Автор Тема: Марс  (Прочетена 274222 пъти)

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #810 -: Юли 22, 2015, 08:36:45 am »
Ами според мен да следиш за физически проявления, като силно главоболие или някоя синина. Може пък да се изрази в скандал или някой много да те изнерви, ако имаш избухване.  :) Много гадно за херпеса, на мен понякога ми излизат зимата или при стрес ( при понижена имунна защита). Друго обяснение- ядосала си се на някого, най-вече от противоположния пол. Може би шефът ти ?

ще чакам и ще наблюдавам :) то не остана :) - днес-утре според сегашния градус на Асц.

за херпеса - по принцип, на мен не ми излизат такива неща. Не съм се ядосвала, няма стрес, нищо ... само един релакс невероятен (въпреки новолунието в 1.дом :), тригон сатурн). Но пък 1 ден преди да излезе щях да си купувам червило и изпробвах сигурно към 20 бр - уж чистехме тестерите, но може и да е станало някакво замърсяване ...

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #811 -: Юли 22, 2015, 03:45:37 pm »
При мен уж съм го нагласила на 18:49 - да видим ... има още време :)

Марса ми е във 2. и е У10, интерсептиран - да видим какви ще ги свърши - хем рак, хем интерсептиране ... малко съм скептична

Това важи ли: преди време имаше намек от мой познат, че може да ми предложи да работя нещо за него извън трудовоправното ми отношение. Днес дойде с конкретни въпроси и действия - активира се :) ?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #812 -: Юли 22, 2015, 04:17:22 pm »
При мен транзитен Марс в съвпад с АС не носи физически симптоми, нито кавги и конфликти. По-скоро повишена социална активност, понякога и излизане сред повече хора, може и някое светско събитие, свързано с професионалните ми изяви.

Конфликти и напрежение в обкръжението ми носят транзитите на Марс към натална Луна - съвпад, опозиция, квадрат. Но не се инициират от мен, винаги идват от някой "провокатор".
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #813 -: Юли 26, 2015, 12:26:55 pm »
Този Марс изпаднал вече прекалява.
От днес е в квадрат с Луната на моята половинка. След 2 градуса ще е в каре и със Слънцето му. Луна у9, Слънце у10. Но... Майка му изведнъж нещо рухна. Вярно, че е на години. При мен Сатурн ще се обръща директен на Мц-то ми. Ако броя производните... 4 от 7. Живот... Дано се закрепи.
При мен Марс отива към каре със Сатурн, у12.
И голямо пълнолуние ще изкараме. На мен точно на Асц/Дсц и в опозе с Луната. На него точно на Иц/Мц, на 6 градуса от нодалната ос.

Тази година ме измори от умиращи, боледуващи, от грижи и отговорности за родители и възрастни роднини, от хора, които знаят само "дай".
Аз се глася за пътешествие, но с това темпо да не подготвям друго.

И за протокол за Сатурн около Мц - откакто ми се върти там, баща ми все е със схванат врат.  :012:

I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #814 -: Юли 26, 2015, 12:33:23 pm »
Хм, при мен Венера май наистина ще се окаже планета в ключово значение в хороскопа. Транзити на по-бавни планети към нея често носят значими промени, които излизат далеч извън рамките на любовни и партньорски връзки.

От вчера транзитният Марс е в точен квадрат с нат. Венера, вероятно е отключил и съвпада на Уран с нея. Такова силно сърцебиене отдавна не бях получавала, едва успях да заспя. И после един тъжен любовен сън цяла нощ ме мори...
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #815 -: Юли 26, 2015, 12:36:23 pm »
Цитат
Такова силно сърцебиене отдавна не бях получавала, едва успях да заспя.

Това да не е от притеснение, покрай съдебните разправии с онзи малоумник?


п.п. Уран кога е успял да ни стигне Венерите, проспала съм го  ;D

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #816 -: Юли 26, 2015, 12:41:29 pm »
Това да не е от притеснение, покрай съдебните разправии с онзи малоумник?


