Автор Тема: Марс  (Прочетена 274084 пъти)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #540 -: Ноември 05, 2014, 05:40:37 pm »
Абе, ако е съвпад в някои знаци може и да дава прекалено изразен темперамент. Зависи от знака, а и от аспекта - като е тригон или секстил е възможно това, което каза Just_a_Dream.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #541 -: Ноември 05, 2014, 05:42:23 pm »
Тук ще те опонирам. Мъжа ми е със Слънце, Меркурий, Венера, Марс и Хирон в Телец и е страшно работлив и енергичен  :)
Какво друго има в картата си? С толко много телец, енергичен ли?  :-\ :-\

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #542 -: Ноември 05, 2014, 05:47:03 pm »
 Страшно енергичен е наистина и по нищо не ми отстъпва на Троновия Марс! Иначе АЦ Водолей, стелиума му е в 3-ти дом, Луна в Риби  :58:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #543 -: Ноември 05, 2014, 05:48:07 pm »
Марс в Овен трябва да е заинтересован, тогава действа, отегчен ли е и пръста няма да си мръдне  :)
:) Има логика да мърда,ако го касае.
Ако е в телец или везни ще го мързи да диша, Марса.  :57:
Т.е:Марс/Юпитер съвпад в Овен във 2 или 7Д?  :012: :012:Мамка му!нали Юпитер преекспонирал качествата на планетата с която съвпада!  :D

Марс в аспект с Юпитер дава леност-от лек до изключително силен мързел. Брат ми има аспект Марс Юпитер. Не познавам по-мързелив човек от него. На 22 години е, досега не е работил, но и да учи не иска. Толкова е мързелив, че е стоял гладен по цял ден понеже го мързи да си напазарува!  :D
И аз имам аспект Марс/Юпитер и обичам да се счупвам от работа.  ;) :D

Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #544 -: Ноември 05, 2014, 05:50:47 pm »
Какво друго има в картата си? С толко много телец, енергичен ли?  :-\ :-\
Ти си с присъствие в 12Д,за това си малко извън материята.  :043: Но и твоят Марс се усеща отчетливо.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #545 -: Ноември 05, 2014, 05:55:37 pm »
Сещам се само за един изключително мързелив човек. Погледнах картата му, нямам час, но Марс е в Телец. :012: Венера също е в Телец. Слънце в Риби.
Неогово твърдение е, че работен ден трябва да е около 2 часа. За да има време човек да си почине, да се наспи, да е ефективен, да работи малко, но качествено, да се прибере и да си отпочине от натоварването. И не работи.  :72:

Драко, имам наблюдения върху Марс/Юпитер съвпад, в 1 дом, но в Близнаци. Подобно е малко на Марс в Овен. Този мъж не може 5 минути да стои без някакво занимание. Ръцете му са заети, дори да стои на едно място.

Телците, които познавам, те наистина се носят като народни песни - никакъв живец в дейностите.

Да, Юпитер преекспонира. Съвпад Юпитер/Слънце в Телец - бие по мързел горен пример. Цел на живота - спане, ядене, лежане, спане, ядене.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #546 -: Ноември 05, 2014, 05:57:36 pm »
Ти си с присъствие в 12Д,за това си малко извън материята.  :043: Но и твоят Марс се усеща отчетливо.  :)
Роден съм в ден и час на Марс ... най - вече аз си го усещам, често и другите.  :012:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #547 -: Ноември 05, 2014, 06:00:20 pm »
Страшно енергичен е наистина и по нищо не ми отстъпва на Троновия Марс! Иначе АЦ Водолей, стелиума му е в 3-ти дом, Луна в Риби  :58:
Даже и Луна в риби, а не, не вярвам часа да е верен.  :012: Луна в овен  се връзва.  :19:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #548 -: Ноември 05, 2014, 06:01:36 pm »
Забелязала съм, че Юпитер преекспонира Слънцето. Нативите с такъв аспект са надути и имат самочувствие до небесата. В аспект с Марс носи леност. Хубави са аспектите му с Венера и Плутон. Всички милионери имат аспект Венера-Юпитер или Юпитер-Плутон  :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #549 -: Ноември 05, 2014, 06:05:10 pm »
Венера, Лъв са мързеливи-Юпитер просто разширява същия потенциал.
Луна/Венера  в Лъв,5-ти
Венера в Телец в аспект с Юпитер
Слънце Риби съвпад Юпитер
Слънце/ Венера в Телец в 5-ти дом  в аспект с Юпитер и все такива  комбинации, са индикации за мързел. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #550 -: Ноември 05, 2014, 06:07:36 pm »
Даже и Луна в риби, а не, не вярвам часа да е верен.  :012: Луна в овен  се връзва.  :19:
В Риби си е. Страшно чувствителен и състрадателен, лесен за манипулиране. Майка му има сериозен проблем с нервите, ревлива и крайно емоционална. Абе Рибешки истории... Но ти май пропусна очевидното-Стелиум в 3-ти дом, а пък и по прогресии е Близнак  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #551 -: Ноември 05, 2014, 06:10:23 pm »
В Риби си е. Страшно чувствителен и състрадателен, лесен за манипулиране. Майка му има сериозен проблем с нервите, ревлива и крайно емоционална. Абе Рибешки истории... Но ти май пропусна очевидното-Стелиум в 3-ти дом, а пък и по прогресии е Близнак  :)
и от един 3-ти дом да е МНОГО енергичен и работлив? Добре, мъж ти е - вярвам, че го познаваш. Тогава какво прави Урана му?

Асц водолей дава дисциплиниран човек, а с земния акцент ще е и с чувство за отговорност, дори и да е телец.  :017: Ама чак енергичен.  :012:
« Последна редакция: Ноември 05, 2014, 06:12:56 pm от Теодор »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #552 -: Ноември 05, 2014, 06:12:13 pm »
Сещам се само за един изключително мързелив човек. Погледнах картата му, нямам час, но Марс е в Телец. :012: Венера също е в Телец. Слънце в Риби.
Неогово твърдение е, че работен ден трябва да е около 2 часа. За да има време човек да си почине, да се наспи, да е ефективен, да работи малко, но качествено, да се прибере и да си отпочине от натоварването. И не работи.  :72:

Драко, имам наблюдения върху Марс/Юпитер съвпад, в 1 дом, но в Близнаци. Подобно е малко на Марс в Овен. Този мъж не може 5 минути да стои без някакво занимание. Ръцете му са заети, дори да стои на едно място.

Телците, които познавам, те наистина се носят като народни песни - никакъв живец в дейностите.

Да, Юпитер преекспонира. Съвпад Юпитер/Слънце в Телец - бие по мързел горен пример. Цел на живота - спане, ядене, лежане, спане, ядене.
И този обича да работи и е много продуктивен,но извън служебните ангажименти се движи като невидим.С никой не се е скарал,не се чува гласа му,не се е изсмял гръмко,не обсебва разговори,не влиза в противоречие..... :D  Толкова е нетипично за Марс/Юпитер в съвпад,особено в Овен.За това се чудя от няколко месеца къде може да е заврян този съвпад по дом.И управителите на кои домове участват в него.Моят съвпад управлява 6 и 10Д и се виждам като работя  :012: .Аз съм човекът,който не може да се скатае от работа-всички ще видят  до 10 мин,че ме няма.  :043: :043: :043: :043: Мога да си върша работата и да създавам смут с моя Марс,но е забележимо.  :012:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Just_a_Dream

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #553 -: Ноември 05, 2014, 06:12:49 pm »
Уран е най-издигнат в картата. В точен съвпад с МЦ в Скорпион  :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #554 -: Ноември 05, 2014, 06:13:16 pm »
Уран е най-издигнат в картата. В точен съвпад с МЦ в Скорпион  :)
а аспекти прави ли? ако прави опозиция с Марс е разбираемо.  :017:
« Последна редакция: Ноември 05, 2014, 06:17:28 pm от Теодор »