Автор Тема: Венера  (Прочетена 170440 пъти)

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Венера
« Отговор #90 -: Юни 09, 2014, 12:32:26 pm »
Благодаря ,за вниманието по картата ми-много полезна информация. :38:

Santi, да разбирам ли ,че тази карта търси,прояви във всички сфери на Венера ,а какви и колко големи ще бъдат те-как е поставена Венера тук,диспозитор,главни оси и други специфики,паралелно с това ,как е поставена в натала същата ?!?  :)

Да, засяга всички венерини теми, а колко видими ще са те зависи дали планетите са разположени в ъглови домове предимно, особено в тесен съвпад и дали случайно някоя ос от възврата не попада в/у чувствителна точка от радикса.

Например в миналия си венерин възврат имах доста индикации за времена разделни и недопусках нищо ново/силен акцент в/у 12 дом/ и така и стана.

Happy58

До 5 градуса(съвпади с оси и прочие), до 2 градуса с Вертекс, Парс Фортуна .

Книжката действително не съм я срещал на БГ /бях се разхождал из Orange и др. места да разгледам какво има/, бях я изнамерил случайно от астро колекция в един торент, ще го потърся пак, ако не я намеря на някой от компютрите ми, защото там е мазало  :D ..




Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #91 -: Юни 09, 2014, 12:39:20 pm »
Е, при тези орбиси си е ясно моето напрежение - язък за ПФ на АСЦ :)

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #92 -: Юни 09, 2014, 12:46:41 pm »
Е, нищо.

Съвсем нищо?  :017:
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #93 -: Юни 09, 2014, 12:54:05 pm »
Не знам при вас как е, но темите по възврата на Венера при мен се виждат и в солара. Даже бих казала, по-добре.

Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Венера
« Отговор #94 -: Юни 09, 2014, 12:57:54 pm »
Е, при тези орбиси си е ясно моето напрежение - язък за ПФ на АСЦ :)

Венерината тема ще е съществена през годината/възврат на новолуние/ - ново начало.


Santi

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 660
  • Nonsense
Re: Венера
« Отговор #95 -: Юни 09, 2014, 01:04:22 pm »
Нищо по венерините теми в реален и материален аспект.

star, Сатурн къде е ?

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #96 -: Юни 09, 2014, 01:14:20 pm »
Венерината тема ще е съществена през годината/възврат на новолуние/ - ново начало.

е как ново начало? ааа, може, ако края на дадена връзка може да се каже начало - ама прекалено философско изглежда. На туй отгоре господина е със Слънце в Лъв - а новолунието е в Лъв :)

Ще е интересно :)

Babyblue

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 698
Re: Венера
« Отговор #97 -: Юни 09, 2014, 02:57:51 pm »
Да ми е честит днешния Венерин възврат :)
Честито на теб, честито и на мен :)
Точният възврат при мен ще е в 21.59ч :)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #98 -: Юни 09, 2014, 03:57:50 pm »
Santi, Слънце от възвратната карта е на 3* от нат.ДСЦ ,а АСЦ на възвратната карта е съвпад с К9 ,на който е упр.Слънце ,Парс Фортуна е съвпад К12 в Рак в картата и  съвпад с натален Вертекс ,както и Юпитер ,щом използваш 4* орбиса . :)


Под крупна сума пари имаш предвид ,че за всеки това е относително -в смисъл за едни 20 000 е връх на сладоледа ,за други 1 000 000,защото имам карти на хора с "печалби" в периода ,ако те интересува макар и не със седем цифрена сума ?!? :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #99 -: Юни 24, 2014, 01:04:49 pm »
И аз искам да зная малко повече за Венера в Риби :017: Сега наблюдавам едно уникално същество - комбинация от некадърие, мързел и огромни претенции  :012: То некадърни и мързеливи с лопата да ги ринеш, но това излиза извън всякакви стандарти :o Та се чудя къде да търся този дебилизъм  :012: Екзалтирана Венера в Риби, Марс на трон в Овен :o
И докато Венерата й донякъде я усещам, троновият Марс хич не виждам къде е :17:
Това е същество, което ще направи и невъзможното да не свърши каквато и да е работа, имам чувството, че и дишането й представлява голям проблем ...все пак трябва да положи някакви усилия за това  :012: вдиш-издиш :012:
Слънчева Риба...никаква съпричастност към проблемите на другите, уникален свръхегоизъм :o Не съм попадала на такова чудо, наблюдавам го с интерес, но се чудя откъде аджеба идва всичко това.
Единственият извод, до който стигнах е че венерата й е спечелила битката с марса :012: просто го е погълнала :043: :043: :043:
Трябва да я пратя малко на Лили :012: След нея, нейните колежки ще й се струват членове на Менса най-малко  :012:


Witch, Слънцето не е оторизирано да е съпричастно ,било то и в Риби,това е привилегия на Луна .И защо трябва да работи ,ако не й се налага ,все пак е слънчева Рибка ?!?
А ,ти защо гледаш/виждаш у нея изброените от теб качества-пусни си една синатрия и разбери ?!? ;)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Tanya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 635
Re: Венера
« Отговор #100 -: Юни 24, 2014, 02:15:20 pm »
Аз имам позната със съвпад Венера / Луна в Риби - тя е като магнит за отритнатите от обществото. Наркомани, безделници, престъпници - лепят й се като мухи на мед  :57:. Понякога е жертва, друг път е спасител  ??? Егото е раздуто, но това го отдавам на огнените Слънце и Асц.
"За да създадеш приятелство с Бог, трябва да си му равен, в противен случай това е лошо приятелство и ще се превърне в просия."
                                    Свами Рама

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #101 -: Юни 24, 2014, 07:36:03 pm »
Защото е в дома на падение на Венера. Имам обратния случай Венера в дева в 12 - усеща се една обърканост, хаотичност в чувствата, дали да дава или да получава, при него любовта изобщо я няма и никога не я е срещал, но Венера е анаретна, притисната от Плутон и Уран.

това, че не я е срещал, може да е от 12 дом или от това, че е анаретна. Аз имам венера в дева, в съвпад с уран и плутон, в 3 дом - не мога да се оплача откъм възможност за любов - друг е въпроса, аз какви ги върша.

Happy58

  • Гост
Re: Венера
« Отговор #102 -: Юни 25, 2014, 08:39:17 am »
Най-щастливият човек в любовта сред моите познати, беше човек с венера в дева! Истинска любов от дете до смъртта си - единствена и неповторима :)


На този човек Венера беше ли притисната от Плутон и Уран? Проблема не е, че е в Дева, а тези съвпади.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #103 -: Ноември 16, 2014, 07:58:42 pm »
От тази вечер Венера влиза в царството на Юпитер и веднага Нептун я (по) кани на танц, но как ...?  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

The_One

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1678
Re: Венера
« Отговор #104 -: Ноември 16, 2014, 08:02:11 pm »
А действието й се усилва и от това, че вече е видима и в различен знак от Слънцето. Избяга и от Сатурн:)
Интересно, че след като тя направи квадрат към Нептун и новолунието на 22 ноември ще повтори аспекта макар че няма да е точен.
Това, което не ме убива...ще се моли да ме е убило, когато е имало възможност.