Автор Тема: Марс  (Прочетена 273952 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1500 -: Октомври 23, 2017, 12:29:29 pm »
И Слънчевите Овни, Марсови Асценденти как сте ? Слънцето влезе по зодиакална дължина в Скорпион с Марс във Везни ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

delphin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2019
Re: Марс
« Отговор #1501 -: Октомври 23, 2017, 01:57:10 pm »
И Слънчевите Овни, Марсови Асценденти как сте ? Слънцето влезе по зодиакална дължина в Скорпион с Марс във Везни ?  :)

Точно днес съм без тонус, едва мърдам :) Марс ли е, време ли е или Марс е подействал на времето, но е мрачно, прихлупено и тежко.

не знам доколко е мързелив, но мен ме гътна вчера някакъв вирус, зачерви ми се носа да го секна, главата ме цепи, нали съм слънчева Везна в 1-ва декада опозиция на овча Луна

Неприятно наистина. Лекувай се.
Има един глас, който не използва думи. Слушай!
Мевляна Руми

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1502 -: Октомври 23, 2017, 06:49:49 pm »
Точно днес съм без тонус, едва мърдам :) Марс ли е, време ли е или Марс е подействал на времето, но е мрачно, прихлупено и тежко.

Неприятно наистина. Лекувай се.
А мен не ме свърта, въпреки дъжда и лошата кондиция, ходих до къщата на родителите и напълних две чанти с круши, едва ги занесох до нас, нямаше как да си държа чадъра и малко ме понамокри, но ги пренесох, а Марс направи ингрес в моя 1д, горят ми бузите и ушите, но нямам темп.  Тр. ЮЛВ на градус от Ветрекс в 6д.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1503 -: Октомври 23, 2017, 07:16:03 pm »
А мен не ме свърта, въпреки дъжда и лошата кондиция, ходих до къщата на родителите и напълних две чанти с круши, едва ги занесох до нас, нямаше как да си държа чадъра и малко ме понамокри, но ги пренесох, а Марс направи ингрес в моя 1д, горят ми бузите и ушите, но нямам темп.  Тр. ЮЛВ на градус от Ветрекс в 6д.
сега като изядеш една кофа круши , метаболизма ти рязко ще се ускори -вирусите ще хванат пътя към тези дето не обичат доместос ;)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1504 -: Октомври 23, 2017, 07:30:04 pm »
сега като изядеш една кофа круши , метаболизма ти рязко ще се ускори -вирусите ще хванат пътя към тези дето не обичат доместос ;)
то може да не е вирус, а настинка, защото преди седмица ме духаше студен климатик в автобуса точно в главата

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Марс
« Отговор #1505 -: Октомври 23, 2017, 09:59:21 pm »
не знам доколко е мързелив, но мен ме гътна вчера някакъв вирус, зачерви ми се носа да го секна, главата ме цепи, нали съм слънчева Везна в 1-ва декада опозиция на овча Луна
Мен пък ухото ме боли от няколко дена, гърлото също. Възможно е да е вирус, но нямам хрема, нито температура.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1506 -: Октомври 24, 2017, 10:04:42 am »
то може да не е вирус, а настинка, защото преди седмица ме духаше студен климатик в автобуса точно в главата
пази се  повече  :38:
тр.марс везни ти щъта из 12 марсов дом и активира нат.опозе слънце/венера-луна,преди м.възврат,по натал ти е съвпад с нептун,
така,че докато тр.марс е там ,си  благодатна почва за вирусни атаки,настинки и прочие дисбаланси в здр.статус,съпротивителната енергия е слаба

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1507 -: Октомври 24, 2017, 01:36:41 pm »
Мен пък ухото ме боли от няколко дена, гърлото също. Възможно е да е вирус, но нямам хрема, нито температура.
то и при мен в началото нямаше хрема и температура, само гърлото (носоглътката) ми съхнеше и леко боцкаше

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1508 -: Октомври 24, 2017, 01:46:30 pm »
пази се  повече  :38:
тр.марс везни ти щъта из 12 марсов дом и активира нат.опозе слънце/венера-луна,преди м.възврат,по натал ти е съвпад с нептун,
така,че докато тр.марс е там ,си  благодатна почва за вирусни атаки,настинки и прочие дисбаланси в здр.статус,съпротивителната енергия е слаба
Във възвратната карта Марс съвпад с Юпитер скорпион в 4д.
сега трнзитира в моя 1-ви дом, броено от 3-ти където е наталния, това е 11-ти, а не 12-ти
Колкото до пазенето- зимата толкова се пазех, а първите дни на април карах същия вирус, запомнила съм, понеже точно тогава разбиха къщата на майка и едва отидох до полицята да дам писмени показания, бях с температура и т.н.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Марс
« Отговор #1509 -: Октомври 24, 2017, 10:55:44 pm »
то и при мен в началото нямаше хрема и температура, само гърлото (носоглътката) ми съхнеше и леко боцкаше
Сигурно е нов вирус, пуснат от някоя американска лаборатория.
Днес пък от едното ухо, болката премина в другото.  :lol_hitting:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1510 -: Октомври 24, 2017, 11:29:31 pm »
Сигурно е нов вирус, пуснат от някоя американска лаборатория.
Не, не е нов, този респираторен вирус го пускат всяка есен и пролет от доста години насам, както и летния грип по морето, придружен с разстройство и повръщане.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1511 -: Октомври 24, 2017, 11:57:13 pm »
Аз го изкарах по- миналата седмица, адски болки в костите, запушен нос и магарешка кашлица бяха симптомите. Почна ме точно след мигренозната атака, два дни като съм на фотосинтеза, всякакви вируси ме лепват от раз.
Прахчетата от аптеката и капките за нос изобщо не ми помогнаха, за пръв път ми се случва, подобрение имах от греяно вино с черен пипер. Но минаха десетина дни, докато се освестя.
Майка ми я удари в ушите, свали и кръвно и колабира, след нея пък баща ми, този път в комбинация с високо кръвно . Изкупиха половин аптека.
Не знам вируси ли пускат, но организмът се стресира от тези огромни температурни амплитуди на времето- днес 35, утре 15.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1512 -: Октомври 25, 2017, 12:05:28 am »
Изкупиха половин аптека.
Не знам вируси ли пускат
първото изречение е отговор на второто

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1513 -: Октомври 25, 2017, 02:04:08 am »
Не знам вируси ли пускат...

Не са спрели от 2 седмици да чертаят усърдно небето над Пловдив... Резултатът е ясен - масово повален народ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1514 -: Октомври 25, 2017, 01:33:40 pm »
Не са спрели от 2 седмици да чертаят усърдно небето над Пловдив... Резултатът е ясен - масово повален народ.
преди 10 дни бях в Пловдив, там обядвах много вкусна пица, оттам си купих вечерята, мотах се из центъра няколко часа и посетих една галерия, за да убия времето, а докато седях на пейка до фонтана да чакам групата, ми направиха впечатление следите в небето
Винаги съм се чудела, как знаят предварително какъв щам ще върлува през ноември, че пускат подходящите ваксини няколко месеца преди това, безбожници!
« Последна редакция: Октомври 25, 2017, 01:36:09 pm от akruks »