Автор Тема: Марс  (Прочетена 274245 пъти)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Марс
« Отговор #1860 -: Март 11, 2021, 12:27:45 am »

Това се е случило преди 4 г, сега кулминира. Значи приключва, осъществява онова, което се е формирало като очаквания в сферите на Венера.
[/quote]

Аха, значи ще приключваме. А мислиш, ли, че мога да търся проявление по соларната Венера, а не по наталната? Че имам тука едни стари мечти и търся под вола теле по диспозитори и солари.
В 9 дом Уран, който държи венера, сега казахме, че ще го тригонираме от кулминацията. От друга страна соларен к4 е върху него, а в соларен 9 в знак на Венера, е транзитен уран. Че ще приключва, ще приключва, ама как?
Днес хубави новини имам по тези въпроси, спечелена битка с голяма ценност, та сърце гори и съм полудяла  ;D. Но войната, войната...
Така, де, не търся отговор, че ще гръмна. Пълно изкукуригване и едни пари като огромна бариера до целта.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1861 -: Март 11, 2021, 09:51:51 am »
Люба, ако Венера ти е важна за годината, по рождение дава обещание, че може да провокира събития и е свързана с казуса, който те вълнува, тогава в соларнара карта ще даде допълнителни сведения.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1862 -: Март 13, 2021, 03:33:16 pm »
Люба, Рени, обяснете, моля защо намесихте цикъла Слънце Венера от 25.03.2017г и как го вързахте с темата за Морс и СЛВ в Близнаци?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1863 -: Март 13, 2021, 07:54:42 pm »
Yaya, аз не съм вързала цикъла Слънце-Венера с тр. Марс и СЛВ в Близнаци, коментирах конкретен казус на потребител.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Марс
« Отговор #1864 -: Март 13, 2021, 08:57:34 pm »
Yaya,аз намесих Слънце/Венера с марс ,защото Марс е диспозитор на съвпада и е с възела в този период.

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Марс
« Отговор #1865 -: Март 13, 2021, 10:47:03 pm »
Разбрах  :-* мерси
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #1866 -: Март 14, 2021, 06:59:15 pm »
Марс ще е "в програмата" на лунните възли от 28.03. , като северения лунен възел ще усили неговото влияние и прояви.
 Активен период за тези, които си забраняват "да бъдат Марс".
Полезен за тези, които знаят как "да бъдат Марс".
Изпитателен за тези, които са предимно са Марс.
Всички, които са с изявен Подвижен кръст, Слънце в Овен или Скорпион, Марс е управител на ъглите,  като  Марс им е годишен управител, би трябвало да усети активацията, напрежението му в съответните сфери. В терма на Венера се случва съвпада на Марс и възела и според това, дали аспекта е съвпад, лява, дясна квадратура, опозиция, може да се направят изводи каква ще е динамиката в междуличностите, бизнес, роднински, колегиални взаимоотношения: да се направи избор, породен от импулса  следствие клюки, слухове /Марс е под управата на Меркурий/, да се конкурира с други, при опозиция, ако натива има точки в Стрелец.
Марс и възлите са в конфигурация с Меркурий и Нептун, които ще изкривят по някакъв начин картината, особено Нептун. Квадратурата винаги носи със себе си нужда от корекция. Щом е към Марс, за да се срещнем/ завоюваме желаното ше с еналожи да коригираме действията, тактиката, през Нептун, Меркурий. Понеже Марс е в подвижен знак и то в такъв, в който няма никакви достойнства, ще бъдат проверени неговата воля, мотивация. Капанът тук е разсеяността и ангажирането с всичко, което мислите си фантазират. Дано левия тригон на Сатурн, да помогне за концентрацията.
Няма кка ще има срещи и раздели- Марс с нодална ос.
Може да се провери, като се върнем 19 г назад, 12.05.2002, с новолуние в Телец; сега съвпада случва преди пълнолуние във Везни.

