Автор Тема: Марс  (Прочетена 273841 пъти)

lina

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 320
Re: Марс
« Отговор #1755 -: Август 26, 2020, 09:35:56 pm »
Добавям още едно последствие на квадрата на тр. Марс към натален на Аsc - докопа ме гаден летен вирус.
От 7-8 човека в просторно помещение, но пък с циркулиращо наоколо сополиво хлапе, само аз съм "поразена"  ???

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1756 -: Август 26, 2020, 10:28:34 pm »
Утре ме чака точна квадратура към нат . Сатурн и Мерк.
Тоя Марс ми разказа играта- откак влезе в Овен , подпука всички мои кардинални точки и планети.
Имах някакъв невероятен прилив на енергия- ни ядях , ни спях, докато си отмъщавай на онзи идиот.
Чак от днес усещам спад на енергийно ниво, възстанових си и сън, и апетит, и обичайната леност.
Надявам се, че каквото беше, беше и продължавам напред.
Хубавото е, че разбрах колко хора ме подкрепят, за някои даже не предполагах, че са толкова на моя страна- Марс ми е У 11.

От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1757 -: Август 27, 2020, 12:59:10 am »
Точен съвпад на Марс с Луната ми на К7 при транзитен квадрат със Сатурн. Колосален скандал вкъщи. Утре ще знам пораженията и последиците.

Момичета, за протокола - край на връзката.
Странното е, че скандалът не бе провокиран от мен, въпреки съвпада в моята карта. Дойде от него. Аз бях спокойна.
Сега остава да наблюдавам транзита на Марс. Все пак, това му е първият съвпад с Луната ми. Обръща се в градуса ми на Слънцето, нищо, че то е в Риби. Предстоят ми още 2 такива транзита.
При него се обръща директен през ноември върху К7. Но няма да сме заедно, за да видя как му действа.
Абе, крива година. И криво ми започна, и соларът ми е крив... И прогресивната Луна ми е в 12д, и съвпад с Плутон ще прави...
Но няма какво да направим. As above, so below.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1758 -: Август 27, 2020, 10:03:44 am »
Точен съвпад на Марс с Луната ми на К7 при транзитен квадрат със Сатурн. Колосален скандал вкъщи. Утре ще знам пораженията и последиците.

Луната управлява ли "вкъщи " ? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1759 -: Август 27, 2020, 10:05:57 am »
Точен съвпад на Марс с Луната ми на К7 при транзитен квадрат със Сатурн. Колосален скандал вкъщи. Утре ще знам пораженията и последиците.

Луната управлява ли "вкъщи " ? :)

Знаеш, че Рак ми е интерсептиран в 9д. Не разбирам въпроса... Луната е естествен управител на 4д. Къде и какво да гледам, Рени?
« Последна редакция: Август 27, 2020, 10:38:46 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1760 -: Август 27, 2020, 10:32:53 am »
Yaya, тр. Сатурн е ударил Луната преди 9 месеца приблизително, за първи път- тогава гледаш, началото, за да разбереш накъде се развива този процес. Нали, ноември пак ще я удари, тогава с кой ще си спретнеш скандал вкъщи, след като връзката по твое мнение е приключила. Скандалите ги прави Меркурий, Марс е наемно момче, той върши черната работа, важното е кой му е поръчител/ шеф. Сатурн е "възпитател". :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1761 -: Август 27, 2020, 10:43:52 am »
Yaya, тр. Сатурн е ударил Луната преди 9 месеца приблизително, за първи път- тогава гледаш, началото, за да разбереш накъде се развива този процес. Нали, ноември пак ще я удари, тогава с кой ще си спретнеш скандал вкъщи, след като връзката по твое мнение е приключила. Скандалите ги прави Меркурий, Марс е наемно момче, той върши черната работа, важното е кой му е поръчител/ шеф. Сатурн е "възпитател". :)

Искаш да кажеш, че той може да се върне и през ноември пак да си спретнем окончателен скандал на последен транзит?

