Автор Тема: Венера  (Прочетена 169949 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #870 -: Януари 26, 2022, 08:23:44 am »
26-31 януари Спящата красавици бавно, болезнено, неориентирано се събужда в 11 * Козирог
В антисия с 19*на стрелец,който има точка/планета може да следи.При сина ми на к2,аспект тригон Слънце ,тригон Луна.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #871 -: Януари 26, 2022, 02:37:44 pm »
Сафо, по аналогиите на Венера и домовете, които управлява "мъртво" ли е при теб ?
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #872 -: Януари 26, 2022, 04:38:58 pm »
Сафо, по аналогиите на Венера и домовете, които управлява "мъртво" ли е при теб ?
Не точно,но има странности.Не се влюбвам често,да не кажа никога.Пари не печеля със собствен труд,издържа ме мъжа ми.Материално съм добре,но се чувствам зле.
Упр.6ти и 12 интерс..дом..През по-голямата част от живота си съм домакиня и помагам в семейния бизнес от вкъщи(на телефона).Имам само около 10 години трудов стаж,била съм с много висока заплата за онова време.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Венера
« Отговор #873 -: Януари 26, 2022, 06:33:07 pm »
Ще се събуди срещу Луната ми, но честно казано, нищо не разбрах ни от съвпади, ни от ретро в последно време, въпреки че ми е в 7 и в знака на наталната. То няма и как да разбера, двйствам по маршрута вкъщи - работа - вкъщи. Отработвам я с пазаруване онлайн , ако не пазарувам, то зяпам разни дрехи и мисля, че съм се смахнала с подобен вид отработване. Имам, например, крещяща нужда от фризьор, чакам да минат студовете.
Сафо, защо не пробваш да работиш нещо, не толкова заради идеята да печелиш пари, колкото да не си вкъщи и да имаш различна среда и повече общуване? Аз завърших на 21 и половин година бях без работа, побърках се, чувствах се виновна, че тежа на родителите ми, развих депресия и реално не излизах и не харчех нищо, но се имах в тежест/ никой не ми го е казвал, но моите бръмбари са страшни/. Намирайки си работа, веднага живнах и се оправих.
Иначе по пети дом, на който управител е Венера,  съм пълен провал. Аз съм от хората, които не умеят да се забавляват. Никога не танцувам , не пея , мразя барове и късни заведения и претъпкани места, никога не мога да се отпусна изцяло. Много скован и изолиращ се тип съм.
Не съм  се и мъчила да го променя, защото не обичам предизвикателства, а може би трябва. Един път отидох на бар и буквално заспивах и клюмвах, умрях от срам пред хората и реших, че съм опитала да се впиша в нощния живот. Вкъщи без проблем изкарвам до 2-3, навън не мога. Радвам се на хората, които се отпускат и се забавляват от сърце, друг е въпросът кой какво разбира под забавление.
Иначе и мен ме блазнеше мисълта за онлайн работа и домоседство цял ден, обаче с това онлайн обучение разбрах, че е досада голяма. Друго си е да се облечеш, нагласиш за някъде, да пообщуваш и да ти се случват различни неща.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #874 -: Януари 27, 2022, 06:04:27 am »
Ще се събуди срещу Луната ми, но честно казано, нищо не разбрах ни от съвпади, ни от ретро в последно време, въпреки че ми е в 7 и в знака на наталната. То няма и как да разбера, двйствам по маршрута вкъщи - работа - вкъщи. Отработвам я с пазаруване онлайн , ако не пазарувам, то зяпам разни дрехи и мисля, че съм се смахнала с подобен вид отработване. Имам, например, крещяща нужда от фризьор, чакам да минат студовете.
Сафо, защо не пробваш да работиш нещо, не толкова заради идеята да печелиш пари, колкото да не си вкъщи и да имаш различна среда и повече общуване? Аз завърших на 21 и половин година бях без работа, побърках се, чувствах се виновна, че тежа на родителите ми, развих депресия и реално не излизах и не харчех нищо, но се имах в тежест/ никой не ми го е казвал, но моите бръмбари са страшни/. Намирайки си работа, веднага живнах и се оправих.
Иначе по пети дом, на който управител е Венера,  съм пълен провал. Аз съм от хората, които не умеят да се забавляват. Никога не танцувам , не пея , мразя барове и късни заведения и претъпкани места, никога не мога да се отпусна изцяло. Много скован и изолиращ се тип съм.
Не съм  се и мъчила да го променя, защото не обичам предизвикателства, а може би трябва. Един път отидох на бар и буквално заспивах и клюмвах, умрях от срам пред хората и реших, че съм опитала да се впиша в нощния живот. Вкъщи без проблем изкарвам до 2-3, навън не мога. Радвам се на хората, които се отпускат и се забавляват от сърце, друг е въпросът кой какво разбира под забавление.
Иначе и мен ме блазнеше мисълта за онлайн работа и домоседство цял ден, обаче с това онлайн обучение разбрах, че е досада голяма. Друго си е да се облечеш, нагласиш за някъде, да пообщуваш и да ти се случват различни неща.
Всичките ми напъни са неуспешни,защото аз(Меркурий)от 9ти дом ,водолей ,няма никакви достойнства и сили да действа и е под строгия контрол на Юпитер у7,у8домове,който хвърля ляв аспект към Меркурий,тоест ,мен.
А при теб,ще има събитийност на стационарна Венера,да не излезе нещо старо/ново,на ново от килера. ;)
« Последна редакция: Януари 27, 2022, 06:08:50 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #875 -: Април 06, 2022, 01:25:53 pm »
Венера направи ингрес в риби... Леко се измъкна от малефиците, засега... С едни гърди напред😉

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Венера
« Отговор #876 -: Април 07, 2022, 03:02:23 am »
Е, то може да е повсеместно тегаво, но не и за Рибите, които удариха джакпота тази година. Не им стига Юпитер, ами и на небето спокойствие и бисекстили. А последните градуси жънат с големия комбайн и все ще има. Отдавна е нямало такъв рахат за някой знак. Докъм лятото така ще е, че и до Нова година, и до Сатурн.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Венера
« Отговор #877 -: Април 07, 2022, 09:04:12 am »
Това, че някоя позната на теб слънчева Риба е ударила джакпота, не значи че това важи за всички рибоци. Юпитер съвпад с натално Слънце в Риби стартира период на нови възможности в личната реализация. До следващият път, когато Юпитер е в знак Риби.
Тези от втора и трета декада са в по-добра позиция, заради започване на нов синодичен цикъл Слънце - Юпитер във втора декада.
« Последна редакция: Април 07, 2022, 09:35:40 am от starinthenightsky »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Венера
« Отговор #878 -: Април 07, 2022, 12:27:15 pm »
Е, то може да е повсеместно тегаво, но не и за Рибите, които удариха джакпота тази година. Не им стига Юпитер, ами и на небето спокойствие и бисекстили. А последните градуси жънат с големия комбайн и все ще има. Отдавна е нямало такъв рахат за някой знак. Докъм лятото така ще е, че и до Нова година, и до Сатурн.
Питай Яя в съседната тема, с кой комбайн жъне или с кой черпак и сипват.Сега със счупен крак, след одисеята с рака и любовната раздяла..Слънце в последни градуси Риби.Дано даде де нещо светло,но обикновенно ситуацията е доста дуална..минимум.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Венера
« Отговор #879 -: Април 07, 2022, 01:04:12 pm »
Не знам какво й има на Яя, все по пътешествия и все по премеждия с тях. Това на някой Лилит или Хирон в 9 дом ли се дължи?
А на небето за Рибите е чудно, вече кой какво му се добавя е друг въпрос. Ето, сега и Венера ще ги цунка.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #880 -: Април 07, 2022, 04:32:23 pm »
Венера направи ингрес в риби... Леко се измъкна от малефиците, засега... С едни гърди напред😉
И лелята на ММ си отиде.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #881 -: Април 08, 2022, 05:15:31 am »
Не знам какво й има на Яя, все по пътешествия и все по премеждия с тях. Това на някой Лилит или Хирон в 9 дом ли се дължи?
А на небето за Рибите е чудно, вече кой какво му се добавя е друг въпрос. Ето, сега и Венера ще ги цунка.
Да не забравяме ,че първа декада на риби е под упр.на Юпитер,втора-на Луна,трета-на Марс.Марсовете ви как са?Ще издържат ли рибешката инвазия?

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12549
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #882 -: Април 11, 2022, 03:09:57 pm »
Венера в Риби, тази година не е топ на топовете, но понеже диспозиторът й е силен, и това е Юпитер, същата може да помага.
Юпитер в Риби винаги ще подкрепя или поне няма да вреди- Yaya, след като е жива и здрава, преминала е през каквото й е писано, значи Юпитер си е свършил работата подобаващо., ако тази година същия има влияние при нея.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Re: Венера
« Отговор #883 -: Май 31, 2022, 06:53:02 pm »
Венера направи ингрес в телец,без да я отчетеме.Защо така?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Венера
« Отговор #884 -: Май 31, 2022, 11:06:43 pm »
Напоследък нищо не отчитам поради липса на време, но на съвпада им с Луната в петък се фризирах. Извадих и носих отдавна неносени бижута.
Отделно два дни подред меря дрехи в зелено, напоследък ми стана любимо. Утре отивам с приятелка с критично око и ще взема някоя от набелязаните.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...