Автор Тема: Марс  (Прочетена 273999 пъти)

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Марс
« Отговор #645 -: Януари 07, 2015, 08:28:19 pm »
Защо очакваш от нашия импотентен Марс във Водолей любовна връзка?Какво като е на К5 и във взаимна рецепция с Уран?Мисля,че трябва по-скоро да помислиш за вероятни други изяви по Овен/Вод,Марс/Уран,7/5Д,а не любовна връзка или брак.
Например с приятелско участие да се развие някакво хоби.Или участие в протести,или  кауза с Марсов хъс и първоначален заряд.   :19:
Защото тълкувах първосигнално  :012:,
Хоби с приятелско участие вече  е активно-ходене на походи,по балкани и хижи, каране на колелета. Остава да го доразвивам.
Ако Марс на К5 се прояви и с  повече спортуване ,ще е добре.
А точно на СЗ на 20 март ми предстои Венерин възврат.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #646 -: Януари 07, 2015, 09:08:30 pm »
Защото тълкувах първосигнално  :012:,
Хоби с приятелско участие вече  е активно-ходене на походи,по балкани и хижи, каране на колелета. Остава да го доразвивам.
Ако Марс на К5 се прояви и с  повече спортуване ,ще е добре.
А точно на СЗ на 20 март ми предстои Венерин възврат.
Нашият Марс(без да броим съвпада с Юпитер) се намира в най-интелигентният от интелигентните знаци.И ако домовото му разположение не и аспекти с Плутон,К8 не предполагат физическа активност(сексуалност) той е силен изцяло в сферата на ума.За това 
аз спрях да очаквам от неговите транзити събитийност във физическото измерение в някои домове.Това не значи,че няма да се скарам с някой или да измисля някое много умно  решение на някой въпрос.  :012: На възврата си ми "даде" да решавам една "невъзможна" задача.  :D   С теб трябваше да станем програмисти-до сега щяхме да сме хакнали някой банков сървър.  :012: Особено на сегашната рецепция с Уран!  :97: :97: :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Марс
« Отговор #647 -: Януари 07, 2015, 09:33:11 pm »
Заради водолейския ми Марс си избухвам здраво понякога,но в съвпад с Юпитер в 12-ти ми дава и мързел. Освен това прави тригон към К8, към Плутон тригона е само по знак . Интересно,че желанието ми да спортувам е силно, но  нямам особена реализация и постоянство.
Надявам се на К5 да стана по-активна.
Между другото, от началото на възврата до сега разправиите ми са станали повече.
За програмист определено не съм  :012:

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #648 -: Януари 08, 2015, 01:46:23 am »
Марс във Водолей не е импотентен,а компетентен, но това не го прави умен, а труден.Марс просто изпълнява заповеди. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #649 -: Януари 08, 2015, 06:00:21 am »
Марс във Водолей не е импотентен,а компетентен, но това не го прави умен, а труден.Марс просто изпълнява заповеди. :)
Пък ти не.можеш да знаеш за Марс/Водолей,защото се нямаш!  :P :D
И още-Марс НЕ изпълнява заповеди! Той или съдейства във взаимовръзка,или по-висшите от него му пречат,спират и объркват(Нептун) .
Няма "лесен" Марс-все е Марс и все си може щуротиите. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #650 -: Януари 08, 2015, 08:41:44 am »
На нашите Марсове генерал(и) им е Сатурн от Близнаци(Уран от Везни).Въздушна стихия,водни домове. ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

rroza

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 213
Re: Марс
« Отговор #651 -: Януари 08, 2015, 09:32:12 am »
На нашите Марсове генерал(и) им е Сатурн от Близнаци(Уран от Везни).Въздушна стихия,водни домове. ;)
Именно заради този тригон, понякога се чувствам пълен въздух, друг път- въздух под налягане   :012:

Острият език при мен е и от Меркурий в Овен . А тия "дадености" трудно се озаптяват.



Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #652 -: Януари 08, 2015, 10:30:21 am »
Именно заради този тригон, понякога се чувствам пълен въздух, друг път- въздух под налягане   :012:

Острият език при мен е и от Меркурий в Овен . А тия "дадености" трудно се озаптяват.
А моят остър език е от Мерк/Сатурн квадратура.  ;) Аз не се чувствам като въздух под налягане,но съм си дала сметка къде ми е силата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #653 -: Януари 08, 2015, 11:24:17 am »
Не сте чули острия език на главната ни юристка, такъв речник рядко съм чувала, по-скоро по изключения. Меркурий в края на Риби в опозиция с Плутон и квадрат с Марс в първия градус на Козирог. Луната е във Везни, Слънцето е в Риби - не се усеща никаква благост, по-скоро има склонност към тирания.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #654 -: Януари 08, 2015, 05:12:04 pm »
Мерк и Венера ми транзитират Марс.От 6 часа сутринта до сега се скарахме с 5 човека,в които и моя приятелка.Щур ден-не е за вярване какви караници могат да предизвикат Мерк и Марс.  :D
В 6 часа с един шофьор щяхме да се сбием на пътя-чак той скочи извън возилото.   ;D
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #655 -: Януари 08, 2015, 07:12:38 pm »
За такива съществени - жизнени неща,искаш да става дума(при транзити),реалистKа...  ::)
И все пак интересно е,че се опълчваш на мъже...,дори е слязъл от колата...
Това е малък транзит,който се случва всяка година-Меркурий носи комуникации,с Марс ожесточени.  :012: Но да,съвсем в природата и на двете планети,реални и краткотрайни събития като по книга-точно както се очаква да бъде.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #656 -: Февруари 03, 2015, 10:21:00 pm »
Ще го местя в Марс,но офанзивата,която по план беше за втората половина на януари се отлага за април.Екшънът в момента е съвсем ненадеен и може би е от тази квадратура и съвпад.Определено не е събитие,а рутина,но ми направи впечатление,че е извън плановете.
Марс ми доближава съвпад с Мерк и квадрат със Сатурн.Трябва да ви кажа,че по време
на работа нямам време да се сетя,че съм в месомелачката,усещам я след като си тръгна и се опитвам да не мисля за нея. ;)

МарсУ10,Сатурн У7,стар У8
Марс квадрат?  :D
Сатурн ми е старият управител на Марс,но Марс квадрат към него успя да ме извади от равновесие(и заради съвпада с управителя му Мерк).
А в работата агресивните идиоти наистина пак са на опашка.Този път обаче аз съм"хитрият" Меркурий,а не налагащият се Марс.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #657 -: Февруари 04, 2015, 10:00:55 pm »
Ингрес на Марс в Овен 2015 г.  ;)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #658 -: Февруари 22, 2015, 10:59:17 am »
С влизането на Марс в Овен започва опозицията към Плутона ми.Такава умора ме натисна,че не ми се измъква от леглото.Май ще трябва известно време да наваксвам със сън във всяка свободна минута.За пролетната умора трябва да е много рано,но вчера градусите доста се вдигнаха след поредица минусови стойности. :)
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #659 -: Февруари 22, 2015, 11:04:43 am »
При мен пък ингреса подейства като инжекия с витамини- поне от два дни се чувствам много по-енергична. Но в първата декада имам и три квадрата да минавам- вчера и днес е в квадрат с нат. , после ще квадрати нептун и нат. марс. Във втората декада ще квадратира и асцендента от 10-ти дом, накрая съвпад със слънцето и тригон уран. Очаквам турболентни времена.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name