Автор Тема: Венера  (Прочетена 190758 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #1125 -: Юни 06, 2024, 10:42:09 am »
При 4 г пак там  е бил съвпадът- събитие ?
Рени, преди 4г Слънце/Венера съвпадат на 13*, като Венера е ретроградна, тогава започва нейният нов 8 годишен цикъл


Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1126 -: Юни 06, 2024, 02:05:13 pm »
Действието на съвпада е 9 м/ 4 г, с аналогиите на фаза пълнолуние. Венера след като сменя фаза, се сменят и интересите й . Даже да нямаме точки в 14-17 * Близнаци, сферите, които управлява и по натал, и през годината, ще се актуализират и активират. Тези, при които Венера е силно поставена е много вероятно да имат преживявания с приятен, удовлетворяващ характер и като финанси, и като лични връзки, и като комфорт, и като сбъдване на желания.
Венера като Вечерница е в "свои води", знае къде и кога да охлади, рафинира конфликтна ситуация и къде, кога да поддържа приятна топлина и симпатия. Миролюбива и готова на сътрудничество, компромис, дипломация. Знае вече какво иска, как го иска и с кого го иска.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1127 -: Юни 06, 2024, 02:36:42 pm »
Акрукс, в коментар по-горе съм отбелязала, че всеки път кулминацията се измества с градус и ден. Горният съвпад винаги е в градуса на долния съвпад от цикъла Слънце- Венера и това  е една от причините Венера да сигнифицира пропорция и естетика. Може да провериш и за останалите 8 цикъла по картинката, която си поставила .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #1128 -: Юни 06, 2024, 05:47:56 pm »
Акрукс, в коментар по-горе съм отбелязала, че всеки път кулминацията се измества с градус и ден. Горният съвпад винаги е в градуса на долния съвпад от цикъла Слънце- Венера и това  е една от причините Венера да сигнифицира пропорция и естетика. Може да провериш и за останалите 8 цикъла по картинката, която си поставила .
Следя ги циклите от картинката, още от предния 8г цикъл когато беше писала хубава статия за Голямата любов. При мен не ми действа любовно, нали Венера ми е У2 във 2д., тези дни преглеждам в нета босите обувки и си харесах едни на много изгодна цена. Освен това трябва да си правя новите зъби, нали си сложих импланти на долната челюст, точно това си мислех тези дни, че единия доктор каза 3м да нося имплантите преди да ги разкрият, друга докторица каза 2м., а понеже на 1 юни минаха 2 месеца мисля да намина през клиниката да разбера.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12596
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #1129 -: Юни 12, 2024, 06:22:09 pm »
Акрукс, може да наблюдаваш как се развива цикъла при голямата ти дъщеря защото Венера е естетвен сигнификатор на нея; както и на твоя приятелка.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Венера
« Отговор #1130 -: Юни 13, 2024, 11:41:39 am »
Силни емоции при транзита на Венера в 1ят ми дом ,където е и натална Луна.
Срещи и разговори с майка/свекърва от които се чувствам изнервена,пренебрегната и недооценена.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #1131 -: Юни 13, 2024, 01:11:46 pm »
Силни емоции при транзита на Венера в 1ят ми дом ,където е и натална Луна.
Срещи и разговори с майка/свекърва от които се чувствам изнервена,пренебрегната и недооценена.
А дали е от Венера или от строгия съдник Сатурн, който ти квадрати Луната?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7445
Re: Венера
« Отговор #1132 -: Юни 14, 2024, 11:32:53 am »
Възможно е и Сатурн да натяга обстановката,дълго ще удря Луната ми.Споменах Венера,защото сменя фаза в съвпад с Луната.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13599
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #1133 -: Юни 14, 2024, 02:55:01 pm »
Акрукс, може да наблюдаваш как се развива цикъла при голямата ти дъщеря защото Венера е естетвен сигнификатор на нея; както и на твоя приятелка.
  ::) това не го разбрах, защо Венера да е естествен сигнификатор на голямата дъщеря?