Автор Тема: Марс  (Прочетена 274212 пъти)

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #915 -: Октомври 18, 2015, 11:17:03 am »
Хубаво де, ако условно има АЦ в Х°45', а Марс е на Х°41', няма нищо чудно да се задейства. Чак пък до дъгови секунди ли искаш точност от транзит?

Mirabella

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1880
Re: Марс
« Отговор #916 -: Октомври 18, 2015, 11:45:39 am »
И аз не съм сигурна дали можем да очакваме такава точност от транзитите - по-скоро не, е моето мнение. Лайкнах поста на Лили не защото се е чувствала зле (дай Боже повече да не ти се случва, Лили), а заради това, че ме подсети за транзит на Марс през моя АС, който потвърждава часа ми на раждане или го изтегля 1-2 мин. напред (ако търсим точен съвпад по градус).

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Марс
« Отговор #917 -: Октомври 18, 2015, 01:16:13 pm »
А в този момент имал ли е точен мажорен аспект с друга важна точка в хороскопа? Или просто е минавал през първи дом.



Не, само е бил в първи дом. При това тя има слънце - управител на асцедента в точен квадрат с него т.е. при съвпада на марс с асцедента, квадратира и управителя.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Марс
« Отговор #918 -: Октомври 18, 2015, 01:17:05 pm »

При мен наскоро точният съвпад на транз. Марс с МС /по градус/ потвърди направената ректификация. В нощта на точния аспект се почувствах много зле и повръщах, а на следващия ден най-сетне получих съобщение за развитие по делото, че е насрочена дата за първо заседание.

Идентичен случай в наше село  :D
Последните три дни се мотае около ИС. Зверски главобол денонощен. И съм взривоопасен киселяк, само съскам и се чудя кого да захапя. Едва днес отминава :-).
De omnibus dubitandum est

Flora

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1168
Re: Марс
« Отговор #919 -: Октомври 18, 2015, 01:52:28 pm »
Аз сега гледах кога влиза във везни  ???- 12 ноември. Уффф, хич не го обичам да ми транзитира през 4-ти, да не говорим за квадратите, които ще прави. А началото на ноември трябва да кацне и на ИЦ. Миналата година наливаше нон- стоп малсо в огъня, при безкрайния престой във везни.
Sometimes I wake up in the morning
To red, blue, and yellow skies
It's so crazy I could drink it like tequila sunrise
I feel free when I see no one
And nobody knows my name

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #920 -: Октомври 20, 2015, 09:52:49 am »
Типичен пример съм за обърнат навътре марсов гняв  ;D

Вчера, след като разбрах колко мръсно са ме изиграли с делото, рязко се разболях. В продължение на 1-2 седмици преди това подсмърчах и кихах, но без развитие. От днес съм с болки в гърлото, изгубен глас, стомашни спазми - всичко отива към грип с повръщане.

Лежа и благославям  ;)

Погледнах какви транзити има към момента - транзитен Марс в квадрат с нат. Нептун, сходящ и почти точен вече. Като нищо може да се окаже вирусно заболяване.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #921 -: Октомври 20, 2015, 10:31:42 am »
Видовден идва за всеки  :72:

И за малки, и за големи  :)

А аз, след като запазя моето жилище, няма какво да губя. Но и нищо не печеля - голям праз! Поне го вкарах в разноски тоя мръсник, поохарчил се е, ще трябва малко да постегнат семейния бюджет с неговата, че се е оляла  :012:

Бълха ги е ухапала! Но пак му натрих носа - може делото да не е било печелившо за мен, но тарикатът и тарикатката видяха, че доброволно няма да им се дам, искаха без съд да ме притиснат и не стана.  ;D

Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Diyana

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1702
Re: Марс
« Отговор #922 -: Октомври 20, 2015, 04:49:34 pm »
Лил, пропуснала съм развитието с делото. Ще се върна да попрочета, но ако са те прецакали, ти нали ще обжалваш?
Ние си бяхме наясно, че ще се проточи още от хорара.
De omnibus dubitandum est

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #923 -: Октомври 20, 2015, 04:59:42 pm »
Моята адвокатка сякаш ме тласкаше към доброволно споразумение, протокола от съдебното заседание взехме вчера, а днес изтича срокът за обжалване на съдебното определение.

Позициите на ищеца са бетон - каквото и да правиш, за нищо не можеш да се хванеш. Като всеки богат човек, той още навремето си е опекъл работата. Майка ми нямаше достатъчно акъл, постъпи твърде недалновидно и винаги е искала единствено на съпруга си да угоди, вместо да помисли обективно за бъдещи последици и до каква степен би могла да навреди на себе си и на единственото си дете. Сега сърбам чужди попари. Приписват ми нейно солидарно задължение по ипотечен кредит. Нищо, свикнала съм да ме цакат/използват.

Сагата върви към приключване, поне ще си запазя моето. Можеше да бъде и в пъти по-лошо, ако навремето тя се беше съгласила да продаде единственото си жилище, да му даде парите и той да ги вложи в строежа на триетажната фамилна къща, която сега се води "фирмен имот" /с ЕООД на негово име/.

Но на 15 юни идва Видовден, нека не забравяме  ;D

« Последна редакция: Октомври 20, 2015, 05:02:24 pm от Lilla »
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #924 -: Октомври 20, 2015, 05:05:14 pm »
А на тоя негодник ще му запаля една свещичка за Бог да прости и ще ми мине  :)
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #925 -: Октомври 20, 2015, 05:17:35 pm »
И колкото повече неща имаш да губиш, толкова си по-страхлив. А аз нямам нищо за губене.  ;D
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Reptil

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1945
Re: Марс
« Отговор #926 -: Октомври 20, 2015, 09:39:04 pm »
Нали в крайна сметка няма да плащаш дългове на майка си?

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Марс
« Отговор #927 -: Октомври 20, 2015, 10:12:35 pm »
Надявам се, че само заплашват, за да си постигнат целта. Категорично държа да се включи такава клауза в споразумението, да не ме търсят в бъдеще за нищо.

По-нагли същества от Водолей без морал и скрупули не съм виждала.  :o
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7908
Re: Марс
« Отговор #928 -: Октомври 25, 2015, 08:48:15 pm »
Щото сме изобретателни

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Марс
« Отговор #929 -: Октомври 25, 2015, 11:34:43 pm »
Щото сме изобретателни

 :012: :13:
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“