Автор Тема: Марс  (Прочетена 273904 пъти)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #870 -: Август 21, 2015, 03:11:28 pm »
Аз марс не го следя, което го отчитам като грешка. Сега като споменахте куспиди, върнах назад и много странно, а може би не, видях, че в деня на съдебното заседание по бракоразводното ми дело е бил точно на МЦ :o
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #871 -: Август 21, 2015, 03:23:09 pm »
Интересно. Ще ви докладвам, ако се случи нещо по-значимо при транзита му през МС. В края на септември предстои ингрес в знака, а в началото на октомври ще е точният съвпад. Горе-долу по това време се планира първото разглеждане на съдебното дело, по което съм страна. По същото време и транзитният Юпитер ще е на МС. Съвпада и с ретро фазата на Меркурий - искът е подаден по време на предходното ретроградие в Близнаци, доколкото разбрах /тогава е узряла "великата" идея/.
« Последна редакция: Август 21, 2015, 03:26:41 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

trendy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1804
Re: Марс
« Отговор #872 -: Август 21, 2015, 03:30:14 pm »
При мен ще премине през МЦ-то баш, когато ми е държавният  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #873 -: Август 21, 2015, 04:29:48 pm »
много ценна  споделеност ,благодаря ви, ако имате свободно време продължавайте да го следите   ;)

Emma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2844
  • Mbuki-mvuki
    • Emma и картите
Re: Марс
« Отговор #874 -: Август 21, 2015, 05:41:31 pm »
някой наблюдавал ли е действието на тр. Марс в аспект към куспидите на останалите домове ,не само към асц.

През Дсц върши ли ти работа? Срещата с бившите партньори беше на тр. Марс на Дсц. Освен всичко друго. Заради опозето към Асц имах кратко избухване.  :08:

Аз го усещам, когато преминава от дом в дом. Но не са някакви крайно значими събития, по-скоро тенденция в ежедневието.
I am naked, not unclothed but exposed…You undress me, not my skin, but my soul.

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #875 -: Август 21, 2015, 08:49:23 pm »
някой наблюдавал ли е действието на тр. Марс в аспект към куспидите на останалите домове ,не само към асц.
Да,някъде назад в тази тема бях писала нещо за Марс в домовете ми
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #876 -: Септември 25, 2015, 05:27:40 pm »
Трз Марс съвпад с Регул Лъв,2Д тригон към натална Луна10Д.Не мога да си стоя в кожата от яд,че не съм успяла.Не мога да си стоя в кожата от яд,че спрях плана си,защото ще търпя загуби по-големи от смяна на работата.
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #877 -: Септември 25, 2015, 05:33:15 pm »
Не мога да си стоя в кожата от яд,че спрях плана си,защото ще търпя загуби по-големи от смяна на работата.

Значи просто моментът не е подходящ, кротни се малко.  :012:

Виж, много хора са оставали и остават безнаказани.

И аз съм правила революции в чаша вода и обикновено хвърчи главата на този, който се е осмелил да се изправи срещу статуквото и да разваля рахатлъка на колегите, дори ако има сериозни основания за това.

Ако трябва да обобщя целия си досегашен опит във фирми и колективи, вижте прикачената картинка - тя ясно показва каква е правилната стратегия  ;D

« Последна редакция: Септември 25, 2015, 05:42:43 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #878 -: Септември 25, 2015, 05:49:50 pm »
Аз хубаво ще сваля главите,но те са малко без моите пари.И ме е яд като лисицата в лозето,че не може да влезе и да излезе сита.  :012:
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #879 -: Септември 26, 2015, 10:06:08 am »
Всички с Асц. Дева от форума да следим кога Марс ще се прояви чрез съвпад с асц. за точен час,при мен марс е на асц.- тъй че около средата на октомври и марсов "разврат" ми предстой
следим за травма ,удар,синини,порязване,необичайна енергичност,сила, драскотини,треска,температура,главоболия,обриви,вируси,вдигаме кръвно,злополуки,инциденти,чупи кости,стави,зъби,алергии в зависимост от асп. за предразположеност по натал-от девата-чревни -анални напрежения,колики, импулс ивни действия в резултат на раздразнение,грубост, гняв, агресия, неотстъпчивост, съперничиство, кавги, скандали,насилие ,

