Автор Тема: Пълнолуние в козирог на 13.07.22г.в 21°  (Прочетена 4281 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Пълнолуние в знак козирог, на 13.07.22г.в 21*.
Пълнолунието попада в 12дом в картата с координати на София.Луната е в сх.аспект с Плутон,и е в знак на своето заточение.Луната упр.6ти дом от картата,така че е възможно да има някакво приключване на теми :здраве,ежедневие,работа и т.н.
В картата на България,която е ректифицирана от Левин,това пълнолуние е в съвпад с Юпитер в 1ви дом.
В картата на пълнолунието,Сатурн в 1ви дом ,има най-голяма сила и е в хармоничен аспект ,тригон, с Венера в 5ти дом.
По 12 дом са тайните,скритите неща,болници,психиатрии,затвори,заточение,тайни врагове.Възможно е въпроси ,свързани с тези теми да са актуални в този период.Чуждите ,далечни страни ,далечни пътувания-дипломатите ,които са персона "нон грате"ще напуснат територията.12 дом се свързва още с окончателното освобождение,избавление,състоянието след смъртта,с разходите,харчовете,отпадъци,дългове,нещастие,преживявания с крадци .
« Последна редакция: Юли 11, 2022, 06:09:07 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в козирог на 13.07.22г.в 21°
« Отговор #1 -: Юли 11, 2022, 06:31:09 pm »
Сафо, служителите на руските посолства у нас напуснаха страната ни на 4 юли, натовариха ги на два техни самолета, за които беше разрешено да кацнат в София.

Пълнолунието е кулминация на нещата, започнати около Новолунието в Рак на 29 юни.

При мен попада в 5-ти дом и е в точен тригон с Меркурий У1, 10 в 1д. При събитие в тази връзка, ще пиша.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Пълнолуние в козирог на 13.07.22г.в 21°
« Отговор #2 -: Юли 11, 2022, 07:39:37 pm »
Върху Венерата ми У 5 в 7- ми дом и квадрат с Юпитер в 11-ти У 6.
Тези дни чакам една камара онлайн покупки , постоянно попадам на намаления и толкова дрехи не съм харесвала никога през живота си. Имам нужда да удвоя пространството с наличните гардероби. :D
Иначе верно от новолунието съм започнала, то беше на АЦ и почетох овенската про Луна с червена рокля.  :D  Плутон върху опозицията ми Сатурн - Мерк 2-8 дом ме прави много широкопръста. Ама това да му е кусура.
В дълъг отпуск съм и съм много хепи.
« Последна редакция: Юли 11, 2022, 07:41:23 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в козирог на 13.07.22г.в 21°
« Отговор #3 -: Юли 11, 2022, 08:03:11 pm »
Сафо, служителите на руските посолства у нас напуснаха страната ни на 4 юли, натовариха ги на два техни самолета, за които беше разрешено да кацнат в София.

Пълнолунието е кулминация на нещата, започнати около Новолунието в Рак на 29 юни.

При мен попада в 5-ти дом и е в точен тригон с Меркурий У1, 10 в 1д. При събитие в тази връзка, ще пиша.
Акрукс,мерси.....пропуснала съм това.
При мен това пълнолуние е в 9ти дом,куинконс с Луната в 1ви.
При мъжа ми във втори,тригон к10,тригон Сатурн в 6ти.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние в козирог на 13.07.22г.в 21°
« Отговор #4 -: Юли 11, 2022, 08:12:50 pm »
Луната може да работи тук, през Марс. Много хора управляват своите дела, от затвора, чрез свои сътрудници. Или пък да се разпаднат схеми от преди 6 месеца, 4 г, 8 г ; да се лишат от свобода/права-нарушители свързани с превозни средства ; или пък да се възстановят грижи, облаги за кореспонденти, учащи и учители. Теми около едрият добитък да добият по-голямо значение, да са на предна линия.  Уран съвпад възел е в сила като действие, значи ще се разклати установен ред и в съответната житейска сфера се ускоряват съдбовно нещата. Няма да се избегнат трусове- в авиацията, железниците, ИТ технологиите, електричество. Хората, които са отворени за новото, би трябвало, сега да осъществят прогресивни идеи, свързани с екология, чистота, а на битов план- екоавтомобил, аналогични уреди.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние в козирог на 13.07.22г.в 21°
« Отговор #5 -: Юли 22, 2022, 01:05:05 pm »
От понеделник, 25.07.22г.маските стават задължителни в градският транспорт.