Автор Тема: Марс  (Прочетена 273773 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #585 -: Ноември 12, 2014, 07:31:15 pm »
Това, че ще загледаш папагала пред свраката не значи задължително, че харесваш папагали, просто цветът хваща окото
Нали затова жените си боядисват косите и носят грим

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #586 -: Ноември 12, 2014, 07:51:18 pm »
Това, че ще загледаш папагала пред свраката не значи задължително, че харесваш папагали, просто цветът хваща окото
Нали затова жените си боядисват косите и носят грим
А аз съм красива и изящна като гарванка и цветовете ме плашат.  ;)
.......И за мен той се превърна в човек с лош вкус.  :d030:
Благодаря,че се опита да ме утешиш,но видях,че му харесва това,което вижда,а не че му е интересно или е възмутен от него.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Марс
« Отговор #587 -: Ноември 12, 2014, 08:05:13 pm »
А аз съм красива и изящна като гарванка и цветовете ме плашат.  ;)


Може пък да не харесва проклетии, а ти си голяма (дан са лъжем сега)...  :043: :043: :043: :043: :043:

И какво против имаш срещу шаренията бе?!? То бива сатурнианщини, ама се не трае...  :d030:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #588 -: Ноември 12, 2014, 08:13:02 pm »
Може пък да не харесва проклетии, а ти си голяма (дан са лъжем сега)...  :043: :043: :043: :043: :043:

И какво против имаш срещу шаренията бе?!? То бива сатурнианщини, ама се не трае...  :d030:
И ти днес си много мила,че ме успокояваш с мили думи,че съм проклетия.   :-*  :38::012:   Аз нямам против шаренията-нека си я носят хората. Но ми стана обидно,че ми е бил интересен по-задълбочено,а той нямал подобаващ вкус.  :012: Това много ме шокира.  :d030:
Ако не харесва проклетии значи е комплексиран дивак!  :P Аз как харесвам само проклетници!  :012:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Вещичка

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1727
  • Виждам те!
Re: Марс
« Отговор #589 -: Ноември 12, 2014, 08:25:30 pm »
Че аз си признавам, че съм проклетия и си мисля, че и другите го правят  :012:. Не те успокоявам, а давам насока на мислите ти относно типчето, за което говориш.  :19:
Здравият разум е сбор от предрасъдъци придобити до 18 годишна възраст! - Айнщайн

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #590 -: Ноември 12, 2014, 08:47:00 pm »
АСЦ и 1-ви дом/ Марс  налагат цветовата и дрънкаща гама по Венера. Хората първо виждат "шаренията" , "голотията" или "проклетията" и колко ни се вири шията по АСЦ и всичко свързано с него. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #591 -: Ноември 12, 2014, 08:52:27 pm »
Пак спам...

Не мога да разбера защо някой би искал да се обръщат след него
Обичам да съм незабележима като нинджа :)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #592 -: Ноември 12, 2014, 09:01:45 pm »
Пак спам...

Не мога да разбера защо някой би искал да се обръщат след него
Обичам да съм незабележима като нинджа :)
Ще си самопочистим коментарите.   :)
А аз си обичам черното,но много се вижда.Не мога да не видя мъж облечен в черно,веднага ми  грабва окото и ми действа ми магически.  ;)
 Много жени искат да се обръщат след тях и се шаренят,защото някой им е втълпил,че една жена,за да е жена трябва да е шарена и здраво гримирана. А на мъжете,които се обръщат след такива жени сигурно майките им са били същите.  :P :D :d030: Ненавиждам кича!  :012:
 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #593 -: Ноември 12, 2014, 10:22:02 pm »
Аз понеже ненавиждам червения цвят гледам поне черно да нося веднъж в седмично, за да накарам Марса да се почувства по - добре. Всъщност харесва ми черното, но пролетните цветове повече ме радват. ;D зеленея като жабите  :d030: или синея обикновено.  :012:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #594 -: Ноември 12, 2014, 10:25:22 pm »
Аз понеже ненавиждам червения цвят гледам поне черно да нося веднъж в седмично, за да накарам Марса да се почувства по - добре. Всъщност харесва ми черното, но пролетните цветове повече ме радват. ;D зеленея като жабите  :d030: или синея обикновено.  :012:
А харесваш ли жени,пъстри като папагали?  :012: :012:
Направи един хорар на мача на 15,а?  ;) Че съм много любопитна.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #595 -: Ноември 12, 2014, 11:32:11 pm »
А харесваш ли жени,пъстри като папагали?  :012: :012:
Направи един хорар на мача на 15,а?  ;) Че съм много любопитна.  :)
дразнят ме шарени и прекалено накичени.

