Автор Тема: Марс  (Прочетена 273822 пъти)

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #840 -: Юли 30, 2015, 10:54:58 pm »
Е, ти пък искаш всеки ден екшън, утре викам да почиваш и да се самооздравяваш, това с рамото при възрастни индивиди си е неприятна история, но пък картата ти е ректифицирана


Ема, никакво играйкане с колите в населени места, съвсем сериозно го казвам, една топка на пътя и си до там-по един или друг начин

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #841 -: Юли 30, 2015, 11:01:37 pm »
Папи, в центъра, града - не. Но извън населени места... изкушения. Тези педерастии не ги тача в градовете. Че не ни слушат главите - вярно е. Но чак толкоз не сме луди.  :38:
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #842 -: Юли 30, 2015, 11:45:19 pm »
Е, ти пък искаш всеки ден екшън, утре викам да почиваш и да се самооздравяваш, това с рамото при възрастни индивиди си е неприятна история, но пък картата ти е ректифицирана
Ти да не мислиш,че Пълнолунието във Водолей го свързвам с тази щуротия днес?Това си беше по кардиналните транзити и онзи побъркан Марс Рак съвпад асц.Има само още една щуротия,която може да свърши и се подготвям за нея-като ми квадратира Луна.
Миналата година имах Голям Квадрат(Уран,Плутон,Юпитер,Марс) върху кардиналните точки и листо не помръдваше.Сега наистина се учудвам какво се случва или по-скоро защо миналата година нищо не се случваше.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #843 -: Юли 30, 2015, 11:56:02 pm »
Миналата година имах Голям Квадрат(Уран,Плутон,Юпитер,Марс) върху кардиналните точки и листо не помръдваше.Сега наистина се учудвам какво се случва или по-скоро защо миналата година нищо не се случваше.
Защото миналата година на АСЦ си имала тр Юпитер, който там носи късмет, а тр Марс е шетал в 4д.

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Марс
« Отговор #844 -: Юли 31, 2015, 12:26:09 am »
Мисля , че отговорът  на въпросът ми за съвпада на Марс и ЮЛВ в 1ви е на лице, като за капак на всичко съм болна с адски виско температура.

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс
« Отговор #845 -: Юли 31, 2015, 08:28:24 am »
Спамя по повод на споделеното от Стреличка за спасителната роля на тригона на транзитен Юпитер към натална Луна и благотворното му действие за по-бързо оздравяване. Мога да потвърдя тази информация от личен опит. Преди няколко години се заразих с варицела - на транзитен Нептун в квадрат с натална Луна (у6) - учебникарска работа (покрай този транзит изкарах още 2 инфекции преди тази, бактериални). Точно по същото време транзитен Юпитер тригонираше Луната ми - излекувах се за седмица, прекарах я леко, кожата ми се оправи много бързо.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #846 -: Юли 31, 2015, 12:04:47 pm »
Мисля , че отговорът  на въпросът ми за съвпада на Марс и ЮЛВ в 1ви е на лице, като за капак на всичко съм болна с адски виско температура.
ако мислиш да задържиш бебето внимавай с антибиотиците
а друг път, когато тр Марс е заставал над ЮЛВ в 1-ви дом, пак ли си се разболявала, защото този транзит го имаш на всеки две години?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Марс
« Отговор #847 -: Юли 31, 2015, 11:03:22 pm »
ако мислиш да задържиш бебето внимавай с антибиотиците
а друг път, когато тр Марс е заставал над ЮЛВ в 1-ви дом, пак ли си се разболявала, защото този транзит го имаш на всеки две години?
Нямам такъв спомен аркус ,като цяло потчти никога не боледувам,кракът ми не е стъпвал в лекарски кабинет от много време.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #848 -: Юли 31, 2015, 11:29:06 pm »
Нямам такъв спомен аркус ,като цяло потчти никога не боледувам,кракът ми не е стъпвал в лекарски кабинет от много време.
Да не би Луната като е минала през 8-ми дом да те е разболяла, заедно с тр Марс в знак на Луната в 1д?

adelina

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 800
Re: Марс
« Отговор #849 -: Юли 31, 2015, 11:32:09 pm »
Да не би Луната като е минала през 8-ми дом да те е разболяла, заедно с тр Марс в знак на Луната в 1д?
Aми знам ли може и да си права , но със сигорност едно занм ужасно е в тези жеги да имаш температура :):).

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #850 -: Юли 31, 2015, 11:35:19 pm »
Aми знам ли може и да си права , но със сигорност едно занм ужасно е в тези жеги да имаш температура
така е, като ученичка се разболях от гнойна ангина в августвските жеги, понеже изпих предната вечер след тренировки две бурканчета студено кисело мляко на екс
вдигнах над 38гр., а на другия ден пътувахме с родителите ми и приятелско семейсво до морето на затворени прозорци на колата- беше гадничко, но на морето се оправих  :012:
« Последна редакция: Август 02, 2015, 08:49:15 pm от akruks »

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #851 -: Август 02, 2015, 12:45:36 pm »
И аз да се оплача от марс- в петък се сдобих с цицина и синина на челото- транзитем марс квадрат слънце. Аспектът донесе и  одраскване по ръката , както и рана на крака от обувки ( не са нови). И цяла седмица малко сън- късно заспиване, ранно събуждане. Тази седмица ми предстои тригона му с нат. мерк.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #852 -: Август 03, 2015, 01:47:19 pm »
Сега аз съм наред :) - тр Марс (У10) навлиза в точна опозиция на Луната (У1) и наближава съвпад с Юпитер (У6) - започва някаква болка в стомаха и малко отляво на него, и се заформя отново спор с шефа за пари (нат марс е във 2 дом) и за работата.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #853 -: Август 03, 2015, 01:51:32 pm »
Happy, включи Девата тези дни и гледай да се адаптивна в ситуации в активираните сфери-Марс е в критичен градус, в падение, но пък днес е тригон Луна, така че ..отпусни емоцията. Утре и вдругиден е екшъна с Луна в Овен ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #854 -: Август 03, 2015, 01:55:22 pm »
Happy, включи Девата тези дни и гледай да се адаптивна в ситуации в активираните сфери-Марс е в критичен градус, в падение, но пък днес е тригон Луна, така че ..отпусни емоцията. Утре и вдругиден е екшъна с Луна в Овен ;)

А защо девата .... заради акцента ми в нея или ....? тези връзки ми се губят, да му се не види.

Другото ще го имам предвид, тенкю :)