Автор Тема: Марс  (Прочетена 273955 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1725 -: Август 10, 2020, 12:06:18 am »
Рени, защо са ни картите на пролетното равноденствие и лятното слънцестоене, каква е връзката с цикъла слънце/марс?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1726 -: Август 10, 2020, 12:22:44 am »
Папи, нали Сатин търси връзка с ретро Марс и прогнозите за септември, по този повод пуснах картите.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #1727 -: Август 10, 2020, 12:28:53 am »
Папи, нали Сатин търси връзка с ретро Марс и прогнозите за септември, по този повод пуснах картите.

Все още не разбирам-картите за точно тези моменти защо са ни?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1728 -: Август 10, 2020, 11:15:07 am »
А, защо е картата на ретроградието на Марс ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Марс
« Отговор #1729 -: Август 10, 2020, 11:36:31 am »
Все още не разбирам-картите за точно тези моменти защо са ни?

Като например за това как изглежда засятото от конкретен цикъл в случая, Слънце - Марс, в контекста и към момента на цялостните тенденции за тримесечието, тези на лятното слънцестоене. За сезонната карта за София, този цикъл е в точен съвпад с десцендента.  Сезонните Уран и Плутон го аспектират с тригон и квадрат и половина.
« Последна редакция: Август 10, 2020, 11:40:05 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1730 -: Август 10, 2020, 01:16:34 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=0toqRmvHgvw&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1AXelnmAf4m_KIK1tqV3_cwZrOXHhajC0FO4o8o43MqEdA9aueL9vvI24

Коментарите под видеото са интересни.
За пореден път, няма инцидент без пряка човешка намеса-докога ?!

Ако не може пак да се отвори, това е заглавието на клипа в ЮТуб :"Капитан судна, груз которого взорвался в порту Бейрута, рассказал подробности происшествия"
докато не остане жив човек

Към момента, винаги е оставал- факт, нас ни има като човеци.  ;)
Но не се учим от грешките си човеците и това е факт.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1731 -: Август 20, 2020, 02:46:33 pm »
Искам да тестваме най-лесния и прост начин за ректификация. 😊Транзитен Марс на асцендента винаги указва влияние на тялото. Убождане, ухапване от насекомо, порязване, като цяло пускане на кръв, не е задължително да е болезнено, зависи от другите транзити. Но винаги в картите, които следя, когато Марс е точно на точката/градусът на Асц. има събитие, засягащо физическото тяло. Така може да се наложи да мръднем 2/3 минутки напред назад.

Синухе

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 218
Re: Марс
« Отговор #1732 -: Август 20, 2020, 02:51:48 pm »
На един приятел наскоро Марс и Лилит му съвпаднаха с АСЦ и взе че припадна.


Никой не резонира с планетите, така както ти!

guapa79

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 297
Re: Марс
« Отговор #1733 -: Август 20, 2020, 02:53:44 pm »
При мен 2 пъти, когато Марс е бил на куспидата на 8-ми дом при транзит, се е случвало да давам кръв, а когато е бил в опозиция на Венера, която ми е управител на Асцендента, ми правиха пункция на киста в гърдата :)
« Последна редакция: Август 20, 2020, 02:59:25 pm от guapa79 »

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #1734 -: Август 20, 2020, 03:13:07 pm »
Искам да тестваме най-лесния и прост начин за ректификация. 😊Транзитен Марс на асцендента винаги указва влияние на тялото. Убождане, ухапване от насекомо, порязване, като цяло пускане на кръв, не е задължително да е болезнено, зависи от другите транзити. Но винаги в картите, които следя, когато Марс е точно на точката/градусът на Асц. има събитие, засягащо физическото тяло. Така може да се наложи да мръднем 2/3 минутки напред назад.

Май писах някъде, че бях изгоряла на слънце, вечерта се изгорих на печката и тръгнах доброволно на фитнес :)

Paulina

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 19
Re: Марс
« Отговор #1735 -: Август 21, 2020, 01:46:48 am »
На 3.07 Марс на почти градус след АС ужилване, което не усетих. Но цяла седмица след това ходех с поддут крак.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #1736 -: Август 21, 2020, 08:30:26 am »
Искам да тестваме най-лесния и прост начин за ректификация. 😊Транзитен Марс на асцендента винаги указва влияние на тялото. Убождане, ухапване от насекомо, порязване, като цяло пускане на кръв, не е задължително да е болезнено, зависи от другите транзити. Но винаги в картите, които следя, когато Марс е точно на точката/градусът на Асц. има събитие, засягащо физическото тяло. Така може да се наложи да мръднем 2/3 минутки напред назад.

добавям и травма от удар по глава,тяло ,с посинаване,белег,подане с ожулване,притиснати пръсти,обърнат /счупен лошо нокът,даже веднъж след като ме настъпиха в гр.транспорт,нокът толкова беше повреден и  подут,че се наложи хирургическа намеса
при мен нат.марс е на асц.с уран и плуто в компания

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1737 -: Август 22, 2020, 07:17:17 am »
Стреличка,значи при теб:Колкото повече-толкова повече!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1738 -: Август 22, 2020, 07:19:00 am »
На 3.07 Марс на почти градус след АС ужилване, което не усетих. Но цяла седмица след това ходех с поддут крак.
Марс трябва да е на АСЦ.,а не почти.Минутките с 2/3 по-назад.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1739 -: Август 23, 2020, 01:06:57 pm »
Тези от вас, които имат изявен Марс, Слънчеви Овен, Скорпион, ъгли в тези знаци, усещате ли вече забавяне на темпото, динамиката в ежедневието, в начинът, по който действате обичайно ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“