Автор Тема: Марс  (Прочетена 274028 пъти)

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #600 -: Ноември 15, 2014, 12:47:15 pm »
Не си спомням точно кога се случи,но помня че видях ефемеридите и много се изненадах.Беше някой септември,Марс беше в Дева!
Имах среща с приятел и трябваше да премина през един парк на здрачаване.Един по-млад от мен,едър и здрав се размина с мен.Попита ме колко е часа,казах му че не знам.Той се абърна,сграбчи ме и ме повлече в храстите.Задушаваше ме по пътя и не можех да разбера ще ме убива ли или ще ме изнасилва и убива.Не можех да се освободя от дахвата му,а въздухът едва ми стигаше.Можех да го хвана за чатала и това ми беше единствения изход да се освободя.Той ме стискаше още по-здраво,но и аз реших да те го пускам до край.Той ме пусна,сви се,а аз му набих два шута в главата и побягнах.Няма да влизам в подробности какви филми и целият ми живот,че ми минаха през главата докато ме влачеше без въздух.
 2002 г септември съм имала много точни транзити.
Марс Дева,3Д квадрат нат Сатурн.
Плутон Стр,5Д опоз Сатурн.
Юпитер Лъв,опоз нат Юпитер/Марс
трз Сатурн секстил нат Луна
трз Уран(У8) от 8Д секстил нат Луна(в натал Луна/Уран опоз)
Лилит съвпад с нат Венера(нат тригон)
Хирон квадрат нат Плутон(У5)
трз Меркурий (ретро)Везни опоз нат Венера.
Разглеждам Меркурий за това,че е управител на Марс и прави опоз на Венерата ми,нападателят беше с 4-5 години по-млад.
По това време трз Уран/Сатурн са в тригон и заедно са пускали секстили към У1.
Плутон трз тригон към Слънце/Венера
И нападението и благоприятният изход имат причини,но аз прехвърлям вината нърху Марс и Плутон,които едновременно удариха Сатурн.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Марс
« Отговор #601 -: Ноември 15, 2014, 03:45:02 pm »
Рени, при мен не е имало толкова отчетливи събития при ретроградието на Марс. Но през април-май активира проблеми в отношенията. Скарах се с най-близката си приятелка. При нея беше ретро в знака на нат. Луна.
Моят Марс е на асц и хвърля сянка към 7 дом. Винаги си работи по темите аз-ти, ние.

Дракониада, през септември Марс е бил в Скорпион. Имало е мунданен съвпад Марс-Сатурн и вероятно това е било фактор за нападението. На 14 септември Марс е преминал в Стрелец. От там е направил тригон към Уран и към планетите ти в Овен. Но съм по-склонна да мисля, че нападението е било преди 14 септември и го свързвам с Марс-Сатурн.

П.П. Сега видях, че вероятно не говориш за този септември. Нищо, нека това, което съм писала за Марс в Скорпион и Стрелец си стои. Може пък някой за нещо да се досети.
« Последна редакция: Ноември 15, 2014, 03:59:53 pm от The_One »
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #602 -: Ноември 15, 2014, 05:06:46 pm »
И при двете Марс/ Венера управляват ъгли в натала, и при двете има стелиум в Овен, Марс ъглово поставен.Винаги когато има транзити от/ към Марс при вас ще има нападателна или защитна реакция в сферата на взаимоотношенията, а когато същия задейства и бавен транзит на всеки 4 месеца ще образува твърди аспекти към стелиума, в който пърха и Венера. :)

„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #603 -: Ноември 15, 2014, 06:42:47 pm »
В последните четири дни всички мъже около мен се активизираха.

С т.нар. "титуляр" - за който целият форум чете терзанията ми, имах връщане на комуникацията, изясняване на отношенията и разговор, който не ми беше приятен. В крайна сметка там финалът остава отворен и до месец-два ще се види какво става.

Има двама, които отвреме-навреме се присещат и ме налазват. Е, вчера и двамата се присетиха. Отразих ги вяло. С никой от тях не се видях.

Тази вечер имах приятна изненада от трети - кола с шофьор, рози, шампанско и хубав ресторант. Но цяла вечер ми говори за пари и ми фамилиарничеше, което ме вбеси. И все пак или съм тотален ръб, или вече нищо не може да ме трогне, защото изненадата си беше хубава. Но ми беше равно и скучно и бързах да се прибера. Поне малко се разсеях.

