Автор Тема: Марс  (Прочетена 274080 пъти)

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #885 -: Септември 26, 2015, 05:32:15 pm »
Значи, към средата на декември, ако хвана зверски грип, тръгна на лекар, подхлъзна се на леда и счупя един крак и два зъба — Марс минава през асцендента. Бип бип и ректификацията. Предишния път беше по-човешко сякаш.
ако си везна асц.-включи и бъбреците,обриви,поясни прешлени, далак,надбъбречни и околощитовидни жлези
бип-бип ще спреш да се колебаеш и смело ще се шуснеш по наклонената плоскост   да натовариш адреналиново организма и надбъбречните:72:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #886 -: Септември 26, 2015, 05:35:00 pm »
За инцидента с бурканите се е включила Луната в риба, при мен тр Марс в дева обикновено се изразява най-често чревно, когато минава асц. и добре, че ме подсети да погледна кога ще го прекоси- точно когато съм на еднодневна екскурзия, та ще избягвам тогава да ям на обществени места и ще си нося сандвичи, приготвени от мен.

на 23/09 -при случката,Луната бе в Козирог,но за кръвопускането е добре,когато нямаш месечно такава  ;)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #887 -: Септември 26, 2015, 08:03:28 pm »
ако си везна асц.-включи и бъбреците,обриви,поясни прешлени, далак,надбъбречни и околощитовидни жлези
бип-бип ще спреш да се колебаеш и смело ще се шуснеш по наклонената плоскост   да натовариш адреналиново организма и надбъбречните :72:

Мерси, мерси… поясните прешлени ако пострадат, не знам как ще се шускам :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #888 -: Септември 27, 2015, 10:48:34 am »
Мерси, мерси… поясните прешлени ако пострадат, не знам как ще се шускам :012:



Reptil
Hero Member
*****
 
Публикации: 1232
Total likes: 666
Профил
 Лично съобщение (Неактивен)
 


Total likes: 666 това е за теб и дявола те обича  ;)

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Марс
« Отговор #889 -: Септември 27, 2015, 01:02:48 pm »
Всички с Асц. Дева от форума да следим кога Марс ще се прояви чрез съвпад с асц. за точен час,при мен марс е на асц.- тъй че около средата на октомври и марсов "разврат" ми предстой
следим за травма ,удар,синини,порязване,необичайна енергичност,сила, драскотини,треска,температура,главоболия,обриви,вируси,вдигаме кръвно,злополуки,инциденти,чупи кости,стави,зъби,алергии в зависимост от асп. за предразположеност по натал-от девата-чревни -анални напрежения,колики, импулс ивни действия в резултат на раздразнение,грубост, гняв, агресия, неотстъпчивост, съперничиство, кавги, скандали,насилие ,

....

А преминаването през ДС? Семейни скандали ли ще са?
Над силата е само умението да я владеем!

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #890 -: Септември 27, 2015, 01:17:53 pm »
Малко са 1200, Папи сигурно е затрила сатанинското сборище?

Преди време мислех да отбелязвам всяко по-изчанчено число по профила си със скрийншот, но ме домързя. Публикация №666 обаче я помня.

Не те ли е малко срам пред Началника точно ти да даваш лайка на звяра, с тоя Св. Георги? ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #891 -: Септември 27, 2015, 05:04:40 pm »
на 23/09 -при случката,Луната бе в Козирог,но за кръвопускането е добре,когато нямаш месечно такава.
Навремето така са лекували лудостта, не само при жените- пуснат им малко кръв, че да кротнат.  :012:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #892 -: Септември 28, 2015, 09:39:04 am »

Не те ли е малко срам пред Началника точно ти да даваш лайка на звяра, с тоя Св. Георги? ::)

Репси, Св.Георги е на кон и убива ламята,и него  го гобленирах и рамкирах,а този е най-за българите,срамота,че не го почиташ-това е Св.Иван Рилски,осветен в Рилският манастир и ме гледа от дясно на стената докато ти пиша...

 ;)  срам ме беше като се родих,че бях голичка,сега вече не ме е, с  Началника сме близки,също съм го увековечила на трон,седи над ляво рямо  на стената над компа :72:
« Последна редакция: Октомври 04, 2015, 11:49:31 am от strelicka »

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #893 -: Септември 28, 2015, 09:44:54 am »
Навремето така са лекували лудостта, не само при жените- пуснат им малко кръв, че да кротнат.  :012:
от критическата до лудостта няма и една крачка

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #894 -: Септември 30, 2015, 03:53:35 pm »
Всички с Асц. Дева от форума да следим кога Марс ще се прояви чрез съвпад с асц. за точен час,при мен марс е на асц.- тъй че около средата на октомври и марсов "разврат" ми предстой
следим за травма ,удар,синини,порязване,необичайна енергичност,сила,
Марс днес е 3гр 23' в дева, но не вярвам това да ми е АСЦ и Уран, и Плутон, в този случай да са в 1-ви дом. По-скоро се е задействал сходящия съвпад на тр Марс с Уран У6 в 12д (по-малко от 5гр орбис)Както бях сънена преди и бързах към 00, ми се случи нещо, което одавна не ми се беше случвало- да си ударя главата (челото) в ръба на вратата на стаята, но съм имала къде по-силни удари, като веднъж, когато едновременно бързах да вляза в кухничката и в същото време отварям вратата в посока към мен.  :lol_hitting:

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #895 -: Октомври 01, 2015, 10:29:18 am »
Марс днес е 3гр 23' в дева, но не вярвам това да ми е АСЦ и Уран, и Плутон, в този случай да са в 1-ви дом. По-скоро се е задействал сходящия съвпад на тр Марс с Уран У6 в 12д (по-малко от 5гр орбис)Както бях сънена преди и бързах към 00, ми се случи нещо, което одавна не ми се беше случвало- да си ударя главата (челото) в ръба на вратата на стаята, но съм имала къде по-силни удари, като веднъж, когато едновременно бързах да вляза в кухничката и в същото време отварям вратата в посока към мен.  :lol_hitting:

виж за този час - важни събития по СД дали има потвърждения
твоя на колко градуса е ::)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Марс
« Отговор #896 -: Октомври 01, 2015, 01:14:31 pm »
виж за този час - важни събития по СД дали има потвърждения
твоя на колко градуса е ::)
на близо 14гр ми е АСЦ според часа на раждане и проверени събития

Happy58

  • Гост
Re: Марс
« Отговор #897 -: Октомври 01, 2015, 07:14:27 pm »
Много голяма разлика ... тц, не може да е това, акрукс ще докладва пак ...

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Марс
« Отговор #898 -: Октомври 01, 2015, 07:16:28 pm »
По-скоро се е задействал сходящия съвпад на тр Марс с Уран У6 в 12д (по-малко от 5гр орбис)

тогава остава този асп. да обвиним за травмата

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #899 -: Октомври 01, 2015, 07:19:28 pm »
Транзитният Марс ми наближава МС /и карам марсова опозиция/ - тия дни усетих вътрешен импулс за промяна, иска ми се да сменя обстановката и обкръжението, тук се задушавам. Това обкръжение и този начин на живот за мен са като бавна смърт.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui