Автор Тема: Венера  (Прочетена 165069 пъти)

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #900 -: Ноември 28, 2022, 03:02:21 pm »
Благоприятен период предстои на родените с ъглов Стрелец защото Венера ще изгрее в тези сфери и делата в тях предстои да бъдат балансирани, да носят комфорт, да се привличат възможности с бъдеще, свободно да се изразяват предпочиатнията и интересите ни. И тези с прогресивен Стрелец на ъгъл могат да са ангажирани с това да си доставят удоволствие и в емоционален,и във финансов, и в социален план. :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #901 -: Декември 03, 2022, 05:31:19 am »
На 14.08.2019г.е горен съвпад Слънце/Венера.Тогава прочетох ,че за хората,родени около тази дата ,предстоят благоприятни промени,щастие,любов ,благополучие .......Свекър ми беше рожденник.След месец почина.
Тези общи приказки ,водят до това,хората,които слушат,или четат прогнози да загубят вяра в астрологията като наука.
Преди години,когато Венера изгря в съвпад с Венерата на моя позната,тя  преживя тежък пътен инцидент.Със сигурност зависи от фазите и наталните предразположения,но и сега Изгрев на Венера в опозиция ретрограден Марс и квадрат към диспозитора си ,Осветеното може и да не ни хареса. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #902 -: Декември 03, 2022, 07:04:07 am »
Венера ще изгрее в съвпад със Слънцата на Бритни Спиърс,Дарил Хана,Орландо Блум,Ози Озбърн ,и мн.други известни и неизвестни в пуб.пространство личности.Потърсих известни българи ,родени около тази дата и попаднах на името на Божидар Димитров,който вече не е на този свят,Славка Калчева,Лора Караджова,Володя Стоянов.Интересно ми е ,дали по някакъв начин тези хора,техните имена, ще блеснат с нещо,ще се даде гластност около тях.
« Последна редакция: Декември 03, 2022, 07:09:54 am от Сафо »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #903 -: Декември 03, 2022, 10:43:47 am »
Сафо, нали, се раждат хора на горен, долен съвпад, на изгрев, на залез на планетите ?
Не можем да избягаме от общото тълкуване защото Венера, Марс, Меркурий и т.н. не изгряват специално за нас, нито изгряват заради нас, ние сме тези, които се случваме на тях и отразяваме по специфичен начин промяната в тяхното местоположение.  :)
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #904 -: Декември 04, 2022, 09:16:16 am »
Благоприятен период предстои на родените с ъглов Стрелец защото Венера ще изгрее в тези сфери и делата в тях предстои да бъдат балансирани, да носят комфорт, да се привличат възможности с бъдеще, свободно да се изразяват предпочиатнията и интересите ни. И тези с прогресивен Стрелец на ъгъл могат да са ангажирани с това да си доставят удоволствие и в емоционален,и във финансов, и в социален план. :)
Рени,колко е дълъг периода?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #905 -: Декември 04, 2022, 09:19:42 am »
Сафо, нали, се раждат хора на горен, долен съвпад, на изгрев, на залез на планетите ?
Не можем да избягаме от общото тълкуване защото Венера, Марс, Меркурий и т.н. не изгряват специално за нас, нито изгряват заради нас, ние сме тези, които се случваме на тях и отразяваме по специфичен начин промяната в тяхното местоположение.  :)
Да,Рени,но сега изгревът на Венера  е в опозиция с Марс и квадрат Юпитер.
Това е все едно(според мен),неочаквано да спечелиш малка сума пари,и след ден/два да ти се наложи да ги дадеш по доктори. :)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #906 -: Декември 04, 2022, 09:22:11 am »
Венера изгря срещу Луната ми и ме огря светлина,буквално.
Седя в колата пред едни съседи и чакам мъжа ми,който е в тях.Синът на съседа два пъти излиза и ме осветява през портата си с телефона-свети в колата,в лицето ми.След това баща му направи същото. ;D

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #907 -: Декември 06, 2022, 10:29:39 am »
Благоприятен период предстои на родените с ъглов Стрелец защото Венера ще изгрее в тези сфери и делата в тях предстои да бъдат балансирани, да носят комфорт, да се привличат възможности с бъдеще, свободно да се изразяват предпочиатнията и интересите ни. И тези с прогресивен Стрелец на ъгъл могат да са ангажирани с това да си доставят удоволствие и в емоционален,и във финансов, и в социален план. :)
Рени,колко е дълъг периода?

