Автор Тема: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.  (Прочетена 5891 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« -: Февруари 02, 2023, 04:28:11 pm »
Карта.Лъвското пълнолуние в 16*на знака ,попада в 11 дом от картата с координати на София.
Политически съюзи,групи,обединения са акцент.Асц в дева,като 5,6,7ми и 9ти домове от картата са задействани,тоест ,ще има динамика основно по темите,които сигнифицират.
« Последна редакция: Февруари 02, 2023, 04:35:20 pm от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #1 -: Февруари 02, 2023, 04:36:12 pm »
При мен ,пълнолунието попада в 4ти дом ,тригон нат.Марс в 12.Сатурн е съвпад със Слънцето ми.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #2 -: Февруари 02, 2023, 07:51:16 pm »
Много е нещастна тази Луна. Опозиция диспозитора си, веригата затваря твърд аспект с крайния диспозитор и цял Сатурн.
Хем играе лошо несвойствена роля, хем критикът я смачква. Актрисата получава Златна малинка, докато е облечена в безвкусен кич.

Крайният резултат е буца в гърлото.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #3 -: Февруари 04, 2023, 11:55:35 pm »
И при мен е в 11-ти дом, в самия му край и в точна опозиция със Сатурн У5. Но е в хармоничен аспект с Венера У2 , дали да не пусна тото или взема билет от лотарията?

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #4 -: Февруари 05, 2023, 04:59:02 am »
При мен пълнолунието попада в 6 дом.

Като носител на екзалтирал у6 в 1 дом, аз съм перфектният служител, горя в работата си, хвърлям се в боя "За Родину", не пестя усилия, свръхнатоварвам се. Мога да работя за потупване по рамото, за отличие, буквално живея на работа, забравям да си тръгна от работното място и работният ми ден няма начало и край, а всеки организационен неуспех приемам лично и изстрадвам. Съответно, въпрос на време е да изпъкна и да стана лице на структурата, с което другите свързват фирмата. И това важи за всяка моя профи работа, дори и да е сервитьорска.
Не ми ли дадеш да разпаля огъня, и двете страни губим. Прагматичните и уверени в себе си шефове се кефят на това ми качество и си живеят живота с парите, които им изкарва моят Юпитер на к8.

Сегашното пълнолуние ме изправя пред необходимостта да мисля схеми и завъртулки, да се събирам, вместо разгарям, да имам нечестни подбуди. Това ме тормози и затруднява. Не ми се отдава. Нов урок имам да науча, може и да се проваля на изпита.

Шефът ми понастоящем се страхува от мен и ме потиска, чуди се как да ме елиминира, омаловажи. Не искам да му правя триумф като просто го освободя от себе си. Трябва да му натрия носа някак.

Пълнолунието е на 2* от мой к6, няма други аспекти и няма да е последно за шестия ми дом.
« Последна редакция: Февруари 05, 2023, 05:02:12 am от Люба »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #5 -: Февруари 05, 2023, 07:20:51 am »
Люба,Юпитер разширява до каквото се докосне,сега нали е върху Слънцето,но гледай диспозитора Марс .

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2023, 07:24:50 am »
Лунацията е върху Сатурн на майката на ММ и опозиция Слънцето и.Доктори,поликлиники,линейки.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #7 -: Февруари 05, 2023, 09:26:17 pm »
При мен е в 8д, квадрат на моята подтисната Венера; а въпросният Юп. пък е опозиция на Слънцето (ето защо съм винаги опозиция на Люба.)
Иначе и моят Юп. е на к8, но пък к6 ми е изгорен, какво да се прави - рядко съм имала шефове, винаги за кратко;
но пък тъкмо в момента може да се каже, че имам.

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #8 -: Февруари 13, 2023, 04:23:59 pm »
При мен е в 4-ти дом, и ме мъчи от тогава голямо безсъние и пак киселините ми се обадиха.
Някакъв стрес отново ме спохожда, което започва много да ме вбесява.
Купих си фитнес топка и въже за скачане. Отделно ще вземем на заем велоаргометъра от свекърите (ако си го дадат) и започвам яки тренировки, защото и сърцебиене имам. Изобщо с тази липса на движение ми се разби цялата нервна система.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #9 -: Февруари 13, 2023, 04:41:10 pm »
При мен е в 4-ти дом, и ме мъчи от тогава голямо безсъние и пак киселините ми се обадиха.
Някакъв стрес отново ме спохожда, което започва много да ме вбесява.
Купих си фитнес топка и въже за скачане. Отделно ще вземем на заем велоаргометъра от свекърите (ако си го дадат) и започвам яки тренировки, защото и сърцебиене имам. Изобщо с тази липса на движение ми се разби цялата нервна система.
пробвай да овладееш това дишане, регулира пулса https://www.youtube.com/watch?v=DxHw8KvvKNs

