Автор Тема: Пълнолуние на 12.08.22г  (Прочетена 16728 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #30 -: Август 13, 2022, 09:01:41 pm »
Разкрития на шпионска дейност, корупционни практики и схеми. Излизане наяве на скрита информация. Филтриране на емоционална утайка. Лакмус, филтър на обществените нагласи и настроения, общественото внимание. Напрежение в държавни институции, на ниво местна власт. Резултат от разследване, анализ, изследователска дейност. Научни открития. Саботаж чрез послания.

dw.com: ФБР претърсва имението на Тръмп във Флорида
Actualno.com: ФБР: Иззети са строго секретни документи от дома на Тръмп
Тази прогноза на база коя карта на Пълнолуние си правила, тъй като за Вашингтон, където е централата на ФБР, картата е друга от тази за София? Добре е като правиш прогнози да се обосноваваш - какво си взела предвид, кои аспекти, в кой хороскоп, освен ако не гледаш с кристална топка, но в този случай си объркала темата  :)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #31 -: Август 13, 2022, 10:03:16 pm »
Не давам безплатни уроци по пълен астрологичен анализ.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #32 -: Август 13, 2022, 11:06:04 pm »
Не давам безплатни уроци по пълен астрологичен анализ.
Никой не ти иска уроците, все пак е астрологична прогноза или не е астрологична?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #33 -: Август 13, 2022, 11:06:54 pm »
Пълнолунието активира кулминацията на един 28 г цикъл Слънце -Сатурн, а точно такъв, пак след 28 г.- действието е валидно докато Сатурн влезе в Телец на мунданно ниво, в личен план, докато Слънце влезе в Скорпион
Интересно е това, което пишеш... + 1
Слънцето като влезе в Скорпион след два дни е затъмнено  ::)

Цикъл Слънце–Сатурн е стартирал на 24 януари 2021г в 4* Водолей, съвпад със звездата Дабих – загуби покрай приятели, разкрития на тайни
Новият им цикъл е започнал на 4 февруари 2022г. в 15° 56' Водолей , на по-малко от градус от моя Сатурн в 5д. , а то и в картата за София попада в 5д.
« Последна редакция: Август 13, 2022, 11:29:25 pm от akruks »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #34 -: Август 13, 2022, 11:51:02 pm »
Не давам безплатни уроци по пълен астрологичен анализ.
Никой не ти иска уроците, все пак е астрологична прогноза или не е астрологична?

Това правя, споделям астрологична прогноза. В публичен форум аз избирам каква част от моите знания да споделям. Тонът ти е неуместен и нахален.

Споделянето на инфо за планети, знаци и аспекти е неразбираем език, за тези, който не разбират от астрология и са попаднали на форума. А за други, които имат понятие и искат да научат как е направен анализът, се води нагледен урок. За трети пък, които професионално се занимават с астрология, подобен нагледен урок може да е начин да получат безплатно инфо, с цел по-добро позициониране на пазара на астрологични услуги. 

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #35 -: Август 14, 2022, 12:39:30 am »
Не давам безплатни уроци по пълен астрологичен анализ.
Никой не ти иска уроците, все пак е астрологична прогноза или не е астрологична?

Това правя, споделям астрологична прогноза. В публичен форум аз избирам каква част от моите знания да споделям. Тонът ти е неуместен и нахален.

