Автор Тема: Венера  (Прочетена 169541 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #675 -: Март 28, 2020, 03:16:23 pm »
Най -после и аз отчитам престрашил се, да ме потърси за услуга, та днес, ще изкарам първата си наистина малка ,но все пак  сума от 8 март насам .Хората бяха в ступор ,все отлагаха отлагаха за после епидемията ,че не е за разправяне ...Много се зарадвах, за да се прекърши този всеобщ карък, хората просто попретръпват и продължават напред.. В крайна сметка от чнг баница имах монета -бактериална ,но пара. И аз се интересувам от пари и няма как щом ми трябват, а ги нямам  ;D Чета и искам да стана като този У. Ган  ;) Но как -математикага ми куца, всичко ми куца почти в тази сфера, освен чудесен нюх. Чак пък чудусен.... ::) :D
Наслука, Бека! Радвам се за теб, че се е намерил клиент да разчупи каръка. От моята новогодишна баница (на тиган) ми се падна късмет "ПАРИ" . Предишните години каквито късмети съм теглила, все се осъществяваха- една година имах три късмета "здраве" и точно тогава започнах да практикувам йога, приятели ме водиха по манастири на курбани, действително оздравях тогава. По-миналата имах късмет "куфара си ти стегни и за път се приготви" и постоянно бях на път, миналата година късметите ми бяха "любов" и "бебе" - ами обичахме се почти цяла година с внука, от която един месец на морето, българското!

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Венера
« Отговор #676 -: Април 03, 2020, 05:46:39 am »
Днес,около 10часа,Венера ще влезе в знак близнаци,тригон Сатурн,тригон Марс.Меркурий съвпад Нептун .В този знак ще бъде и ретроградната и фаза.
При мен Венера ще транзитира през 1ви дом,ще застане стационарно/ретроградна съвпад с Луната ми.В натала е в 10 дом,у6,у12 домове,секстил Сатурн,квадрат Нептун,полуквадрат Марс,тригон Юпитер.При транзитите и през 1ви дом,нямам приятни спомени,дори напротив.С навлизането си в близнаци ,Тя прави опозиция с нат.Нептун в 0*на стрелец, квадрат с наталната ми Венера в 1*на риби,тригон Меркурий(натален),съвпад с Луната в 21*,тригон Слънце и квадрат Плутон.Когато съм се омъжила,Венера е била в същия знак ,ретроградна.Тогава при съпругът ми Венера е ретро по прогресия и все още.При него ще транзитира през 7 дом,имаме обърнати оси 1-7.

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Венера
« Отговор #677 -: Април 03, 2020, 08:44:06 am »
Сафо, при него в кой знак е по прогресия и няма ли да става директна?

Ретроградие на венера в близнаци имаше 2012 година - нещо от тогава помниш ли?

При мен ретро движението ще е в 11ти дом, опозиция с луната, квадрат със слънцето. 2012 г. окончателно се разпаднаха отношенията с бившия ми съпруг, това беше времето, когато вече нямах никакво желание да спасявам нещо. Есента той се изнесе.
По това време и тр. сатурн ми беше в опозиция с венера.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Венера
« Отговор #678 -: Април 03, 2020, 09:15:56 am »
Тери, при ММ Венера е в 12 дом, скорпион. Станала е ретроградна, когато е на 21години.Тогава заживяхме заедно в негов самостоятелен апартамент. Пет години след това сключихме брак. Мисля чак след 15г.някъде Венера та му ще стане директна. Все си е в скорпион, 11дом. От 2012г.имам много спомени. Критична година за мен, уранова опозиция, нептунова квадратура, като транзитен нептун е съвпад с Венера та ми.
« Последна редакция: Април 03, 2020, 09:20:17 am от Сафо »

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Венера
« Отговор #679 -: Април 03, 2020, 09:25:41 am »
Да, има доста време докато стане директна. Все във скорпион ли е?
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Венера
« Отговор #680 -: Април 03, 2020, 09:29:57 am »
Да
Да не вземе да овдовее ;D

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Венера
« Отговор #681 -: Април 03, 2020, 09:43:18 am »
Да
Да не вземе да овдовее ;D

Принципно в този знак и смяна на движение може да е свързано с нещо много кризисно и трансформиращо. Но няма логика при започване на ретроградие да се събере с жена, а при директно тя да почине.
При баща ми - като е станала ретро почина брат му и майка му (баба ми) за период от 1 година.
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #682 -: Април 03, 2020, 10:01:56 am »
Сафо, кои домове управлява?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Венера
« Отговор #683 -: Април 03, 2020, 10:18:01 am »
Сатин, при ММ питаш, нали? 6,11 домове и е диспозитор на съвпадът Слънце, Луна, Уран във везни и Сатурн в телец.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #684 -: Април 03, 2020, 10:37:43 am »
Ако искаш сложи карта, но не мисля, че ще гушваш букета :)
Обръщането може да се отрази и на планетите под управлението на Венера и там да настъпи промяна, но не непременно негативна.

Тери, твоята беше стационарна пред обръщане в директен ход, ако не се лъжа? Има ли някакво развитие или е застой по темите?

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4545
Re: Венера
« Отговор #685 -: Април 03, 2020, 11:07:00 am »
Няма да умреш бе, стига глупости-нали имаш две заместнички ,може те да изчезнат от живота му ,вече да спре с полигамията и да влезе в правия път. Ти си жена му -Луна, Венерата нали е любовница :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7356
Re: Венера
« Отговор #686 -: Април 03, 2020, 11:10:02 am »
Абе красавици, това чак след 15години някъде.... Венера та му ще сменя посока по прогресия. Не сега. До тогава "Я камилата, я камиларя" 😉

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #687 -: Април 03, 2020, 11:12:00 am »
Абе красавици, това чак след 15години някъде.... Венера та му ще сменя посока по прогресия. Не сега. До тогава "Я камилата, я камиларя" 😉

Е така кажи де  :)

Terry

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3344
Re: Венера
« Отговор #688 -: Април 03, 2020, 11:24:20 am »
Ако искаш сложи карта, но не мисля, че ще гушваш букета :)
Обръщането може да се отрази и на планетите под управлението на Венера и там да настъпи промяна, но не непременно негативна.

Тери, твоята беше стационарна пред обръщане в директен ход, ако не се лъжа? Има ли някакво развитие или е застой по темите?

Да, след три години става директна, не знам точно кога ще е стационарно директна, предполагам година две преди това. Пълен застой съм по любовните теми.
Иначе тя управлява 10ти дом и в момента е диспозитор и на прогр. слънце и меркурий - общо взето застоя не ме бърка :D
Frankly, my dear, I don't give a damn.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12544
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #689 -: Април 03, 2020, 02:45:58 pm »
Сафо, две са важните години при мъжа ти по отношение на Венера- първата, когато Венера е минала  назад през рождения градус и след това при долния съвпад с прогресивно Слънце/тук срещнал ли е важен за него човек ?/. Би трябвало вече да е хелиакално изгряла, да е видима от няколко години, виж коя година е  на около 10 * зад Пр Слънце. Стационарно-директна точка влияе около година, година и половина и всичко по Венера започва да се случва много бързо, защото тя се е освободила и човек може по доста необичаен начин да реагира ан емоционалните и чувствени, финансови ситуации. След това първите 6-7 години след директното движенеи са доста нестабилни, уж си свободен, отворен, съблякъл си дрехите, които са те потискали, ограничавали, но все още стои защитата от ограничения, правила. При него Венера ще мине директна през рождения градус на една завидна старческа възраст. Ти защо свързва неговата Венера с теб , защото има отношение с оста 4/10 ли ?  ::)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“