Сафо, докато изчезне, около август .
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Венера
« Отговор #908 -: Декември 06, 2022, 10:31:48 am »
Сафо, нали, се раждат хора на горен, долен съвпад, на изгрев, на залез на планетите ?
Не можем да избягаме от общото тълкуване защото Венера, Марс, Меркурий и т.н. не изгряват специално за нас, нито изгряват заради нас, ние сме тези, които се случваме на тях и отразяваме по специфичен начин промяната в тяхното местоположение.  :)
Да,Рени,но сега изгревът на Венера  е в опозиция с Марс и квадрат Юпитер.
Това е все едно(според мен),неочаквано да спечелиш малка сума пари,и след ден/два да ти се наложи да ги дадеш по доктори. :)

Сафо, това пак е общо тълкуване, за сегашния й изгрев.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #909 -: Декември 06, 2022, 05:08:11 pm »
Благоприятен период предстои на родените с ъглов Стрелец защото Венера ще изгрее в тези сфери и делата в тях предстои да бъдат балансирани, да носят комфорт, да се привличат възможности с бъдеще, свободно да се изразяват предпочиатнията и интересите ни. И тези с прогресивен Стрелец на ъгъл могат да са ангажирани с това да си доставят удоволствие и в емоционален,и във финансов, и в социален план. :)
Рени,колко е дълъг периода?

Сафо, докато изчезне, около август .
Благодаря! :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #910 -: Януари 03, 2023, 06:01:13 am »
Венера направи ингрес във водолей.Като аспекти ,предстои тригон с Марс,ретрограден,квадрат с Уран и съвпад Сатурн.Като планета на взаимоотношенията,любовта,парите,ценностната система как ви се харесва този и транзит?Обрати,раздели,нестандартни връзки,мъжки знаци.
В 20*ще е в собствена терма.Венера е нощтна планета,студена и влажна ,във водолей -горещ и влажен знак,тя ще се чувства в “свои води“донякъде.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Венера
« Отговор #911 -: Януари 03, 2023, 06:37:41 pm »
Моята Венера, но не стартираме добре, макар да няма пряка вина. Предполагам, че друг е виновен, например ретрограден Меркурий. Компромисни ситуации при мен, отнемане на първенството и подравняване или дори снижаване. Свиване на перките. Необходимост от баланс на база компромиси. И вълкът сит, и агнето цяло не става, затова половинчати работи от всички страни. Но това е сега ситуацията, ще чакам Юпитер да се развихри в летежа си през Овена и да ми светне поне до пролетта. На Сатурн също разчитам да въздаде.
Иначе откъм Водолей за мен Венера е блага, едно каре с Юпитер и това е най-"страшното".

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #912 -: Януари 27, 2023, 02:56:43 pm »
Венера в риби, добре дошла. Имам такава в 1°.
Джон Малкович ще има представление в Народния театър в средата на февруари и вече настана "буря", заради цените на билетите. Но, да, дарагие друзя-вечно недоволни,предвид хонорарите на бг чалга звездите, това са направо жълти стотинки.
Но, да се върна на Венера, която, докато пътешества из 12ят знак-Ще направи квадрат с Марс и съвпад с Нептун в нов цикъл. Разбира се, има секстили с планети, но те са бонус за някой, не ги броя. Тя е бърза, западна, романтична и носталгична тук. Обича приказки, обувки, парфюми, харесва Юпитер, но не и Меркурий. Представям си я като муза на любовната поезия, с чаша мартини.
Написах две  стихо-творения на бърза ръка.



Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Re: Венера
« Отговор #913 -: Януари 27, 2023, 05:47:31 pm »
Еххееей Сафо,ти пък много бързо прихвана,цели да стиха!Много ти чувствителна Венета,бременна с поезия,честито!Моята,  ако беше тук щеше да се къпе във вана от червено вино,мартинито много софт. ;D

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Венера
« Отговор #914 -: Януари 27, 2023, 08:01:31 pm »
Еххееей Сафо,ти пък много бързо прихвана,цели да стиха!Много ти чувствителна Венета,бременна с поезия,честито!Моята,  ако беше тук щеше да се къпе във вана от червено вино,мартинито много софт. ;D
Хаха,всеки според Венера-та си ;)А темата за замразените щурци за вечеря как ти се струва?!Европейски упадък с азиатски привкус.