Автор Тема: Марс  (Прочетена 273873 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1155 -: Юни 28, 2016, 08:37:41 pm »
прадядо по бащина-свещеник в манастир - Юпитер У4,

Благодаря, Стреличка за споделеното.  :08:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1156 -: Юни 28, 2016, 08:48:03 pm »
Стреичка, за инцидента при детето, трябва да има нещо и по Луната му, АСЦ и оста Рак-Козирог , защото Пр. Марс е бил анаретен няколко години ? ::)
да ,но на 12.07 е точния ингрес във Водолей,а на 10/07 е точния асп.прогр.Слънце каре Уран
а за повторението на животозастрашаващи случки е активирането на тр.Слънце Рак активиращо нат.каре  на нат.Слънце съвпад ПлутонКозирог с Уран Овен
Слънцето е У5- събитията се случват при забавления и таткото е този,който го спасява
пълнолунието на 20/07 в  28 гр. Козирог ще е съвпад с нат.Марс в 10 дом

 прогр.Луна У4 съвпад Юпитер У8 опозе Венера У1 в 8 - за събитието тази година
миналата  година- пр.Луна в 1 съвпад ЮЛВ
« Последна редакция: Юни 28, 2016, 08:49:56 pm от strelicka »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1157 -: Юни 28, 2016, 09:37:27 pm »
Искаш да кажеш, че Венера-Юпитер са на оста Антарес/Алдебаран 2/8-ми като Венера е у 1 и евентуално интерсептиран 6-ти, а Юпитер 8, 12-ти ? Луната в Телец ли е и липсват ли тежки аспекти ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #1158 -: Юни 29, 2016, 09:31:11 am »
Ема, Въздушният темперамент сте нерваци по природа и ако интелектуално не сте задоволени все нещо правите, все се блъскате. Вода + Вятър и там, където е Меркурий, домът и домовете, които управлява, е добре периодично да си променяте възприятията ( това е влияе и върху хормоналния баланс)  както и убежденията , очакванията( метаболизъм, дишане) .  ;)

Да, Рени. Точно така е. Ние сме нервни.
При мен управител на 6 е Луната. По-тежките ми болести до момента са били причинени от емоции - задържането на такива, крайно негативни и т.н.
Да не изменяме темата за Марс.

Другите не знам дали усещат, но при мен се усети, че е стационарен. Дейности, които дълго време са били отлагани, започнаха да се отпушват и да поемат в някаква посока. Все по 2 и 10 дом. Марс ми е съу2 и се намира в 10 дом.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Bin

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 467
Re: Марс
« Отговор #1159 -: Юни 29, 2016, 09:39:27 am »
На стационарен тр.Марс в скп.,разтегнах колянна връзка-нат.Марс  упр.интерсептиран овен в 1д, и Сатурн там-коляно,а и тр.Плутон е в козирог ::) тр.Луна съвпад с нат.Сатурн .Мунданно се случи предвиждането за самоубийствен атентат-на летище в Инстамбул-40 убити,140 ранени .
« Последна редакция: Юни 29, 2016, 10:00:14 am от Bin »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1160 -: Юни 29, 2016, 08:02:45 pm »
Погледнах картата за този ден и на пръв поглед Марс е хармонично аспектиран. Но...виждам, че е връх на Тао, включващо Луната и Уран, като куинконса с него става точен тогава. Това ли имаш предвид, Стар?
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1161 -: Юни 29, 2016, 08:49:38 pm »
И на мен ми стана интересно и също ще му обърна внимание, затова се насочих към това предположение. А ти, разбира се, че не си длъжна да се обосоноваваш за всяка дума, макар че изказвайки предположение, все някой ще се включи с продължение по темата :)
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1162 -: Юни 29, 2016, 08:53:12 pm »
Искаш да кажеш, че Венера-Юпитер са на оста Антарес/Алдебаран 2/8-ми като Венера е у 1 и евентуално интерсептиран 6-ти, а Юпитер 8, 12-ти ? Луната в Телец ли е и липсват ли тежки аспекти ?
така е ,с изключение на луна овен каре марс
добре,че ми обърна внимание,негова венера съвпад мое слънце,затова ми е слабост малкият
« Последна редакция: Юни 29, 2016, 09:18:01 pm от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1163 -: Юни 29, 2016, 09:11:48 pm »
На 3 юли е възможно да ескалира напрежение по някакъв начин и да е налице по-голяма изнервеност, невъздържаност, избухливост, деструктивно поведение и реакции. Да има ситуации, в които търпението се изчерпва и на човек му идва до гуша.
то изтрещяването се случва,вчера на столичен булевард,непозната скачаше в бяс върху своя джиесем и като не можа да го счупи започна да издава животински звуци,далеч от преставата за човек и накрая с ръце го пречупи на две и го хвърли в канала :-\
пак в същия квартал посред бял ден престрелка и убит бивш полицай от свой колеги
днес пред  училище станах свидетел на непростима агресия на тийн ,малко над пубертета към своята приятелка,пак същия бяс и насилие,приятеля с него се опита да го вразуми,не успя,мина патрулка бавно на кръстовището и не се намеси,наблюдавах как хора минават с апатичен поглед и отминават,не се сдържах и извиках  "ей пусни момичето",тоя се обърна към нас,бяхме с моя позната и двете й деца,изкрещя,пусна момичето,то избяга панически плачейки,те влязаха в училищния двор и крещейки започнаха да хвърлят камъни  по стените на училището и прозорците и да ритат съоръженията, създавайки невъобразим шум,минаха и заминаха,без никой да ги спре- почувствах се деен персонаж от бъдещите мъртви души  :014:
« Последна редакция: Юни 29, 2016, 09:13:38 pm от strelicka »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1164 -: Юни 29, 2016, 09:17:27 pm »
Стреличка, това е вече хорър на живо .... ???
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1165 -: Юни 29, 2016, 10:43:13 pm »
 Не само на мен ми прави впечатление значи с изтрещяването и агресията.Миналата година придружих приятелка със страхова невроза при жена-психиатър. Тази от вратата ни каза-Вие не сте от България, аз си потиснах смеха и реших че и тя бута масло как пациентите. После каза как всички били агресивни-явно в България, а ние с френдката сме спокойни, после каза че много се е изнервила и ще си вземе отпуска. :57:
Тази злоба и агресия витае във въздуха, усеща се и си е наша, никой не ни е крив. Има и по-бедни държави, чиито народ е усмихнат и спокоен,ако безпаричието е проблем при нас. Не е само в столицата, и в провинцията е същото.
Гневен е човек без вътрешна хармония, комплексар, няма смирение вътрешно, няма любов.

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #1166 -: Юни 29, 2016, 11:03:39 pm »
Ема, Въздушният темперамент сте нерваци по природа и ако интелектуално не сте задоволени все нещо правите, все се блъскате. Вода + Вятър и там, където е Меркурий, домът и домовете, които управлява, е добре периодично да си променяте възприятията ( това е влияе и върху хормоналния баланс)  както и убежденията , очакванията( метаболизъм, дишане) .  ;)
Аз не съм нервак, но го отдавам на ретрограден марс плюс ососбеност на сатурн, но и съзнателно избягвах гнева сто години и се промених-избор, но до крайност, не е добре. Но пък винаги  разпознавам гнева-проекцията на ретроградното, което се изживява в подсъзнанието-в околните още преди да се зароди. За награда, че се сдържам на работа крещят, тръшкат врати, мъже са, вече не ме и натоварват. Но понякога се питам дали съм в ред, спряла съм, забила.
Според Ръшман и логично на транзитно ретро-движение, същата натално ретро-планета е в свои води. Сега за вас правите марсове ще светне зелено, аз съм на стационарно жълто, после червено. :-\
Много работа бързо и с полезна енергия свърших на това ретроградие на марс.
« Последна редакция: Юни 29, 2016, 11:05:37 pm от enigma »

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1167 -: Юни 29, 2016, 11:07:14 pm »
Гневен е човек без вътрешна хармония, комплексар, няма смирение вътрешно, няма любов.

Покрай мен е спокойно. Рядко някой, вътрешно неудовлетворен, ще заговори насечено - по това ги познавам.
Иначе, я вижте какво става в света последните дни - Великобритания напусна ЕС, в Турция взривиха летище "Ататюрк", агресия и импулсивни действия. И не от вчера.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

eses

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 173
Re: Марс
« Отговор #1168 -: Юни 30, 2016, 12:33:00 am »
По случай края на ретроградния марс, да попитм ,как мислите решение за голяма промяна взето по време на ретро марс ще се осъществи ли? И за да съм по конкретна интересува ме Brexit-a  в Англия. Референдума беше по време на ретро марс, знам че не е достатъчно но така и така темата е за марс, та да пипитам.

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #1169 -: Юни 30, 2016, 12:45:04 am »
Хората вярно са изнервени. И аз мисля, че куинконса с Уран оказва влияние. И много лудаци. Някои от тях агресивно подхождат. Наблюдавам още един Овен, който поема куинконс от тр. Марс към светилата в момента. Бил нападнат от луда жена и без малко да я убие при опит да се защити.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.