при мен - Марс тр.през 12 дом в точно опозе на  нат.Сатурн,че и СЗ в Дева В 1 дом- счупих два буркана,пръснаха се на сол на терекота, стъкло се заби в петата ми и кръвопусна бая ,овладях теча с  кървава диря след мен,порязване по Марс,пета по 12 дом и по опозиторния знак на нат.марс дева,но понеже преди опозето катерих Рилските езера,та предварително изразходих Марс ,като аварирал правителствен Фалкон кръжащ като чайки за нулиране на горивото   ;)
та  при опозето със сатурн - марсовата енергия светеше на резерва и поръженията бяха минимални,без разтежения,изкълчвания,пуквания, счупвания -кости,зъби ,на тръгване сутринта дъщеря/Сатурн У5/ ми стъпи накриво,но се размина безаварийно :08:
« Последна редакция: Септември 26, 2015, 10:20:35 am от strelicka »

Дракониада

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2824
Re: Марс
« Отговор #880 -: Септември 26, 2015, 11:03:49 am »
Докато си варих чай от всичко,което намерих ми се обади мъжът на живота,изпокарах се с него на бърза ръка и треснах телефона.Е това не го бях правила никога.Трябваше да ми се обади след като изпия чая,а не да ми дава акъли.  :57: Мъжете не разбират нищо от крехката и уязвима душевност на Венера в Овен,която го е закъсала с повишенията,дори когато Марсовете им съвпадат с Венерата  :d030: .Искам да си стоя сама,да си размишлявам за У10 и какъв му е проблемът,да си киселея на спокойствие.  ;D
Как минава сръднята на тронов Марс?Венера в Овен му се усмихва лъчезарно и весело и нежно го хока,като го обвинява,че той е виновен за всичко.Той на мига забравя за какво е бил сърдит и "такива едни работи" по-натам.   ;D
Това,ако беше някой друг Марс щяхме да изгубим 4 живота време да се сърдим,изясняваме,извиняваме и уверяваме,че това повече няма да се повтори.  :19:
 Това ситастричен съвпад в Овен е много удобно,тъй като бързо "изгрява слънцето".
Набарах абсолютно всичките Ключове на Соломон!Мои са!   :d030:

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Марс
« Отговор #881 -: Септември 26, 2015, 11:05:12 am »
Всички с Асц. Дева от форума да следим кога Марс ще се прояви чрез съвпад с асц. за точен час,при мен марс е на асц.- тъй че около средата на октомври и марсов "разврат" ми предстой
следим за травма ,удар,синини,порязване,необичайна енергичност,сила, драскотини,треска,температура,главоболия,обриви,вируси,вдигаме кръвно,злополуки,инциденти,чупи кости,стави,зъби,алергии в зависимост от асп. за предразположеност по натал-от девата-чревни -анални напрежения,колики, импулс ивни действия в резултат на раздразнение,грубост, гняв, агресия, неотстъпчивост, съперничиство, кавги, скандали,насилие ,