Има и още един, който от няколко дни е включил на лИбовна вълна и не спира да ми праща романтични смс-и. Не знам дали ми е приятно или ме дразни.


От изброеното за моята Венера значение имаше само първото. А то стана при точния квадрат на Марс с Венера. Тоест, Дракониада правилно си посочила каква е тенденцията.

При мен е правило при опозиция и квадрат на Марс към Венера да се връщат стари и появяват нови мъже. Много предложения, много възможности, но...нищо, което си струва.

Една позната има горе-долу следната реплика, която много ми допада — "Точно сега не мога да ти посветя цялото си внимание". Очевидният подтекст е, че когато ти обърне внимание, може да разчиташ, че е цялото и само за теб. №№2,3,4 наясно ли са, че попадат в категорията "нищо, което си струва"? :012:

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #604 -: Ноември 16, 2014, 05:46:59 pm »
А при мен тр Марс приближава Десц (с тригон Венера/Плутон, куинконс към себе си), после тригон Уран+секстил Нептун, после секстил Сатурн, съвпад Луна, тригон/секстил ИЦ/МС и после опозиция Юпитер - доста оживено се очертава до един месец време :)

Теодор

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1947
Re: Марс
« Отговор #605 -: Ноември 17, 2014, 02:25:10 pm »
Леле, каква караница стана днес при транзитен Марс в съвпад с натален Юпитер ... Днес успяха да ми ядосат не овнето в мен, а телеца и стана страшно ... Не помня вече какво успях да счупя в гнева си. Винаги на негативни транзитит на Марс към мой натален Юпитер има подобни събития. Много рядко ми ядосват телецa, ей аман ... то бива идиотщини ама му писва на човек. Системно ми се качват на главата ... Ще има убити. ;D

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #606 -: Ноември 20, 2014, 02:28:45 pm »
О, мили ми марс, благодаря че те има, да изтупаш малко мъгела на плутон!
Щателно проверих транзитно-прогресно-директно и соларното влияние на марс, е -нема нищо, а марсови теми бол. Дори и с дирекции няма нищо, подминал е тр. плутон с 3 градуса.
О, намерих-марс директиран тъъъъъъкмо нализа в квадрат с тр. уран, май трябва ми спорт, йогата не е достатъчно.
Някой от вас усещал ли е влиянието на връзката марс-уран, споделете моля!
Днес ударих шамар на колегата, съжалявам защо го бавих толкова години. Не че той не ме шляпна леко 3 пъти пръв, след моя отговор ме ритна. Жив да е, прощавам-прост е. Дано да се замисли и да се промени, повече няма да се бия, досега се бих с думи-не помага. ???Остава стената на сатурн, това поне работи винаги, и-невидимата линия, която да не пресича. ???
« Последна редакция: Ноември 20, 2014, 03:39:21 pm от enigma »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #607 -: Ноември 20, 2014, 04:30:11 pm »
О, мили ми марс, благодаря че те има, да изтупаш малко мъгела на плутон!
Щателно проверих транзитно-прогресно-директно и соларното влияние на марс, е -нема нищо, а марсови теми бол. Дори и с дирекции няма нищо, подминал е тр. плутон с 3 градуса.
О, намерих-марс директиран тъъъъъъкмо нализа в квадрат с тр. уран, май трябва ми спорт, йогата не е достатъчно.
Някой от вас усещал ли е влиянието на връзката марс-уран, споделете моля!
Днес ударих шамар на колегата, съжалявам защо го бавих толкова години. Не че той не ме шляпна леко 3 пъти пръв, след моя отговор ме ритна. Жив да е, прощавам-прост е. Дано да се замисли и да се промени, повече няма да се бия, досега се бих с думи-не помага. ???Остава стената на сатурн, това поне работи винаги, и-невидимата линия, която да не пресича. ???

