Автор Тема: Марс  (Прочетена 274370 пъти)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1320 -: Октомври 07, 2016, 03:15:12 pm »
Вариант 1: Отварям "Planetary Phenomena of Mars" и гледам кога е бил точния съвпад :)

Вариант 2: Отварям ефемеридите да видя в кой ден е точният съвпад на Марс и Слънцето и после на ръка прецизирам точния час (час:мин:сек)  :)

Първото е по-бързо, разбира се  :38:
Над силата е само умението да я владеем!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1321 -: Октомври 10, 2016, 08:56:37 pm »
Корея, Марс по прогресия влязъл ли е в 1-ви дом ?
Не, още 3-4 години има до този момент.
Днес транзитният ми беше на ДЦ, цял ден имам чувството, че хлапетата нарочно ме ядосват , хем баш - дразнителят го нямаше. Едва изтраях цялата лудница. 
Сега с Юпитер У 6 ми заформят Тао към АЦ и Луната, на път съм към разболяване, и пак някакви екземи ми се появиха по краката.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

abroad

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 654
Re: Марс
« Отговор #1322 -: Октомври 10, 2016, 09:20:26 pm »
мамка му и Марс (без извинение), докато мина през АС, сега Слънце/Меркурий, после опозиция Луна, после съвпад Венера/Юпитер, все последователни знаци, заедно с приятелчето си Сатурн в 12ти ще ме умори :91:

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1323 -: Октомври 10, 2016, 09:39:12 pm »
А скоро Марс като карира наталният ти Плутон,  какво замисляш превантивно, дай идея.. само не казвай, че ще мушкаш хлебарки на дартс и подобни.. Примерно тату на пеперудка до ..ъъъ половия орган -нали са по Плутон, подходящо ли е? Обаче туй е много болка, по-като за дирекция.. за транзит и по-семло става :017:  ;D

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Марс
« Отговор #1324 -: Октомври 11, 2016, 08:01:48 pm »
Здравейте,
До дни транзитен Марс ще ми направи квадрат с натален Плутон в 1 дом и в почти същото време ще съвпадне с IC, опозиция на МС...
Наталния Плутон в секстил с натален Сатурн в 11 дом и Венера и Нептун в 3 дом.
Докато описвах ситуацията ми дойде на ум, че ще ритам доста приятелски задници... Горе-долу това ли е положението или сектилите ще ме накарат да се въздържа?
Благодаря ви за коментара.

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Марс
« Отговор #1325 -: Октомври 11, 2016, 08:17:08 pm »
Марс и Плутон какво общо имат с приятелствата при теб, нали не си в криминални, полицейски и военни среди?  ;D

Основно ще се усеща квадратурата от 4 дом към Асцендента. През тия дни бих посъветвала да бъдеш малко по-премерен в службата /ако още си на работа, нали щеше да я сменяш/, пази се също така от по-резки движения в дома и от по-остри изказвания спрямо висшестоящи. Толерантността намалява за сметка на раздразнителността. Можеш да го отработиш, ако отидеш някъде на протестни действия, но гледай да не привлечеш вниманието на силите на реда.  :012:
Въщност съм без работа вече и ходя по интервюта. Иначе съм грипозен от днес. Ако това касае квадратурата му към Асцедента... :D

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Марс
« Отговор #1326 -: Октомври 11, 2016, 08:23:15 pm »
Можеш да отработиш квадратурата и в някой бдсм клуб, но такива екстри има само в столицата, предполагам.  ;D

Като за безработен могат да ти предложат отстъпка и да те набият безплатно. Носи си регистрационния картон от Бюрото по труда.  :72:
Наталния Марс ми е във втори дом... Нещо за работа тогава ли да се очаква? Наближава гледам секстилче.... Сектила с Уран го прескачам... просто не знам какво носи :)

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Марс
« Отговор #1327 -: Октомври 11, 2016, 08:36:03 pm »
Господи сега забелязвам че транзитен Плутон ми прави сектил с натален Марс... Транзитен Сатурн отделно е в сектил с натален Плутон...
Каквото и да се случи... ще има обяснение, поне астрологически :D

mateosf

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 163
Re: Марс
« Отговор #1328 -: Октомври 11, 2016, 08:59:12 pm »
През Юли 2014 Сатурн е бил ретро във мой 2 дом и почти във съвпад със натален Марс когато принудително напуснах дългогодишна работа.
Разбира се сега гледам съм имал Плутон в квадрат с Натален Плутон. Транзитен Марс влиза във втори дом и той.
Определено май Сатурн повече ми действа на мен за ситуации а Марс е като негов подгластник

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1329 -: Октомври 12, 2016, 10:43:32 pm »
мамка му и Марс (без извинение), докато мина през АС, сега Слънце/Меркурий, после опозиция Луна, после съвпад Венера/Юпитер, все последователни знаци, заедно с приятелчето си Сатурн в 12ти ще ме умори :91:

И аз цял ден го псувам...
Точна опозиция с Луната, единственото хубаво е, че цял ден имам енергия за двама.
Иначе ядове на килограм в  работата-цял ден, и обичайни, и внезапни, и то заради чужди грешки. Чак преди малко мирясах, че са успели да оправят едни засягащи ме объркации в последния момент. Наслушах се на злобни клюки от една завистливка.
Изобщо-рядко каръшки ден
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1330 -: Октомври 12, 2016, 10:51:02 pm »
Напоследък наблюдава карък и невървеж - при разни хора. На няколко пъти се каня да пиша, но все се отказвам.
Над силата е само умението да я владеем!

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1331 -: Октомври 16, 2016, 10:00:47 pm »
Предстои новия цикъл Марс - Плутон на 15:03:33 в Козирог. При мен в точен квадрат с нат. Юпитер. Предният е бил в точен квадат с натален Плутон  ???
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1332 -: Октомври 17, 2016, 08:22:49 am »
При мен на куспидата на 6ти дом. Плутон май повече няма да се върне в пети дом, окончателно минава в 6ти. Сатурн е на куспидата на 5ти дом, логично е да има промяна с голямата и малката стрелка на куспиди  ::)
Frankly, my dear, I don't give a damn.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #1333 -: Октомври 17, 2016, 09:47:50 am »
Няма да се връща - на мен от 15 гр ми квадратира нат.Юпитер и едва го чакам да се махне вече - само да ми секстилира АС и Венера  :cheer: :cheer: :cheer:

Какво имаш предвид под "малка и голяма стрелка на куспиди"?
Над силата е само умението да я владеем!

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1334 -: Октомври 17, 2016, 10:06:41 am »
Плутон - голямата стрелка на часовника, Сатурн малката, двамата показват промените, като часовник, който показва промяната на времето.
Frankly, my dear, I don't give a damn.