п.п. Уран кога е успял да ни стигне Венерите, проспала съм го  ;D

Уран вече е в 20 гр. Овен. Моята Венера е в 21 гр. 46 мин., твоята нали в 22 гр. беше?

Не, засега не е свързано с делото, има време и за него да се нервя. Сега съм още в начален етап, ще се подава възражение срещу иска. Но малко ме притеснява стелиумната Везна /адвокатката/ - или я е домързяло, или има други съображения. Изпрати ми нейния отговор на исковата молба - липсва становище/възражение по една от най-важните точки в иска. А хем го бяхме коментирали. Писах още в четвъртък или петък на мейла, дори не ми отговори, нито се обади. А утре се разбрахме да подаде отговора в съда.



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Марс
« Отговор #817 -: Юли 26, 2015, 12:48:19 pm »
Обади ѝ се утре, рано. Ако прецениш, че не може да си свърши качествено работата, по една или друга причина, по-добре я сменяй, докато сте в началото.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс
« Отговор #818 -: Юли 26, 2015, 04:26:47 pm »
Още днес не може ли да ѝ се обадиш? Все пак става дума за най-важната точка в иска ти. Тя работи за теб, трябва да е на линия за теб. Не тълкувах хорарната карта за нея, защото се чудих по кой дом да я разглеждам - по 2-ри ли, по 9-ти ли, по 6-ти ли (не ти е слуга, но е наета от теб), или по 7-ми, защото я беше назовала по име. Извинявай за което.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #819 -: Юли 26, 2015, 04:30:01 pm »
Не е най-важната, но една от съществените. Това е единият от двата въображаеми коза на пишман ищеца.

Ще го изкоментирам с адвокатката, може и аз да надценявам значимостта на тази точка. Тази претенция по принцип не би трябвало да е елемент на делбено производство, екскрементът просто се чудеше с какво да атакува.

Утре преди обяд ще й звънна, днес е почивен ден и дори не си вдига телефона. Уф, за венерино-лунни типажи винаги съм имала едно наум, дано тази е точна. Твърде много Венера в хороскопа не винаги е преимущество.

Въпросите ми стоят увиснали в пространството от четвъртък, а до утре всичко трябва да се избистри и да го подаваме в съда. Честно, никога няма да мога да разбера тия хора и начина им на работа, не се случва за първи път.

« Последна редакция: Юли 26, 2015, 04:45:29 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #820 -: Юли 26, 2015, 05:05:45 pm »
Нали работи за теб и взима пари за услугите си? Хващай я да ти обясни съображенията си, нейна работа е да си гризе ноктите от притеснение, не твоя.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #821 -: Юли 26, 2015, 05:14:56 pm »
Включва се гласовата поща.  :012:

Единствената ми надежда са Марс и Сатурн в конфигурация със Слънцето в нейния хороскоп. Ако беше само една тронова Венера /част от стелиум/ в плавно аспектче с Луна, щях да я пратя на някое по-леко поприще.  :) Пък и все пак е с препоръки от един мой сериозен клиент, не вярвам да е чак толкова зле.
« Последна редакция: Юли 26, 2015, 05:17:06 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Aquarius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 237
Re: Марс
« Отговор #822 -: Юли 26, 2015, 09:15:30 pm »
Искам да попитам дали Марс в Риби оказва голямо влияние на Луна в Овен?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #823 -: Юли 27, 2015, 05:20:18 pm »
Искам да попитам дали Марс в Риби оказва голямо влияние на Луна в Овен?

Влиянието е взаимно, защото Марс  управлява знака, в който е Луна, а дали е голямо влиянието се разбира след като се разгледа цялата карта. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #824 -: Юли 27, 2015, 08:55:56 pm »
Искам да попитам дали Марс в Риби оказва голямо влияние на Луна в Овен?
Луната е в знак на Марс, така че Марс е обвързан с нея, но Луната не е управител на риби, за да са във взаимна рецепция- налице е рецепция от смесен тип, тъй като риби са от водния тригон, сред които е знака на Луната- рак
При теб Венера и Сатурн са във взаимна рецепция по управление и в тригон по знак.