Енигма, това вече е тема за дискусия-защо набеди Марс в случая? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #608 -: Ноември 20, 2014, 04:47:35 pm »
Енигма, това вече е тема за дискусия-защо набеди Марс в случая? :)
Мисля, че уран извади марса ми, ръката сама тръгна като ми се откри, дори не помислих. Ако бях мислила, нямаше да ударя-затова марс, уран е внезапен и бързо излиза от нерви, плутон е трупаното, защото е старо, плутон е и друго, ясно ми е на психологически план....но този пич обича да потупва уж дружески, казвала съм му "n" брой пъти, че това е агресия и дразни. Последно ударих някого в 7 клас, но ето че се наложи. Същият този на едно турне пред всички леко ме удари с юмрук, леко, но ми посиня рамото. той така се закача-"играйка си" един вид-разни хора, разни игри :91: хТогава имаше над 50 човека около нас, сатурн ми каза, спри,че ще стане бой, а аз панаири не обичам, не и за моя сметка.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #609 -: Ноември 20, 2014, 07:47:48 pm »
Мисля, че уран извади марса ми, ръката сама тръгна като ми се откри, дори не помислих. Ако бях мислила, нямаше да ударя-затова марс, уран е внезапен и бързо излиза от нерви, плутон е трупаното, защото е старо, плутон е и друго, ясно ми е на психологически план....но този пич обича да потупва уж дружески, казвала съм му "n" брой пъти, че това е агресия и дразни. Последно ударих някого в 7 клас, но ето че се наложи. Същият този на едно турне пред всички леко ме удари с юмрук, леко, но ми посиня рамото. той така се закача-"играйка си" един вид-разни хора, разни игри :91: хТогава имаше над 50 човека около нас, сатурн ми каза, спри,че ще стане бой, а аз панаири не обичам, не и за моя сметка.

Марс е изпълнител, командите се издават от Слънце, Луна, а Меркурий ги доставя, кой от тези тримата е бил под пара през изминалата година/и и сега какво от бързите го задейства ?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #610 -: Декември 03, 2014, 06:12:24 pm »
Ингресът на Марс във Водолей.
Важно е да се отбележи взаимната рецепция между Марс и Уран.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #611 -: Декември 03, 2014, 06:26:55 pm »
Онези с планети във Водолей и Овен да поемем дълбоко дъх.  :012: :012:
Аз ще имам и Марсов възврат.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #612 -: Декември 03, 2014, 07:16:03 pm »
Да ти е честит възврата. А въобще усещаш ли го?
Аз нямам никакви наблюдения за моя марсов възврат. Минава си и даже няма да разбера, че съм имала.
За сметка на това го чакам с нетърпение да мине още няколко градуса и да влезе в мой 1 дом. Защото ми писна от движението му в Козирог и 12 дом.
Първо ме квадратира. А след това ме кара да се затворя дълбоко в себе си/дома си и нямам енергия за 5 пари. Социалните ми дейности са под дълбок и напоителен натиск от обстоятелствата и другите, не и по лично желание.
А аз обичам да съм сред хора. Не ми се живее, когато е в 12 дом на транзит.  ???
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #613 -: Декември 03, 2014, 07:40:50 pm »
Да ти е честит възврата. А въобще усещаш ли го?
Аз нямам никакви наблюдения за моя марсов възврат. Минава си и даже няма да разбера, че съм имала.
За сметка на това го чакам с нетърпение да мине още няколко градуса и да влезе в мой 1 дом. Защото ми писна от движението му в Козирог и 12 дом.
Първо ме квадратира. А след това ме кара да се затворя дълбоко в себе си/дома си и нямам енергия за 5 пари. Социалните ми дейности са под дълбок и напоителен натиск от обстоятелствата и другите, не и по лично желание.
А аз обичам да съм сред хора. Не ми се живее, когато е в 12 дом на транзит.  ???
До възврата има десетина дена.Но ако се случи нещо едва ли ще го предусетя,понеже ще стане изненадващо по Урански.  :012: Имам теоретично очакване на събитийност заради сменените тронове на Марс и Уран.Ако се случи нещо ще дам ОВ.При мен ще транзитират в 7,8,10Д и там по правило се очакват събитията и резултатите.  :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Марс
« Отговор #614 -: Декември 03, 2014, 09:22:46 pm »
Онези с планети във Водолей и Овен да поемем дълбоко дъх.  :012: :012:
Аз ще имам и Марсов възврат.  ;)
А аз като имам ДС 5гр във водолей, да очаквам ли нещо? :)
И северен възел също на 3 гр водолей?