Видях, че Кабала е пуснала хорарна карта, но не е пояснила какво пита...  :D

а освен това онзи ден гледах хорарна карта за същия въпрос и дадох предимство на Кличко. Ама Папи подшушна, че е едно към седем и прогнозата ми се обезсмисля значи. 

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #596 -: Ноември 14, 2014, 09:57:11 pm »
3 Венери на моя градус познавам и още една близо до моя.При транзита на Марс(Козирог) квадрат и 4те имахме индиректни проблеми с мъже.  :d030: За мен няма да повтарям.
 

    Едната(Слънце Овен,Марс-Риби) решила,че гаджето и не я желае и 48 часа не се показвала от вкъщи и се спукала от рев.  :012: След това прочела в интернет как да подгрее страстта,направила му един еротичен масаж и настроението и се пооправило. ;D
 
   Втората(Слънце Овен) съпругът и не и дал от заплата близо 300 лв,защото ги пропилял,липсата които ще бъде драматична,защото тях ги предвидила за сметките на къщата и част от храната.Вместо да го убие на място и изгони от къщата(тя е много толерантна) само му вдигнала един скандал и сега мисли как да натамъни бюджета.Бори се за живота на детето си от няколко месеца с много тежка диагноза.Този щях да го убия.
   

Третата има гадже,на което е вярна,но харесва Слънчев Овен и той нея.Драмата е,че няма да последва сърцето си,заради принципите-много голям рев с големи сълзи!
 

   И аз накратко-как може онзи да не се заглежда по гарванската ми класа,а по папагали!Глупак!  :d030: :012: Вече ми се иска да му бръкна в джигера,но пак ще забравя.  ;D

  Исках да попитам Дъ Уан-и нейната Венера е на същото място.Какво и се случи през последните 4 дни с мъжете?  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #597 -: Ноември 15, 2014, 12:07:47 am »
В последните четири дни всички мъже около мен се активизираха.

С т.нар. "титуляр" - за който целият форум чете терзанията ми, имах връщане на комуникацията, изясняване на отношенията и разговор, който не ми беше приятен. В крайна сметка там финалът остава отворен и до месец-два ще се види какво става.

Има двама, които отвреме-навреме се присещат и ме налазват. Е, вчера и двамата се присетиха. Отразих ги вяло. С никой от тях не се видях.

Тази вечер имах приятна изненада от трети - кола с шофьор, рози, шампанско и хубав ресторант. Но цяла вечер ми говори за пари и ми фамилиарничеше, което ме вбеси. И все пак или съм тотален ръб, или вече нищо не може да ме трогне, защото изненадата си беше хубава. Но ми беше равно и скучно и бързах да се прибера. Поне малко се разсеях.

Има и още един, който от няколко дни е включил на лИбовна вълна и не спира да ми праща романтични смс-и. Не знам дали ми е приятно или ме дразни.


От изброеното за моята Венера значение имаше само първото. А то стана при точния квадрат на Марс с Венера. Тоест, Дракониада правилно си посочила каква е тенденцията.

При мен е правило при опозиция и квадрат на Марс към Венера да се връщат стари и появяват нови мъже. Много предложения, много възможности, но...нищо, което си струва.
« Последна редакция: Ноември 15, 2014, 12:34:28 am от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #598 -: Ноември 15, 2014, 05:50:16 am »
А какво се случва, когато  tr.Марс е ретро в кардинален знак, както беше тази година ? Наблюдавате ли същите индикации, Дракониада и The_One ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #599 -: Ноември 15, 2014, 11:43:05 am »
А какво се случва, когато  tr.Марс е ретро в кардинален знак, както беше тази година ? Наблюдавате ли същите индикации, Дракониада и The_One ?  :)
Тази година Марс откара много дълго във Везни.В момента не мога да проверя,но ако не се лъжа беше и ретро.Този период за мен беше неутрален може би защото той ми управлява Венера и се "чувства" в къщи в този дом и знак.
Спомням си,че имаше период когато когато правеше трз през ЮЛВ и СЛВ(квадрат на Венера) все се пръкваше по някой бивш или нов фен.Сега много затегнах отношенията си и не допускам неща,които не ме удовлетворяват.
Отчитам,че квадратурите на Марс към Венера са досадни и непълноценни.

 
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030: