Автор Тема: Марс  (Прочетена 274015 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1080 -: Май 19, 2016, 03:58:03 pm »
А имаш ли обяснение защо Сатурн те буди така?  ::)

Във ведическата карта имам връзка между Марс и Сатурн, а в западната карта Марс ми е ъглов, но е най-хармонично аспектираната планета. В гокленовите зони имам само малефици - Марс, Сатурн и Уран, а това предполага доста неспокоен, непредсказуем живот и повече житейски предизвикателства и кризи, отколкото в живота на един средностатистически човек с благотворни планетки по ъглите или в силни домове, където се предполага проминентно влияние. При мен транзити на Сатурн към Марс по-скоро дават доза "здравословна агресия", която по принцип не е много изявена при мен и ми е трудно да браня интересите си в живота. Все си мисля, че по-осъзнатият човек отстъпва, но повечето безочливи простаци именно от такава нагласа се възползват.

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1081 -: Май 19, 2016, 09:53:23 pm »
Да не си и ти от ония, дето се мислят за "ръката на Господ"?  ;D :72:
  " Ако аз, Агире, искам птиците да падат мъртви от дърветата..., то птиците ще падат мъртви от дърветата. Аз съм гнева Божи ! Земята, по която ходя, ме вижда и трепери !  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1082 -: Май 19, 2016, 10:01:08 pm »
Ти гледай пилета на грил да не завалят  :012:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1083 -: Юни 21, 2016, 10:34:45 pm »
Искам да попитам нативите с акцент върху Марс, Овен, Скорпион, усещате ли вече проявата на градуса, в който Марс ще е стационарен ? Имате ли чувството, че импулса ви тика да правите нещо, но не знаете как или какво, с кой точно ? Дразни ли ви монотонността във всичко около вас, имате ли усещането, че всеки момент нещо ще се случи? А желанието да направите нещо необмислено ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #1084 -: Юни 21, 2016, 10:39:03 pm »
Да! Днес започнах работа по нещо, което отлагах от април - когато Марс се обърна ретро. Нищо не ме дразни, но имам силен импулс да съм доста по-дейна.
От 30 юни тръгва директен, нали? Значи вече ще е директен, когато направи тригон с Венера в Рак. Това ще е интересно, защото са в рецепция по падение.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1085 -: Юни 21, 2016, 10:47:05 pm »
Благодаря, Тhe_One,  за показалеца, вярно че ще направят тригон Марс и Венера във взаимна рецепция по заточение, хм, но пък Марс тронов.  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #1086 -: Юни 21, 2016, 10:57:39 pm »
Да, Марс е тронов и няма негативни аспекти. А Венера ще прави опозиция с Плутон и квадрат с Уран. Не знам дали градусът на тригона няма да включи някой от аспектите.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1087 -: Юни 21, 2016, 10:58:08 pm »
Аз да - но го отдавам на пълнолунието в съвпад със Слънцето ми в 10 дом :)
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1088 -: Юни 21, 2016, 11:02:01 pm »
Аз не съм от тези марсовите по природа, но както писах в транзитната тема, много шантави случки напоследък.Мота ми се из 5-ти, тригон с мой У7,8.
Получавам съобщение във Вайбър от един сладур знам ли какво е фемдом и аз, понеже не знаех, писах, че ми прилича на накой хормонален илач. :85: Последваха една дузина търкалящи се от смях емотикони и  младежът ме светна що е то и ми се оплака, че трудно си намирал партньорки.Защо беше решил, че аз ще откликна, не знам.
После от друг, баш марсов и плутонов, зарязан от 25-годишното си гадже, получих покана за пътуване, то целта е ясна..
Пак ми е загадка защо , като последно се подминавахме по улиците.
И с моя силно марсов Близнак не можем да се разберем като хората и все се разминаваме.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1089 -: Юни 21, 2016, 11:08:28 pm »
Корея, а имаш ли планета, точки в 23* и по натал, и по прогресия ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1090 -: Юни 21, 2016, 11:22:54 pm »
Знаех си, че Стар ще се е погрижила за търсещите и любопитстващи, такива като мен. Благодаря.  :08:

https://starinthenightsky.wordpress.com/2012/03/25/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%86%D0%B8%D0%B8%D1%82%D0%B5-%D0%B2-%D0%B0%D1%81%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%B8%D1%8F%D1%82%D0%B0/
« Последна редакция: Юни 21, 2016, 11:27:01 pm от Рени »
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #1091 -: Юни 22, 2016, 11:34:20 am »
Сега проверих - тригонът на Марс и Венера ще е в 23-я градус на знаците, малко преди полунощ на 6 юли, т.е. почти на 7 юли.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1092 -: Юни 22, 2016, 11:46:15 am »
Корея, а имаш ли планета, точки в 23* и по натал, и по прогресия ?
Имам Слънце на въпросния градус.
Забравих и онзи ненормалник, пак Плутонов тип, дето се свърза с мен чрез сайт за продажби. :85:
Мисля, че всичкото това се дължи на тр. Уран секстил Слънце, защото са все неща, случващи се чрез нета.Реално никога няма да допусна да има продължение.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1093 -: Юни 22, 2016, 11:52:54 am »
Сега проверих - тригонът на Марс и Венера ще е в 23-я градус на знаците, малко преди полунощ на 6 юли, т.е. почти на 7 юли.

Това тригонче прави голям тригон с моето слънце и го дебна да видя какво ще донесе :)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1094 -: Юни 22, 2016, 01:31:24 pm »
Сега проверих - тригонът на Марс и Венера ще е в 23-я градус на знаците, малко преди полунощ на 6 юли, т.е. почти на 7 юли.

Благодаря, че сподели :) Аз вчера погледнах, но не сейвнах :( Всъщност е на 24 градус - 23:22:44. Гледах с точност, защото на 21 гр ми е СЛВ, а на 18 гр е Венера и дебнах до къде ще се върне Марс и от къде ще бъде тригона. Та при мен Венера първо ще тригонира скорпионските ми обекти и накрая мунданно Марс :) Ще има верижна реакция :)
Над силата е само умението да я владеем!