Автор Тема: Марс  (Прочетена 273786 пъти)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1515 -: Октомври 25, 2017, 02:28:41 pm »
Фармацевтичният бизнес е един от най-печелившите в световен мащаб. Заедно с погребалния и някои нелегални такива. Да вкарам малко черен, но реалистичен хумор.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1516 -: Октомври 25, 2017, 03:33:47 pm »
Процъфтява погребалния бизнес в Бг, ама му липсва стил ,какъвто живота такава и умирачката-измекярска. Аз още докато Сатурн ма копа в 12 дом колко погребални услуги измислих, пък сега в първи съвсем затвърдих идеите си за погребален бизнес. Дет са вика най -дребната услуга ми е професионална оплаквачка ,че някои са толкова паднали ,че няма кой да ги ореве. Други идеи няма да казвам, да не ми ги вземат .Ама те са скъпарски, по Сатурн, трябва да почне нова гангстерска война ,за да ми тръгне луксозният бизнес -умри със стил .

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1517 -: Октомври 25, 2017, 03:49:38 pm »
Процъфтява погребалния бизнес в Бг, ама му липсва стил ,какъвто живота такава и умирачката-измекярска. Аз още докато Сатурн ма копа в 12 дом колко погребални услуги измислих, пък сега в първи съвсем затвърдих идеите си за погребален бизнес. Дет са вика най -дребната услуга ми е професионална оплаквачка ,че някои са толкова паднали ,че няма кой да ги ореве. Други идеи няма да казвам, да не ми ги вземат .Ама те са скъпарски, по Сатурн, трябва да почне нова гангстерска война ,за да ми тръгне луксозният бизнес -умри със стил .

То това не е погребален бизнес, бе Беки, ами мокри поръчки. И чистач трябва да си вземеш.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1518 -: Октомври 25, 2017, 05:14:52 pm »
Абе баш погребален бизнес - с каталог- примерно: ретро погребение, стил началото на 20 век -фотосесия с покойника/ стига да не е в насипно състояние/, съпровод с духова музика на живо и пр.., но   това е друга тема  .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1519 -: Октомври 25, 2017, 05:34:24 pm »
Съпровод с духова музика на живо имаше навремето по руски погребения, нали сме грандомани. На моето ще искам Виенската филхармония да свири.  :29:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Марс
« Отговор #1520 -: Октомври 25, 2017, 06:19:11 pm »
Мислех, че ще искаш Ведически оркестър за сватби и погребения, каталога ми не покрива подобно свръх опело, още малко и ще поискаш Архангел Михаил да ти свири .

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1521 -: Октомври 25, 2017, 06:22:30 pm »
И Св. Петър лично да ми мъкне ковчега.  :lol_hitting:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #1522 -: Октомври 25, 2017, 06:27:43 pm »
Процъфтява погребалния бизнес в Бг, ама му липсва стил
  за стил не знам, но изхарчих 1000лв за погребението на мама, от които имам квитанция само за 120 от общината, от погребалното бюро никакъв документ, за допълнителните 120лв , които ми взеха общинските гробари - също няма документ
тези 120лв- 60лв за това, че бил непочистен гроба, а аз бях платила 3 мес. по-рано, на архангелова задушница, на две циганчета, които пред очите ми го почистиха и прекопаха, т.е. първо си свършиха работата и тогава им платих
другите 60лв- за разкопаване на гробница, а това е най-обикновен гроб, но те си знаеха тяхното, било имало по средата платна- обясних, че платната са сложени навремето, защото баща ми почина година и половина след сестра ми, но това не превръща гроба в гробница
абе такива времена настанаха, че нито да с еразболее човек, нито да си замине, за оплакване са не умрелите, а живите, които кучета ги яли- буквално


Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс
« Отговор #1523 -: Октомври 25, 2017, 06:37:00 pm »
Как беше в онзи черен виц?
"Отидох в аптеката. Видях какви са цените и реших, че е по-евтино да умра. Отидох в погребалното бюро. Видях какви са цените и се върнах в аптеката."

Няма уважение към хората - ни към живите, ни към мъртвите. За жалост.

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Марс
« Отговор #1524 -: Октомври 25, 2017, 07:51:34 pm »
Преди няколко дни се наложи да ходя на един семинар и там между другото беше отбелязано, че според СЗО през 2035г. 75% от населението на Европа ще е силно застаряващо с възраст над 70 години.

Явно абонаментите към аптеките ще станат безкрайни.

Не знам накъде отиват нещата, но с нарастващата ромска популация ми се плаши окото. Циганите се разрастват със скоростта на светлината, а българите се топим прогресивно :(

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1525 -: Октомври 25, 2017, 08:05:29 pm »
Само че не мога да разбера какъв е геополитическият интерес да има толкова цигани тук. Те не допринасят с нищо, само потребяват ресурс. Освен ако не искат да ги изолират в рамките на българска територия.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #1526 -: Октомври 25, 2017, 08:20:35 pm »
Само че не мога да разбера какъв е геополитическият интерес да има толкова цигани тук. Те не допринасят с нищо, само потребяват ресурс. Освен ако не искат да ги изолират в рамките на българска територия.

Циганите не ги интересуват. Искат тук да няма средна класа, а само бедняци и застаряващо население, защото от средната класа се ражда интелигенцията на едно общество, а интелигенцията иска да управлява както трябва. Ама на тях не им трябва някой да управлява с принципи и ред, а да има корупция в полицията и съда, та това дето минава оттука (щото всичко от Азия към Европа минава от тука, сещай се какво е) да минава необезпокоявано.

Това е.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс
« Отговор #1527 -: Октомври 25, 2017, 08:25:42 pm »
Защото циганите гласуват на избори както им се каже.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #1528 -: Октомври 25, 2017, 08:31:15 pm »
А ония, които биват избирани, изпълняват волята на по-големи кукловоди.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Марс
« Отговор #1529 -: Октомври 25, 2017, 08:35:14 pm »
Най-накрая сами ще стигнете до извода, че планът РАН-ът не е измислица.  :012: А едно време как ме нападаха някои в астрпсайта, като казвах за него и че имат полза в България да не остават умни българи (и въобще българите да се претопят).