fortunades

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 818
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #10 -: Февруари 13, 2023, 06:04:39 pm »
При мен е в 4-ти дом, и ме мъчи от тогава голямо безсъние и пак киселините ми се обадиха.
Някакъв стрес отново ме спохожда, което започва много да ме вбесява.
Купих си фитнес топка и въже за скачане. Отделно ще вземем на заем велоаргометъра от свекърите (ако си го дадат) и започвам яки тренировки, защото и сърцебиене имам. Изобщо с тази липса на движение ми се разби цялата нервна система.
пробвай да овладееш това дишане, регулира пулса https://www.youtube.com/watch?v=DxHw8KvvKNs

Здравей, akruks,
Супер, много ти благодаря.
Аз като цяло съм минала 2 курса по прана, и тя много ми помага, но гласовете в главата, са нещо трудно за овладяване. Не мога да разбера, защо ми е толкова активен мозъка в момента. Даже често сънувам кошмари и гадни лица и се стряскам от това, отделно тъкмо заспивам и се стряскам, без причина.
Реалността е просто една прекалено упорита илюзия.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #11 -: Февруари 14, 2023, 03:19:21 pm »
Здравей, akruks,
Супер, много ти благодаря.
Аз като цяло съм минала 2 курса по прана, и тя много ми помага, но гласовете в главата, са нещо трудно за овладяване. Не мога да разбера, защо ми е толкова активен мозъка в момента. Даже често сънувам кошмари и гадни лица и се стряскам от това, отделно тъкмо заспивам и се стряскам, без причина.
Нептун по транзит е в квадрат с Уран, а това накратко се тълкува така:
Квадрат на Нептун с Уран – смесване на фантазия и психически впечатления. Избягва се рутинната работа, бяга се от задължения Изважда на повърхността безсъзнателни сили и желания. Няма направление, обърканост. Търси се контакт с групи, които се занимават със съмнителни духовни или ясновидски практики. Няма организация при финансовите въпроси.

Уран  транзит в 12д.  – внезапно освобождаване от психически и подсъзнателни, потискащи сили. Подсъзнанието се осветява като със светкавица и излизат наяве скритите проблеми. Засилва се интуицията и е благоприятно за развиване на ясновидски способности. Човек може да стане истински духовен лечител, изповедник на проблемите на другите, психоаналитик. При напрегнати аспекти е възможно да се ограничи свободата, да се влезе в болница или да се наложи продължително лечение. Невъзможност да се създават нови контакти, вътрешни ограничения, неврози, маниакални състояния.
Сатурн в съвпад с Луната: Характеризира се с емоционална депресия, финансови трудности и задължения. Множеството изисквания, които се предявяват водят до негативно емоционално състояние. Самият човек не е способен да проявява съчувствие, да има оптимистичен поглед върху живота. Грижи са възрастни хора, родители също могат да представляват проблем. Склонност към самосъжаление или връщане към неприятни спомени също са характерни за този период. Трудни отношения с жени, с майката на родения. Не е добре да се правят големи промени в дома и семейството. Семейните и професионални задължения разкъсват вниманието и силите, което води до неуспех и в двете посоки.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #12 -: Февруари 14, 2023, 09:52:03 pm »
Случило се е баш на моя К3, сигурно затова бях мераклийка за кратко пътуване.
Да, ама не.
Наскоро бях рожденичка и едва сега почва да ми се разсейва пред очите чернилката от Сатурновата дупка. От петък съм и в болничен, та поне нямам излишни дразнители.
Тази седмица имаше много събития, които съм благодарна, че ще пропусна.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7332
Re: Пълнолуние в лъв на 05.02.23г.
« Отговор #13 -: Февруари 15, 2023, 05:10:19 am »
Лунацията е върху Сатурн на майката на ММ и опозиция Слънцето и.Доктори,поликлиники,линейки.
Вчера я приеха в болница,по спешност.
Лунацията е в 4ят ми дом,тригон с Марса ми на к12.
Днес идват майстори за ремонт на едно необитаемо помещение в къщи.