Астрология. Езотерика > Астрология

Венера

<< < (2/221) > >>

Papy:

--- Цитат на: Satin в Юни 16, 2013, 11:38:23 pm ---Наоколо имам доста водолейски Венери. На мен са ми някак хладни и сдържани.

--- Край на цитат ---

Защо?
Защото подхождат рационално? Кога, с кого?
Имала ли си близка приятелка, гадже- с такава венера?

Papy:
Сдържано-по какъв начин?
Няма да те утеши като си нещастна, няма да ти даде съвет, няма да каже "милото ми то"?

Рени:
Нали темата е "Венера " не ..."Луна" ?!? ::)

Какви утехи ,грижи и други такива търсите у Венера  :o ;)
"Ако ме обичаш и аз ще те обичам "-това е Венера .Или :"Дай ми (да не казвам плати ми ) и аз ще ти дам !" и вече според знак ,аспекти дом ,се разбира как .
Нещо такова се получава при Венера във Водолей-"Искам да бъда оценена заради своята непредсказуемост,харесана заради своята оригиналност/нестандартност,ако ми дадеш свобода /независимост ще те обичам ,като последното малко подлежи на съмнение ,нужни са други потвърждения ."
Венера е също толкова автономна ,колкото и Марс ,така че тя се интересува единствено и само от себе си . ;)

Papy:
Ами не знам - при човек с луна в близнаци и венера в рак - по кое да търся грижовността - по луната не ми се вързва нещо :)

Рени:
Всяка Луна се 'грижи" ,но според знака ,в който се намира -в Близнаци ,като ти даде информация ,от която се нуждаеш в момента ,за да се почувстваш по-добре.
Венера си доставя удоволствие ,харесва на по фино ниво,флиртува и когато се свърже с друг ,влюби се -в Рак като се погрижи за другия .
Сега разбра разликата ,нали ? :)

Юпитер в Рак и той ли се грижи  ::) или там късмета (примерно) е свързан с дома ,единият от родителите,жена,съпруга...

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия