Автор Тема: Венера  (Прочетена 170607 пъти)

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #480 -: Април 29, 2018, 10:30:12 am »
Рени,к5 дева 7*40",вчера тр.Слънце 7*40" телец тригон към к5.     :)Прогресивна Луна 23* риби,а дир.Меркурий у5 -20 *риби.   Дир.к5 25*46"везни върви към тригон нат.Слънце.  Дир.Юпитер 24* стрелец.

А по шести дом какво е двиежението и У6?

И аз само гледам породата дето съм си харесала и толкова ми се иска да си взема, ама само ще мъча кучето в апартамент
« Последна редакция: Април 29, 2018, 10:40:47 am от Satin »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Венера
« Отговор #481 -: Април 29, 2018, 10:32:56 am »
Рени,к5 дева 7*40",вчера тр.Слънце 7*40" телец тригон към к5.     :)Прогресивна Луна 23* риби,а дир.Меркурий у5 -20 *риби.   Дир.к5 25*46"везни върви към тригон нат.Слънце.  Дир.Юпитер 24* стрелец.
а в лунарен 6-ти как стоят нещата и в кой натален попада?
при Венера в лунарен 6-ти , в третата му част, се предполага появата на сладък пухчо у дома  :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #482 -: Април 29, 2018, 01:58:23 pm »
А по шести дом какво е двиежението и У6?

И аз само гледам породата дето съм си харесала и толкова ми се иска да си взема, ама само ще мъча кучето в апартамент
К6 17* везни,и скорпион имам интерсептиран.тр.Венера на Ац,кученцето е с пъпна херния и след месец някъде ще го оперираме.Моят 1ви -негов 8ми дом,тогава ще му режем и ушите....Прог.Венера  на 1* теле секстил натална.
« Последна редакция: Април 29, 2018, 02:03:52 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #483 -: Април 29, 2018, 01:59:30 pm »
а в лунарен 6-ти как стоят нещата и в кой натален попада?
при Венера в лунарен 6-ти , в третата му част, се предполага появата на сладък пухчо у дома  :)
Ще го кача в лунари Акрукс.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #484 -: Май 01, 2018, 11:06:37 am »
Ами знам ли вече,аз имам три ,за апартамент се кани да ми купува,обаче заради ретро Сатурн го "възпирам" засега.По-принцип всеки ден ми носи по нещо........

Кои Венери получават подаръци  :)

Сафо май беше с екзалтирала  :)

Моята е точно обратно /в Овен, първи дом, У2/7, терма на Марс, съвпад Марс и Лилит/, горката толкова малко подаръци е получавала, че може да ги иброи всичките.
Дори и от семейството, обикновено ми дават пари да си купя каквото искам  :017: От мъж никога не съм получавала подарък. От време на време някоя приятелка за някой рожден ден, ама това са единични случаи и май от години не се е случвало. За сметка на това аз си подарямвам сама, много обичам и на другите на подарявам  ;D
Единственият и най-голям подарък ми е кучето, ама аз си го поисках и тогавашният приятел на майка ми ми го подари, щото нямаше много избор, аз му отрових живота от мрънкане, че искам и я чаках една година докато се роди.


Венера квадрат Сатурн, ей тия се разсипват да получават подаръци /имам доста около мене/, а са толко стиснати, че и един бонбон не може да получиш даром
Венера в Лъв/Везни/Телец също често са облагодетествани


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Венера
« Отговор #485 -: Май 01, 2018, 11:18:45 am »
Кои Венери получават подаръци  :)

Сафо май беше с екзалтирала  :)

Моята е точно обратно /в Овен, първи дом, У2/7, терма на Марс, съвпад Марс и Лилит/, горката толкова малко подаръци е получавала, че може да ги иброи всичките.
Дори и от семейството, обикновено ми дават пари да си купя каквото искам  :017: От мъж никога не съм получавала подарък. От време на време някоя приятелка за някой рожден ден, ама това са единични случаи и май от години не се е случвало. За сметка на това аз си подарямвам сама, много обичам и на другите на подарявам  ;D
Единственият и най-голям подарък ми е кучето, ама аз си го поисках и тогавашният приятел на майка ми ми го подари, щото нямаше много избор, аз му отрових живота от мрънкане, че искам и я чаках една година докато се роди.


Венера квадрат Сатурн, ей тия се разсипват да получават подаръци /имам доста около мене/, а са толко стиснати, че и един бонбон не може да получиш даром
Венера в Лъв/Везни/Телец също често са облагодетествани
Не съм мислила по тези въпроси.Никога не съм искала нещо.Не мрънкам.Всъщност искала съм единствено цветя и то от мама,когато отида при нея и в градината ги видя .Имам Венера секстил Сатурн.Не правя често подаръци,защото не изкарвам пари и ако трябва нещо да купя винаги трябва да поискам на мъжа ми и аз си мълча.Дори дрехи и обувки ми купува той .

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #486 -: Май 01, 2018, 11:31:12 am »
За подаръци и 5-ти дом, Слънце, Юпитер.
Всяка Венера получава подаръци, но не всяка ги оценява като такива, оттам и ревността, завистта, неудовлетворението, не -самочувствието. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #487 -: Май 01, 2018, 11:36:20 am »
Не съм мислила по тези въпроси.Никога не съм искала нещо.Не мрънкам.Всъщност искала съм единствено цветя и то от мама,когато отида при нея и в градината ги видя .Имам Венера секстил Сатурн.Не правя често подаръци,защото не изкарвам пари и ако трябва нещо да купя винаги трябва да поискам на мъжа ми и аз си мълча.Дори дрехи и обувки ми купува той .

Аз като искам нещо си казвам, че иначе няма шанс да го получа, пък то пак не е гаранция и като си поискам де  :012: Да не си помислите, че искам някакви грандиозни неща- я бонбони, я шоколад, я магнит за хладилник  :012:
С най-близкият ми приятел трябваше да ходя на морето преди няколко дни, ма реших че не ми се ходи и той ми звъни оня ден и ми вика аз съм във Виена, отнесе караницата естествено, че не ме е поканил и му казвам да ми донесеш шоколад, отговорът беше "да бе, къде да ти търся шоколад"  ;D /Венера в Лъв съвпад Сатурн/
Повечето от най-близките ми приятелки са с Венера квадрат Сатурн, от ни една не съм получила подарък, пък аз не пропускам
Около мен щедри хора са само сестра ми Венера в Лъв съвпад Марс и две водолейски Венери /едната на майка ми, другата на приятелка/
Разбирам подобното да привлича подобно, ама аз не съм стисната, дори смея да твърдя обратното, та не знам с кво ги привличам тия сатурнови Венери

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #488 -: Май 01, 2018, 11:41:48 am »
За подаръци и 5-ти дом, Слънце, Юпитер.
Всяка Венера получава подаръци, но не всяка ги оценява като такива, оттам и ревността, завистта, неудовлетворението, не -самочувствието. :)

А, не изпитвам завист, поне това "качество" го нямам :)
Защото, ако ми трябва нещо, сама ще си го купя, ако не мога да си го позволя, все някога ще мога или пък просто няма да го имам. По принцип, теоритично, не бих приела подарък, който сама не мога да си позволя да си купя, ще се чувствам неудобно.
За мен подаръкът е израз на внимание, любов, уважение към другия.

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #489 -: Май 01, 2018, 11:49:51 am »
Ще ви разочаровам- измишльотина е.
И аз съм родена в четвъртък, но косата ми е ужасна- тънка, рядка и вечно наелектризирана и оттам- сплескана. Единственото й хубаво нещо е лъскавината.
Родена съм в неделя и косата ми не е тежка и гъста.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12554
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #490 -: Май 01, 2018, 11:53:25 am »
По принцип, теоритично, не бих приела подарък, който сама не мога да си позволя да си купя, ще се чувствам неудобно.


Ето отговорът на въпроса, на който търсиш отговор. Позволи си/ научи се да приемаш,  така като даваш ще се случи баланса.
Аз съм връщала подаръци, също не съм ги приемала, но разбрах във времето смисъла на благодаря. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #491 -: Май 01, 2018, 11:56:53 am »
Кои Венери получават подаръци  :)

Сафо май беше с екзалтирала  :)

Моята е точно обратно /в Овен/
И аз рядко получавам подаръци /Венера в овен -У4 и У11/. Даже и аз не съм си правила такива. Едва напоследък ми минават  мисли за скъсване на синджира. :)

Цитат
Венера квадрат Сатурн, ей тия се разсипват да получават подаръци /имам доста около мене/, а са толко стиснати, че и един бонбон не може да получиш даром
Венера в Лъв/Везни/Телец също често са облагодетествани
Хм, имам подобни наблюдения.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #492 -: Май 01, 2018, 12:22:16 pm »
И аз рядко получавам подаръци /Венера в овен -У4 и У11/. Даже и аз не съм си правила такива. Едва напоследък ми минават  мисли за скъсване на синджира. :)

Венера има ли аспект със Сатурн?

Аз съм връщала подаръци, също не съм ги приемала, но разбрах във времето смисъла на благодаря. :)

А Венерата ти стисната ли е?
Питам заради съвпада със Сатурн

Uran

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2538
Re: Венера
« Отговор #493 -: Май 01, 2018, 12:29:10 pm »
Венера има ли аспект със Сатурн?
Нямат аспект, но са в един знак.
Цитат
А Венерата ти стисната ли е?
Питам заради съвпада със Сатурн
Щедра съм. По-скоро - бях или, по-точно - малко напук се въздържам от подобни жестове. Не знам кой транзит отключи това.
Правила съм много скъпи подаръци, които са били захвърляни или им е било търсен недостатък.

Satin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 3180
Re: Венера
« Отговор #494 -: Май 01, 2018, 12:35:24 pm »
Двата ми най-хубави подаръка са персийски котарак и, по-нататък, персийска котка. Но в един момент такъв подарък се превръща в бреме, голям ангажимент е. Бих гледала и зайче, и чинчила, и ..., но спирам дотук, не и в тези условия. И кокошки копринки искам, но нямам двор.

Ох, и аз искам всяко животинче дето видя, и кон искам  :012: Между другото от кучета, котки и декоративни зайчета, котките най-лесно се гледат, зайците са най-трудни, щото са много кекави
Най-много искам ей такава една снежна красавица, ама как да го мъча животното и сега се чудя дали да не си взема един йокширски териер с Моли да си играят, че на горкото му е много скучно, а втори заек не мога да си го причиня