Понеже съм нахална, тъй между другото да вметна, че си изключително неграмотна!
И ще ми говориш за уроци... Ей сега ще изплагиатствам това
Споделянето на инфо за планети, знаци и аспекти е неразбираем език, за тези, който не разбират
Кога се пише Й и кога И се учи в началните класове, но това е за тези, КОИТО са слушали в час :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #36 -: Август 14, 2022, 07:19:23 am »
Пълнолунието активира кулминацията на един 28 г цикъл Слънце -Сатурн, а точно такъв, пак след 28 г.- действието е валидно докато Сатурн влезе в Телец на мунданно ниво, в личен план, докато Слънце влезе в Скорпион
Активира и началото на друг 15 г цикъл Марс-Уран-възел Телец, а точно такъв, пак след 165-167 г- действието е валидно, докато Марс влезе в Лъв, мунданно, в личен план, на всеки 30 *.
Сатурн сменя фаза, засилва се сухото, пасивното, негативното.
Венера сменя знак, сменя се интереса.
И това ме впечатли също.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #37 -: Август 14, 2022, 03:17:06 pm »
Сафо, Уран е бавна планета, кога ще я чакаме да направи следващия мажорен аспект ?! ;)
Наблюдавай и проверявай, дали е така.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #38 -: Август 14, 2022, 03:37:20 pm »
Сафо, Уран е бавна планета, кога ще я чакаме да направи следващия мажорен аспект ?! ;)
Наблюдавай и проверявай, дали е така.
Рени,ще наблюдавам и още как.Важни точки/планети хваща на мъжа ми. ;)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #39 -: Август 14, 2022, 03:44:38 pm »
Сафо, гледай за физически прояви- крампи, раздразнителност, превъзбуда, сърце, глезени, безсъние, ускоряват се всички планове, действия, дейности, което води до грешки или злополуки, косата може да капе, рязко да смени облекло, прическа, да тръгне за някъде без план. На Уран се гледа се гледа със знак "-".  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #40 -: Август 14, 2022, 03:48:39 pm »
Пълнолунието активира кулминацията на един 28 г цикъл Слънце -Сатурн, а точно такъв, пак след 28 г.- действието е валидно докато Сатурн влезе в Телец на мунданно ниво, в личен план, докато Слънце влезе в Скорпион

Слънцето като влезе в Скорпион след два дни е затъмнено  ::)



Да, всеки път, когато Луна, Слънце, Меркурий, Венера, са във фиксиран знак, ще подсещат със събитие, това, което сега е кулминирало.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #41 -: Август 14, 2022, 07:51:49 pm »
Понеже лунацията активира мидпойнт на СЗ и ЛЗ от пролетта и ако същата попада върху Хилег, Алмутен, СВетилата, у1, 6,8, 12, е редно да се подходи с внимание в тези сфери. Освен това, всичко е било загатното, нарочено по СЗ, сега ще бъде реализирао само толкова и това, което е успяло да се съхрани, въпреки несъзнателния избор. Много от амбициозните планове и идеи, които не са били плод на трезва преценка рухват. Но, пък вече има достъп до всички материални придобивки, които са готови за ползване, и в личен, и в обществен план, разбира се, само за тези, които могат да ги разпознаят. Много бързо ще се пренаредят ценности и стойности, както и предстои период на съгласуваност в сфера финанси материална реалност.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #42 -: Август 14, 2022, 09:01:01 pm »
В 19-ти градус в моята карта имам споменавания напоследък тригон венера сатурн, възли и хирон. Сега с телешкия съвпад и тази лунация боят пада върху венерата.
Във втора година майчинство, а и поради цялостната (ми) житейска картинка, ми се пада хронична липса на свободни ресурси, бюджетиране, обвързаност. Но точно това пълнолуние не слага край на това. Дали да не отработя с реализиране на дългопланирана индивидуална екскурзия до Айко, където да прекарам самостоятелно часове в подробен преглед, наслаждение и покупка на чаши?  ;D
Люба,дали ще са чаши?! :)Ако пазаруваш нещо по Венера във водолей и Луната там?Нещо меко,водно,на батерии,или на ток......прахосмукачка-робот. :)
плюшена играчка с батерии,електрическо одеало,лампи,нощтни,шарени......

Нищо веществено не съм пазарувала и няма,  всичко индивидуално е само мит, но отработих аспектите (11, 12) като изтрих ФБ от телефона си и съм в тайм аут без драма. Едва ли форевър,  макар да би било добре,  няма какво да загуби човек оттам. Целият ми текущ социум се изчерпва с "чешене на езика"  тук и консумиране на чужди клипчета в тубата,  където гугъл решава,  че автоматично имам профил.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #43 -: Август 15, 2022, 05:54:38 am »
Случайно попаднах на картата на Деми Мур-пълнолунна,Слънце в скорпион,Луна в телец (19*)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #44 -: Август 15, 2022, 06:15:34 am »
Пълнолунието в 19*на знак водолей,вероятно ще задейства цикъл Марс/Уран и възел.
Луната е в 8ми дом в картата за София,сх.съвпад Сатурн.Венера на асц.в критичен ,нулев градус.Юпитер на МЦ.Плутон на к7.Картата е нощна.Ще има екшън.Асц.е съвпад Процион.
K5 в антисия к8,Меркурий в антисия Юпитер на к10.
Катастрофата от снощи на АМ Тракия ,отново сръбски автобус(като изгорелия преди месеци)и пълен с деца.Добре,че няма жертви,Юпитер=Венера ъглови,Сатурн от 8ми не вижда асц.,но Марс-да