко позитиви носи да си агресивен и нахален.
Понеже натурата не ми е такава, това ме хвърля и в съмнения и размисли дали съм права, но все по- бързо преодолявам тези колебливи периоди.

Корея, аз съм родена с Марс в знак на Асц. Всичко онова, което не ти е приятно в начина ми на изразяване, може да ти е в помощ като размисъл, да не го правиш, докато си в този период и обратно, ако нещо от начина, по който се заявявам ти харесва, може да го пробваш в ежедневието си. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“