Автор Тема: Марс  (Прочетена 273788 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #525 -: Ноември 02, 2014, 10:39:02 pm »
Да, вярно, че тия дни влезе в Козирог. Наквадратира ми наталния, раздвижи го и каквото имаше захлупено в XII дом — излезе наяве, не по най-красив начин.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #526 -: Ноември 02, 2014, 10:41:16 pm »
Emma, мен трудно ме убеждават, затова и не разбирам хората-не знам, как приемаш случващото се около теб.Споделеният коментар от теб ме заинтригува, заради изявени Везни/Венера и как реагираш, когато Марс ти активира стелиума, защото аз пък имам изявен Овен/ Марс.Изказах личен опит. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #527 -: Ноември 02, 2014, 10:54:49 pm »
Рени, приемам го като предизвикателство. И това ще мине. По-тежки транзити сме преживявали, един Марс ли няма да изтраем  :08:

Чак толкова не се вглеждам, констатирам какво ми се случва, има и трудности, но не са чак толкова тежки.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #528 -: Ноември 02, 2014, 10:55:53 pm »
Да споделя и аз нещичко: иска ми се да се надявам на някаква приятна събитийност,когато транзитните Марс и Плутон се окажат заедно върху моя СЛВ.  ;) O:-) :) Това доста ще ме утеши след голямата изненадата на Уран да не ме изненада.  ;D  Натално помежду си Марс(У10) и Плутон(У5) са ми в тригон и имат добри аспекти към Управителя на СЛВ Сатурн.  :cheer:
 И защото това се случва в любимия ми, :D работохоличен 6Д си искам невъзможното повишение.  ;D
« Последна редакция: Ноември 02, 2014, 11:03:19 pm от Дракониада »
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #529 -: Ноември 03, 2014, 01:12:03 am »
Да споделя и аз нещичко: иска ми се да се надявам на някаква приятна събитийност,когато транзитните Марс и Плутон се окажат заедно върху моя СЛВ. 
 И защото това се случва в любимия ми, :D работохоличен 6Д си искам невъзможното повишение.  ;D
Марс и Плутон може да ти повишат либидото на работното място, служебна авантюра  :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #530 -: Ноември 03, 2014, 12:51:54 pm »
Марс и Плутон може да ти повишат либидото на работното място, служебна авантюра  :)
Повишеното либидо е малко вероятно точно на работното ми място. ;) Мъжките марсови качества служебно са много ценни по друг начин. Надявам се в марсова ситуация,да използвам Плутоновите творчески импулси и това да доведе до успешна изява по 6Д и по 10Д.Или поне червена точка за атестацията ми.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #531 -: Ноември 03, 2014, 03:36:52 pm »
Да споделя и аз нещичко: иска ми се да се надявам на някаква приятна събитийност,когато транзитните Марс и Плутон се окажат заедно върху моя СЛВ.  ;) O:-) :) Това доста ще ме утеши след голямата изненадата на Уран да не ме изненада.  ;D  Натално помежду си Марс(У10) и Плутон(У5) са ми в тригон и имат добри аспекти към Управителя на СЛВ Сатурн.  :cheer:
 И защото това се случва в любимия ми, :D работохоличен 6Д си искам невъзможното повишение.  ;D

Ще ти е разрешено да си безскрупулна, смела в стремежите си,ангажирайки се  с нещо полезно, в посока ценз.Една среща ще ти помогне да погледнеш от друга гледна точка Овен в теб.Ще се наложи да  защитаваш себе си или твоя идея/ проект, позиция.Синьо-зелено в периода. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #532 -: Ноември 03, 2014, 08:42:16 pm »
Ще ти е разрешено да си безскрупулна, смела в стремежите си,ангажирайки се  с нещо полезно, в посока ценз.Една среща ще ти помогне да погледнеш от друга гледна точка Овен в теб.Ще се наложи да  защитаваш себе си или твоя идея/ проект, позиция.Синьо-зелено в периода. :)
Рени,много ти благодаря.  :08:
Хареса ми частта за защитата,но не разбрах какво визираш под "ценз".Ценз по 9Д или нещо друго видя?  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #533 -: Ноември 03, 2014, 09:20:43 pm »
Рени,много ти благодаря.  :08:
Хареса ми частта за защитата,но не разбрах какво визираш под "ценз".Ценз по 9Д или нещо друго видя?  :)

Заемане на някаква длъжност и/или използване на някакви права в посока професия, може и образователен или квалифициран такъв. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #534 -: Ноември 03, 2014, 10:19:06 pm »
Заемане на някаква длъжност и/или използване на някакви права в посока професия, може и образователен или квалифициран такъв. :)
:)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #535 -: Ноември 05, 2014, 04:39:48 pm »
Яде ме един въпрос,изяде ме!  :cheer: Къде трябва да се е заврял по дом Марс в ОВЕН,в съвпад с Юпитер в наталната карта,за да изглежда като умрял?  :91: :D Познавам Марсове в Овен от всичките водни домове и са много ясно отчетливи,агресията им се усеща.Най-прилича на Марс в Дева,но познавам Марс в 6Д,който също се вижда много ясно.В 3Д ще приказва като грамофонна плоча,а този не приказва.  ;D Аз да кажем имам Марс в 8Д и хората какво говорят за мен(!),а е само във Водолей.  :29: Няколко пъти обиколих зодиакалния кръг.  :d030:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #536 -: Ноември 05, 2014, 05:29:32 pm »
Яде ме един въпрос,изяде ме!  :cheer: Къде трябва да се е заврял по дом Марс в ОВЕН,в съвпад с Юпитер в наталната карта,за да изглежда като умрял?  :

Марс в Овен трябва да е заинтересован, тогава действа, отегчен ли е и пръста няма да си мръдне  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #537 -: Ноември 05, 2014, 05:34:01 pm »
Яде ме един въпрос,изяде ме!  :cheer: Къде трябва да се е заврял по дом Марс в ОВЕН,в съвпад с Юпитер в наталната карта,за да изглежда като умрял?  :91: :D Познавам Марсове в Овен от всичките водни домове и са много ясно отчетливи,агресията им се усеща.Най-прилича на Марс в Дева,но познавам Марс в 6Д,който също се вижда много ясно.В 3Д ще приказва като грамофонна плоча,а този не приказва.  ;D Аз да кажем имам Марс в 8Д и хората какво говорят за мен(!),а е само във Водолей.  :29: Няколко пъти обиколих зодиакалния кръг.  :d030:
Ако е в телец или везни ще го мързи да диша, Марса.  :57:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #538 -: Ноември 05, 2014, 05:35:52 pm »
Марс в Овен трябва да е заинтересован, тогава действа, отегчен ли е и пръста няма да си мръдне  :)
Марс в аспект с Юпитер дава леност-от лек до изключително силен мързел. Брат ми има аспект Марс Юпитер. Не познавам по-мързелив човек от него. На 22 години е, досега не е работил, но и да учи не иска. Толкова е мързелив, че е стоял гладен по цял ден понеже го мързи да си напазарува!  :D

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #539 -: Ноември 05, 2014, 05:39:02 pm »
Ако е в телец или везни ще го мързи да диша, Марса.  :57:
Тук ще те опонирам. Мъжа ми е със Слънце, Меркурий, Венера, Марс и Хирон в Телец и е страшно работлив и енергичен  :)