Автор Тема: Венера  (Прочетена 170502 пъти)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Венера
« Отговор #390 -: Декември 30, 2016, 02:25:09 am »
много ми харес(в)а Венера през 10д. мАного))

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6490
Re: Венера
« Отговор #391 -: Декември 30, 2016, 07:31:12 am »
много ми харес(в)а Венера през 10д. мАного))
Защо?

Yaya

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1594
Re: Венера
« Отговор #392 -: Декември 30, 2016, 10:09:03 am »
много ми харес(в)а Венера през 10д. мАного))

Тя е няма и 1 месец, едва ли е от един транзит. Пък и в 10д - кой знак ти е?
Вярвам, защото е абсурдно, ако беше достоверно, щях да знам - Т. Аквински

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Венера
« Отговор #393 -: Декември 30, 2016, 11:17:28 am »
добре, де, добре, в наталния си знак е (пише по-горе), което не пречи:Д
иначе - месец, да, но съм като цъфнал кактус, веднъж на високосна да се чувствам добре и средата да е от предразполагаща към идеална. не се хваля, споделих си доволството, да го регистрирам във времето. малко ми остана, пращайте ми позитивни вибрации :-* край:Д

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #394 -: Януари 01, 2017, 10:51:53 pm »
С Юпитер, Сатурн и Уран към натална Венера направо ми идва да хвана гората. Бях на едно новогодишно гости и по–силно от всякога осъзнах огромната пропаст, която ме дели от заобикалящата среда. При все това, че тези хора чувствам близки и държа на тях. Дотук полагах огромни усилия да виждам само позитивното и да си затварям очите за всички дразнещи и очевидни разлики. Е, не мога вече. Единствено смисъла не разбрах, защо е трябвало да живея и приемам всичко това. Някой да потъва до уши в кал и твоята глава да тика надолу.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Re: Венера
« Отговор #395 -: Януари 01, 2017, 11:44:28 pm »
Всъщност едно от най-добрите неща, които можем да направим за себе си е именно-да хванем гората-буквално и преносно. Аз, като отида на гости се налага да ям пия и плещя дрънканици дo изнемога, явно усещайки, че се опитвам да запълня една дупка ,яма помежду ни, която няма запълване. И лошото е ,че само аз усещам ямата и се старая всячески да не изглеждам като пришълец . Избягвам да ходя на гости защото не ме напуща усещането че си губя времето и ходя от неудобство да отказвам вече след много кандърми Преминах на другия полюс откъм социални контакти и се чувствам добре. Писна ми от празници, които се предполага че трябва да ме радва и аз да се държа весело и новогодишно, все едно съм напушена на черешата в супер купонджийско настроение през целия декември -нов стил, стар стил-нон стоп индийски коноп  :012:

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #396 -: Януари 02, 2017, 12:18:01 am »
И лошото е ,че само аз усещам ямата и се старая всячески да не изглеждам като пришълец .

Няма начин човек да не изглежда и да не се чувства като пришълец, ако не е намерил среда, която да му пасва. На мен напоследък ми се налага да имитирам радост и добро настроение, за да не засегна хора, на които все още държа. И в крайна сметка контактите оставят усещане за безнадеждност и празнота, сякаш са се срещнали две различи вселени. Интересното е, че отсрещната вселена все се опитва да ти вменява мисли и чувства, които на теб не ти принадлежат, смятайки ги за единствено правилни. Същевременно остава глуха за твоите мисли и въобще не допуска, че имаш право да мислиш различно. Та, все аз ли трябва да съм толерантна?



Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Венера
« Отговор #397 -: Януари 02, 2017, 01:56:43 am »
На мен открай време празниците не са ми любимо време- някак се чувстваш виновен, ако не се подадеш на масовата еуфория.
Един бивш имаше готин лаф за такива случаи, забравих как точно беше, но нещо от рода" много мразя да се радвам по празници.."
Нагледах се на кокове, деколтета, маси и вдигнати чаши, честитки на килограм, с поздрав ме удостоиха хора, които съм сигурна, че не се вълнуват изобщо от мен. Кому е нужно всичкото това лицемерие?
Добре,  че свърши шоуто и имах късмета да го проследя онли онлайн. :57:
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #398 -: Януари 02, 2017, 02:41:06 am »
Венера в крайните градуси на Водолей кара на индийски коноп, а каква ли ще е тази в Риби ?  :D

Нямам търпение да излезе от анаретната зона и да екзалтира в Риби  :72:
Над силата е само умението да я владеем!

enigma

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1971
Re: Венера
« Отговор #399 -: Януари 02, 2017, 04:21:34 am »
Мда, добре че не съм само аз. Иначе излиза да съм от Мизантропия, мразя Коледата, роднините знаят, но туширам с безразличие и неопределена усмивка. Мразя е силно казано, но, идеята е за равносметка в края на годината, това е важно. Хубавото прекарване с хора се случва и по друго време. Да, събират се и се преброяват приятели, роднини, почивни дни са тези. Да е задушевно е важно, да си легнеш зареден от хубаво отношение, обща хармония с хора, които чувстваш близки.
Не съм само аз, добре че споделихте. Мен това масите отрупани и шума от силния безсмислен говор ме унищожава, още в 22 се радвам че за малко съм на работа. Като се върна, виждам че правилно не съжалявам за отсъствието си, не съм изпуснала. И не са виновни непременно хората, разбирането се е променило.
Не че съм ретроградна, но в миналото не е имало източници на шум и стрес, камо ли телевизори, хващали са се за ръце ,заедно казвайки молитва, говорили са си ценни неща. Няма друго, разчитат на общата обич,  с която може да се оградят срещу съдба, природа. То и сега нямаме друго, но не се сещаме, докато нещо не ни клекне в ъгъла-болест, нещастие, самота, знам ли. Много материално изразени и изпразнени от вътрешно съдържание станаха празниците. Те са-празно от работа, за да имаш време за да направиш-пълно на душата.

strelicka

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3106
Re: Венера
« Отговор #400 -: Януари 02, 2017, 08:25:32 am »
С Юпитер, Сатурн и Уран към натална Венера направо ми идва да хвана гората.

аз отдавна съм я хванала и се чувствам блаженно в самота сред природата,дивото ме изпълва с истиност ;)

art7ess

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 694
Re: Венера
« Отговор #401 -: Януари 02, 2017, 12:27:02 pm »
Нещата, които споделяте, са ми познати, живея с тях.
//Явно е като наталния ретро мерк по ретро фаза.

Lilla

  • Без Астро Теми
  • Hero Member
  • *
  • Публикации: 13839
Re: Венера
« Отговор #402 -: Януари 02, 2017, 12:34:21 pm »
Вече наистина психиката ми започва да гърми от кухи приказки, съчетани с див материализъм, меркантилност и престорена, лицемерна набожност. И това трябваше да изтърпявам по всеки празник.
Melius est prudenter tacere, quam inaniter loqui

sirius

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 126
Re: Венера
« Отговор #403 -: Януари 02, 2017, 02:32:47 pm »
Напълно съм съгласна за положението на Венера по време на такива събирания. На съвпада на тр. Венера с моето Слънце бях на едно прекрасно събиране. А на опозицията и с у1 просто не можах да отида заради лошото време (тр. у3 опозиция у3). А хубавата кондиция на Юпитер ме прави по-добронамерена и широко скроена.

a.l.e.n.a

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3410
Re: Венера
« Отговор #404 -: Януари 12, 2017, 10:41:56 pm »
Другия петък - Венера ми застава на АС, Марс на антивертекс, Сатурн на МС (в секстил мунданно с Луна и Юпиер) и Слънцето - анаретно. Интересно ще ми е да наблюдавам деня :) Междувременно - Плутон остава в секстил с нат.Венера и Уран в секстил с нат.Марс. Ами ще видим  :012: Ретроградието на Венера ще ми е изцяло в 1 дом :012:  :-X
Над силата е само умението да я владеем!