Всъщност, през февруари я удари - тогава се бяхме разделили за месец. На съвпада на Плутон-Сатурн на 12 януари пак имахме такава драма, но се оправихме месец-два по-късно. Тогава съвпадът беше в точен квадрат с Луната му. Сега, през ноември пак Плутон, но с Юпитер ще направят каре с Луната му.
Въобще, Плутон става стационарно-директен в градуса на Луната му с квадрат и аз отнесох целия панаир от януари насам!
Но си мислех, че Марс е бил тригер на събитията преди 2 нощи.
« Последна редакция: Август 27, 2020, 11:05:48 am от Yaya »
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1762 -: Август 27, 2020, 01:02:22 pm »
Начало-развитие-край- начало.
Новолуние- първа четвърт-пълнолуние-последна четвърт-новолуние.
Всичко може да е тригер. Марс ти е диспозитор на Луната и той поема управлението на нейните сфери/Луна перегрин/, управлява ти ДСЦ и е ъглов, нали. Винаги по него, чрез него ще има случки, както и по Луна, и по всичко, което е в ъглите.
Ти имаш Луна- Плутон, сега се повтаря обмена Луна-Плутон в звездната картина, разбира се, че ще реагираш, като проецираш Луна-Плутон върху другия, наталната динамика винаги се запазва. Всички Луни в кардинални знаци, даже и извън орбиса, реагират свръхчувствително, трудно натива се приспособява към живота сега. Кой над 28 г . възраст иска да признае, че има невярна представа за себе си ?! :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1763 -: Август 27, 2020, 02:14:25 pm »
Мерси, Рени  :-*
Явно при следващите 2 транзита на Марс - Луна ще се карам с някой друг   :D
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1764 -: Август 27, 2020, 02:29:28 pm »
Yaya, този, който е най-близо до теб. Луна. Иска да й е удобно. Грижи.

Ако успееш да се дистанцираш от случилото се, попитай се, дали не си станала "мама" във връзката ?  ;)

Сега тр. Марс прави съвпад с Луна, това означава начало на цикъл Марс- Луна и понеже Марс става ретро, 3 пъти ще я удари с чука. Догодина следва растящ квадрат като влезе в Рак, после кулминация от Везни, а през 2022 г намаляващ квадрат от Козирог, заедно с Плутон върви цикъла. И така си обясняваш нещата, има последователност.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1765 -: Август 27, 2020, 03:03:05 pm »
Yaya,наблюдавай си картата.
При мен забелязах нещо интересно- миналата година януари съм имала Марсова квадратура към АЦ и Луна, тогава бях казала на бившия, че приключваме. Той трудно го понесе , аз го съжалих и нещата продължиха.
Тази година същият този транзит постави края.
Иначе днес за малко да се пребия- столът ми политна назад и добре, че се хванах за масата, а колежката ме сграбчи за ръката. Трябва много да внимавам тези дни да се не потроша.
Схвана ми се и врата от снощи, явно и настинка влача.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1766 -: Август 27, 2020, 03:54:57 pm »
И после някои ще кажат, че астрологията не работила...  :P
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1767 -: Август 27, 2020, 05:01:51 pm »
Yaya, този, който е най-близо до теб. Луна. Иска да й е удобно. Грижи.

Ако успееш да се дистанцираш от случилото се, попитай се, дали не си станала "мама" във връзката ? 

Ето, Рени нацели проблема.
При мен това е основната грешка в отношенията ми с хората и в частност с мъжете.
Колкото и да бягам от семейство и деца, от това, което ми е заложено , не мога да избягам.
Във връзките си усещам как винаги поставям партньора на първо място- прост пример- ако имам пет минути, ще му изгладя ризата, а няма да се наглася и натъкмя.
Губя Венериното в себе си със свикването с друг, сякаш разчитам, че Луната го я привлякла в мен, а не Венера.
И така, след първоначалното гласене, грим и токчета, разчиташ , че грижите ще заместят секса, кецовете сменят токчетата, дънките- роклите и т.н .
Това го осъзнавам сега като реален проблем, иначе е имало намеци, но не съм им обръщала внимание.
Ето, сега изпитвам истинско удоволствие да се гримирам, нося женствени дрехи, сменям чанти и бижута, парфюми.
Явно навлизам в ловен период. :D
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1768 -: Август 27, 2020, 05:25:16 pm »
Ами, станала съм мама, как иначе? Луна на върха на 7д, диспозитор Марс, а той в съвпад със СЛВ в 10д. Аз ако не се грижа за всичко и всички, кой друг да е главата на семейството...  ???

А най-интересното е, че тези транзити ми се повтарят всеки 2г, но едва сега виждам така ясно изразено събитие. Иначе наблюдавам отблизо транзитите на Марс и Луна.
А онази вечер съвпадът беше до минути! Разбирате ли какво означава това? 26 градуса и 35 минути!!!
И транзитна Луна каре Юпитер като съУ5, в градус.
Както и да го погледнеш, приключва важна връзка. Не беше някакна временна, несериозна, да мине и да не я усетя. Беше важна връзка и така си и приключи.
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1769 -: Август 27, 2020, 05:30:47 pm »
кой друг да е главата на семейството...  ???



Другият.
Ако ти се отдава(ше) да бъдеш "глава на семейството", нямаше да задаваш този въпрос. Нали, на всекиму, според натала ?! ;)

Тази година е за това- да видим реално колко и какво можем. Не знам к'во не й харесват хората на 2020 ?! ::) :D
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“