Автор Тема: Марс  (Прочетена 269058 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2040 -: Юни 03, 2023, 10:32:52 pm »
Ако не си осъзнала напълно към какво се стремиш, а просто се разпиляваш към прекалено много цели и контакти, тялото, Луната, реагира.

Да, Рени. Истина е - през целия ми живот до сега не съм осъзнала към какво се стремя и как да го намеря. Знам само, че търся свобода (Луна в Стрелец), но не знам как да я постигна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2041 -: Юни 07, 2023, 08:57:28 pm »
Лисана, Луна в Стрелец има нужда от собствена философия  и истини за нещата- това най-лесно се случва, чрез всестранна образованост и непрестанна любознателност; да опиташ от всичко.  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2042 -: Юни 07, 2023, 11:48:46 pm »
Усещам го това, Рени. Но виж до къде ме води в другата тема. В един момент, ако така продължавам вече никой няма да ме наеме никъде  :D и аз за себе си в моята глава се чувствам объркана и не добре, което е по-лошото. Не мога да се разбера, не мога да се подредя.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2043 -: Юни 08, 2023, 10:48:33 am »
Лисана, няма човек, който да си е подредил, и в живота.  :)
Не бъркай избор на професия с лични нужди и потребности, личен стил на живот. Професионалните ангажименти, избори може да помогнат да откриеш мястото, където се чувстваш "като у дома си"  или обратно, но не те са причина да се луташ.
Визуализирай планетарният символизъм на Юпитер, след това го съпостави със статуса на натален. Ако статуса е занижен, паралелно с изучаването на Юпитер, може да се огледаш за растения и билки под неговото управление, за да го подсилиш. Това са всички такива, които се размножават в  изобилие в природата и почти целогодишно дават реколта. Аналогично визуализираш планетарният символизъм на Меркурий. Явно при теб се противопоставят един на друг и оттам фактите са в конфликт с надеждите/очакванията.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2044 -: Юни 08, 2023, 05:51:36 pm »
Лисана, няма човек, който да си е подредил, и в живота.  :)
Не бъркай избор на професия с лични нужди и потребности, личен стил на живот. Професионалните ангажименти, избори може да помогнат да откриеш мястото, където се чувстваш "като у дома си"  или обратно, но не те са причина да се луташ

9 часа съм там, два пътувам стават 11, след това не знам дали "с копче" мога да спра да мисля за работата си. Като махнем прекараните в сън, целият ми живот е тази работа :( да не говоря как нонстоп работодателите само облъчват с приказки за тотална отдаденост към каузата, съпричастност и още крадящи от фокуса ни неща, защото искат да припознаем каузата им като наша. И аз не искам да я бъркам с лични цели и да я превръщам в "живота ми", но тя технически е живота ми... че аз нямам време за друго :(

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2045 -: Юни 09, 2023, 10:10:32 am »
Лисана, нашето ежедневие е силно зависимо от професионалните ни ангажименти. Но от всеки зависи, колко емоционално е свързан с текущата си работа и въобще със света навън. Извън теб няма да откриеш причините, с които търсиш да си обясниш хаоса вътре в теб. Ето ти, още един, подход, поглед- виж, коя планета е доминантна или с най-добър статус в картата ти и през нейните аналогии търси кой модел на живеене ти е най-удобен и тогава идва личната философия за нещата.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 369
Re: Марс
« Отговор #2046 -: Юни 11, 2023, 06:17:05 pm »
Благодаря, Рени! Ще разгледам и ако имам въпрос ще пиша в по-подходяща тема, за да не спамя  повече тук.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2047 -: Юли 07, 2023, 06:34:44 pm »
Тази година Марс в Дева  ще воюва, защитава, работи, прави секс, сякаш по-явно чрез своята "женска половина" от природата си.
След 10 юли  Марс  е все още западен, повече сух, или пасивен/"женски",  в женски/нощен знак, ще направи ингрес с Меркурий в Рак, в терма на Меркурий.
Някак безполов, но твърде капризен, по-скоро религиозно мотивиран, отколкото духовно стимулиран,  ми звучи този Марс, поне докато не влезе в 21-27 ° на Дева, където държи терма ? Или, всяка дейност, проект, инициатива, всичко запланувано към 10 юли, ако не са перфектни, изящно подредени, е пропуснат и най-малкият детайл, могат да провокират конфликти, битки, нарушаване на споразумения. Да възникнат спорове, конфронтации с колеги, съседи, близки родственици.  Здраве и здравни работници. Техниката, механиката, науката и лечителството ще стимулират инициативи и инвестиции. Буксуването в детайлите и прилагането на перфектната техника, лишават от удоволствие и спонтанност.
Деликатен период за родените с Марс, като управител на раждането, управител на АСЦ, управител на годината, ъглов. Марс нали е управител и на годината ?
Начало на "сухото време" и на сухото време. Женски времена.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Марс
« Отговор #2048 -: Юли 08, 2023, 10:54:00 am »
В моята карта въпреки, че е извън секта смятам, че Марс е най-добре поставената планета. Наблюдавам

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #2049 -: Юли 08, 2023, 02:09:44 pm »
На 10 юли Марс сменя знак върху Регул – в мунданната астрология, според Вронски, звездата в съединение с Марс или Сатурн показва преврати, революции, въстания, терористични атаки или кървави демонстрации.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2050 -: Юли 08, 2023, 08:15:53 pm »
В моята карта въпреки, че е извън секта смятам, че Марс е най-добре поставената планета. Наблюдавам

terrarossa, щом е извън секта неговите достойнства са занижени, ограничени.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #2051 -: Юли 08, 2023, 08:18:45 pm »
На 10 юли Марс сменя знак върху Регул – в мунданната астрология, според Вронски, звездата в съединение с Марс или Сатурн показва преврати, революции, въстания, терористични атаки или кървави демонстрации.

Акрукс, да, това е важно, особено, там, където Марс и Сатурн имат отношение към ъглите, Фортуна, сизигия. Тази година Меркурий е в Рак и вижда Регул, значи не било трябвало да е толкова опасно влиянието на НП.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 312
Re: Марс
« Отговор #2052 -: Юли 09, 2023, 09:54:31 pm »

В моята карта въпреки, че е извън секта смятам, че Марс е най-добре поставената планета. Наблюдавам

terrarossa, щом е извън секта неговите достойнства са занижени, ограничени.

Така е.
Не разполагам с по-достен играч.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3105
Re: Марс
« Отговор #2053 -: Юли 10, 2023, 08:26:37 am »
темата марс е актуална,от 17.07 е диспозитор на СЛВ ингрес в Овен
а аз си чакам марсов възврат и пресичането му линията на асц. в едно
засега съм занулена,откъм енергия,желания :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Марс
« Отговор #2054 -: Юли 10, 2023, 10:48:57 am »
Свекърва ми е с Марс във 2*на дева,опозиция Меркурий.Отново запушване на кр.съд в крака,тромб.Сутринта я приеха в болница.

Мунданно Марс с Регул-възможно е особа със синя кръв да стане майка.