Автор Тема: Пълнолуние на 12.08.22г  (Прочетена 16712 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #45 -: Август 15, 2022, 07:04:53 pm »
Катастрофата от снощи на АМ Тракия ,отново сръбски автобус(като изгорелия преди месеци)и пълен с деца.Добре,че няма жертви,Юпитер=Венера ъглови,Сатурн от 8ми не вижда асц.,но Марс-да
Изгорелия преди месеци не беше ли с екскурзианти от Северна Македония?

Тази катастрофа с дечица напомня за автобуса с български деца в р. Лим – Сърбия, пак нощно време се случва и пак на църковен празник – тогава Цветница, сега Богородица. Сега поне няма жертви, всички са живи и с леки наранявания, само за един възрастен може да се наложи ампутация на долната част на крака.
Нали е забранено да има нощен преход на автобуси с деца?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #46 -: Август 15, 2022, 07:17:38 pm »
Катастрофата от снощи на АМ Тракия ,отново сръбски автобус(като изгорелия преди месеци)и пълен с деца.Добре,че няма жертви,Юпитер=Венера ъглови,Сатурн от 8ми не вижда асц.,но Марс-да
Изгорелия преди месеци не беше ли с екскурзианти от Северна Македония?

Тази катастрофа с дечица напомня за автобуса с български деца в р. Лим – Сърбия, пак нощно време се случва и пак на църковен празник – тогава Цветница, сега Богородица. Сега поне няма жертви, всички са живи и с леки наранявания, само за един възрастен може да се наложи ампутация на долната част на крака.
Нали е забранено да има нощен преход на автобуси с деца?
Да.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #47 -: Август 16, 2022, 10:20:50 am »
Споменатата наредва е валидна само за българските деца, ние не знаем, дали сърбите имат приета същата. Освен това Сърбия все още е в процес на одобрение на общоприетите европейски правила, т.ч . и за превоз на пътници/деца, едно от които е на всеки 4 часа, да се почива и да се сменят двамата водачи на транспортното средство. Няма нарушение по тези показатели. Църковните празници също нямат отношение към човешките грешки, поради ред причини, при които резултата  е   катастрофа.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #48 -: Август 16, 2022, 10:45:20 am »
Рени,  считам,  че последното изречение за църковните празници не е точно така,  не защото се оповаваме на един или друг бог(ове) и съответното им божие наказание,  а защото тяхното отбелязване не е на случайна,  самопроизволна дата,  а винаги е свързано и с някаква природна трансформация,  ефект,  нещо случващо се и на небето,  което резонира и на земята. В хилядолетията хората са схванали тази енергия и са я отбелязали с пирон в календара. 

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #49 -: Август 16, 2022, 12:00:44 pm »
Люба, тези дати, са търпели промени многократно в годините, според нуждите на хората.
"Случаят Лим" какъв трансформиращ ефект оказа, във времето, върху хората ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #50 -: Август 16, 2022, 12:18:47 pm »
Няма да нищя никой случай. Не ме касаят. За сегашния научих от Сафо. Включвам се за празниците.
Иначе датите са търпели промени,  да,  но са останали около точката. Затова сега е ред на Преображение,  Успение и Св. Илия в символиката,  която носят и промените на небето и земята. А не в това дали са на 3-то или 5-то число.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #51 -: Август 16, 2022, 02:17:50 pm »
При мен ,лунацията попада в 10 дом,в аспект с Луната сходящ.
При ММ е в квадрат с Венера в скорпион,която е активирана от съвпадът Марс/Уран/възел.
Съвпад Слънцето на свекърва ми и квадрат прогресивно Слънце на баща ми.
следя новините, по-точно заглавията и току/що прочетох, че е починала жената, която бие камбаните на Александър Невски. Мария Зъбова, моя дългогодишна съседка. Транзитна Луна и транзитен Сатурн в градуса на нат. ми Луна. Споделяла съм, Луната ми е в близнаци и е упр. на 3ти дом. Повечето от съседите са учители.
10ти дом, където е пълнолунието при мен е 8ми от 3ти.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12469
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #52 -: Август 16, 2022, 04:33:47 pm »
Всички празни дни, са свързани с жертвоприношения. Със символи се работи, там, където не може да се обясни случващото се. Така, назад във времето, и планетите със своята символика, са дали форма на необяснимото.
И сега, пак ли ? Каква еволюция, уауу ?!  ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #53 -: Август 21, 2022, 08:18:05 am »
При мен ,лунацията попада в 10 дом,в аспект с Луната сходящ.
При ММ е в квадрат с Венера в скорпион,която е активирана от съвпадът Марс/Уран/възел.
Съвпад Слънцето на свекърва ми и квадрат прогресивно Слънце на баща ми.
следя новините, по-точно заглавията и току/що прочетох, че е починала жената, която бие камбаните на Александър Невски. Мария Зъбова, моя дългогодишна съседка. Транзитна Луна и транзитен Сатурн в градуса на нат. ми Луна. Споделяла съм, Луната ми е в близнаци и е упр. на 3ти дом. Повечето от съседите са учители.
10ти дом, където е пълнолунието при мен е 8ми от 3ти.
Научихме датата на раждане на бабата на мъжа ми,записана в една селска книга.Тя има ретро Меркурий в натала в 18*на водолей.Почина преди 28г.,децата и също и никой не знаеше кога е родена.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #54 -: Август 21, 2022, 09:15:26 am »
Сафо,  нали не вземаш тази дата за чиста монета.
В смисъл възможността да е там някъде е напълно допустима.
Познавам хора,  родени в края на 70-те, които не са записани на точна дата и те го знаят.
В тази връзка подлежи на коментар е всеки час на раждане,  казан от мама или записан някъде. Всички са окръглени. Вде още се "засича" по обикновен часовник на стената.

Но така,  де. Имате историческо събитие все пак и то е интересно.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #55 -: Август 21, 2022, 04:31:01 pm »
Люба,честно казано,взех я за "чиста монета",сега ме замисли....
но все пак ,като видях ретро Меркурий в картата и задействан сега от пълнолунието,мисля,че е тази дата.Дата,месец,година и набързо директирах ,при смъртта на сина и(свекър ми),преди 3 години,дирекция Марс при нея е съвпад Уран.При смъртта на дъщеря и-дирекция Марс съвпад Венера.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #56 -: Август 21, 2022, 04:35:37 pm »
Сафо,бабата е умряла преди 30години,ама ти и директираш хороскопа?  :-\ :o

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #57 -: Август 21, 2022, 05:33:43 pm »
Сафо,бабата е умряла преди 30години,ама ти и директираш хороскопа?  :-\ :o
Да Ребека.И на моя любим дядо го директирам,за да напасна Луната му и така ще му хвана асц.Когато имаше едни гадни дирекции (дядо),при мен имаше събития.
Играя си с роднините,те не се сърдят........
« Последна редакция: Август 21, 2022, 05:35:24 pm от Сафо »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4526
Re: Пълнолуние на 12.08.22г
« Отговор #58 -: Август 21, 2022, 06:31:43 pm »
Ами тя бабата,сигурно се е родила отново,с нов хороскоп,къде ще се сърди  ;D