при мен - Марс тр.през 12 дом в точно опозе на  нат.Сатурн,че и СЗ в Дева В 1 дом- счупих два буркана,пръснаха се на сол на терекота, стъкло се заби в петата ми и кръвопусна бая ,овладях теча с  кървава диря след мен,порязване по Марс,пета по 12 дом и по опозиторния знак на нат.марс дева,но понеже преди опозето катерих Рилските езера,та предварително изразходих Марс ,като аварирал правителствен Фалкон кръжащ като чайки за нулиране на горивото   ;)
та  при опозето със сатурн - марсовата енергия светеше на резерва и поръженията бяха минимални,без разтежения,изкълчвания,пуквания, счупвания -кости,зъби ,на тръгване сутринта дъщеря/Сатурн У5/ ми стъпи накриво,но се размина безаварийно :08:
Преди  време  мислих да проверя дали транзит на бързите през точния градус на асцендента би доказал-ректифицирал домификацията. Или пък би овеществил асцендента,1д като място на повече физически травматизъм, за марс говорим, отколкото др. показалци в картата. Малко преди 20-ти септември забравих да следя и се сетих 2 дена след това за транзита на марс в точния градус на асц.ми И по-добре, че така стана спонтанно, иначе бих се сугестирала и повлияла. Имах сърдечна тежест час-два, факт. И това беше. Бях мълчалив наблюдател на караници около мен. Друго няма. В лъв марс някак не ми се свързва с порязване, удряне. По-често ми се случва при транзит на луната върху марс, защото при мен има натални предпоставки за това.
Или-марс в дева не трябва ли да доведе едно безпокойство маниакалност от липсата на ред например, което да доведе до нервен стомах? ПРи Стреличка може и да събуди уран, плутон и т.н....
Исках да кажа, че транзитът на бързаците не е по-силно уславящ, от наталните предпоставки, или-иска си комибиниране.
Марс е енергията-неканализирана, преекспонирана, или неизползвана, ще се заяви някак през този момент, но КАК-от знак и аспекти в радикса, там трябва да е обещано по рождение.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #882 -: Септември 26, 2015, 11:18:11 am »
Или-марс в дева не трябва ли да доведе едно безпокойство маниакалност от липсата на ред например, което да доведе до нервен стомах? ПРи Стреличка може и да събуди уран, плутон и т.н....
Исках да кажа, че транзитът на бързаците не е по-силно уславящ, от наталните предпоставки, или-иска си комибиниране.
Марс е енергията-неканализирана, преекспонирана, или неизползвана, ще се заяви някак през този момент, но КАК-от знак и аспекти в радикса, там трябва да е обещано по рождение.

безпокойството и нервното напрежение се тушира от диспозитора на асц.-марс-уран-плуто, а именно меркурий козирог секстил сатурн
а липсата на ред -съвпада марс-уран-плуто в дева, уран освобождава от маниакалност и намира красота в организираният хаос и бягства към първоизточника-природата
той тр.Дупитер  Дева вече ги събуди с напомпване,но и събуди нат. тригони Юпитер в 9- Марс/Уран/Плуто и секстил Венера-Луна-Нептун,сал карето към Слънцето е трън в петата,но Марс на Асц. е хирург,ще се справи,надявам се перфектно :08:

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #883 -: Септември 26, 2015, 11:23:39 am »
…следим за травма, удар, синини, порязване, необичайна енергичност, сила, драскотини, треска, температура, главоболия, обриви, вируси, вдигаме кръвно, злополуки, инциденти, чупи кости, стави, зъби…

Значи, към средата на декември, ако хвана зверски грип, тръгна на лекар, подхлъзна се на леда и счупя един крак и два зъба — Марс минава през асцендента. Бип бип и ректификацията. Предишния път беше по-човешко сякаш.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #884 -: Септември 26, 2015, 12:24:34 pm »
при мен - Марс тр.през 12 дом в точно опозе на  нат.Сатурн,че и СЗ в Дева В 1 дом- счупих два буркана,пръснаха се на сол на терекота, стъкло се заби в петата ми и кръвопусна бая ,овладях теча с  кървава диря след мен,порязване по Марс,пета по 12 дом и по опозиторния знак на нат.марс дева,но понеже преди опозето катерих Рилските езера,та предварително изразходих Марс ,като аварирал правителствен Фалкон кръжащ като чайки за нулиране на горивото   ;)
та  при опозето със сатурн - марсовата енергия светеше на резерва и поръженията бяха минимални,без разтежения,изкълчвания,пуквания, счупвания -кости,зъби ,на тръгване сутринта дъщеря/Сатурн У5/ ми стъпи накриво,но се размина безаварийно :08:
За инцидента с бурканите се е включила Луната в риба, при мен тр Марс в дева обикновено се изразява най-често чревно, когато минава асц. и добре, че ме подсети да погледна кога ще го прекоси- точно когато съм на еднодневна екскурзия, та ще избягвам тогава да ям на обществени места и ще си нося сандвичи, приготвени от мен.