Марс ми управлява МЦ - овен и изведнъж реших да хвърля камък в блатото на "кариера"-та ми. :)
Ще докладвам. Спонтанно действах - от днес -  за утре.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1867 -: Март 14, 2021, 07:34:14 pm »
Uran, дир. МЦ в терма на Меркурий или Юпитер, или е последните градуси на Телец, в терма на Марс ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #1868 -: Март 14, 2021, 07:46:52 pm »
Uran, дир. МЦ в терма на Меркурий или Юпитер, или е последните градуси на Телец, в терма на Марс ?
Дир. МЦ е в 7-ия градус на близнаци.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1869 -: Март 14, 2021, 08:09:22 pm »
Uran, дир. МЦ в терма на Меркурий или Юпитер, или е последните градуси на Телец, в терма на Марс ?
Дир. МЦ е в 7-ия градус на близнаци.

Значи е току стъпил в терма на Юпитер. Ами, тр. Юпитер тази година ще глези Слънцето ти, мунданен тригон с Марс. ;)
Ако си действала спонтанно дните преди новолунието- резултат ще има, ако си 100 %  сигурна в начинанието си, в противен случай чаканото ще се проточи във времето и ще иска много жертви от твоя страна.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #1870 -: Март 14, 2021, 08:13:34 pm »
Uran, дир. МЦ в терма на Меркурий или Юпитер, или е последните градуси на Телец, в терма на Марс ?
Дир. МЦ е в 7-ия градус на близнаци.

Значи е току стъпил в терма на Юпитер. Ами, тр. Юпитер тази година ще глези Слънцето ти, мунданен тригон с Марс. ;)
Ако си действала спонтанно дните преди новолунието- резултат ще има, ако си 100 %  сигурна в начинанието си, в противен случай чаканото ще се проточи във времето и ще иска много жертви от твоя страна.
В четвъртък си направих бизнес среща. Да, ще се проточи - ще трябва да приключа отношения. И, да, ще има жертви - започвам от "0", ако започна де.
Така, или иначе, не ме свърта там където съм.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1871 -: Март 14, 2021, 08:22:31 pm »
Uran, от мен успех ! ;)
Както се казва в една книжка : " Страшно е да чакаш. По-страшно е да не чакаш."
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Марс
« Отговор #1872 -: Март 14, 2021, 08:40:08 pm »
Uran, от мен успех ! ;)
Както се казва в една книжка : " Страшно е да чакаш. По-страшно е да не чакаш."
Благодаря!

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Марс
« Отговор #1873 -: Май 04, 2021, 12:42:43 am »
От пет дни съм с главоболие- не много силно, но достатъчно да не се чувствам добре и да ми се гади на моменти. И гледайки транзитите, Марс ми е на АЦ .
Въпреки това, свърших много работа- всичко, отлагано от седмици, вечер си лягам наистина изморена.
Дано не ме напусне тази активност и докато транзитира в първи дом.
Сега ще гледам да си засека и точния градус на АЦ, въпреки че бързите транзити при мен действат градус предварително.
Днес си дръннах здраво главата при изправяне под бойлера , добре, че имам яки зъби.
Да видим утре какво ще е.
Редактирам се- от следващия ден главоболието спря, значи наистина АЦ ми е в 6-ти градус.
Марс е У11- тези дни съм засипана от покани за приятелства във Фейса, както и предложения за срещи, почнаха да ми кървят венците и си порязах пръст на крака. Значи си действа Марс. А, и си поръчах червена рокля.
« Последна редакция: Май 06, 2021, 11:36:27 am от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #1874 -: Юни 08, 2021, 11:46:59 am »
Марс наближава анаретния си градус, добре е да сме внимателни къде, как стъпваме; как боравим с остри и метални предмети, инструменти. Марс ускорява нещата по доста агресивен начин, там където, докосва планети, в периода - 28-29 * в кардиналните и 0-1* във фиксираните и реакциите са на физическо ниво, т.е. тялото ни може да срещне инциденти, злополуки, синини, да се порежем, опарим. Марс в Рак действа доста покровителствено и се ядосва като малко дете, отмъстителен е с минала дата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“