Автор Тема: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г  (Прочетена 10814 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
На 08.11.22г.Пълно Лунно затъмнение ,пълнолуние,в 16*на знак телец.
В картата с координати за София,Лунацията попада в трети дом ,съвпад с Уран.Дневна карта,Луната е в екзалтация,Сатурн хвърля ляв аспект,а той е малефика,силен,ъглов.
Оста Мс/Ис е съвпад с неподвижни завезди.Управител на 10 дом,Марс е в близнаци,ретрограден,8ми производен.
Лунацията е в аспект с Меркурий,опозиция и в антисия с точка/планета в 14*на знак лъв.
Внимание при пътуване,свлачища,пропадане на земна маса,срутване.
По трети дом са договори,сделки,образование,училища,съседи ,комуникации,транспорт.
Луна с Уран ,опозиция Меркурий и Сатурн връх на тао.Как ви изглежда?
« Последна редакция: Ноември 03, 2022, 07:10:55 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #1 -: Ноември 03, 2022, 09:00:06 am »
1 и 7 в картата се карат, но карето на Сатурн с Венера опъва. Фиксирани знаци. Няма край. Това не е раздяла. Карма, съдба, окови. Приказка без край.
Тази лунация не приключва взаимоотношения, а показва, че няма измъкване.

Магика

  • Full Member
  • ***
  • Публикации: 134
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #2 -: Ноември 03, 2022, 11:36:41 am »
Ако дадена връзка е започнала с априлското затъмнение на 10* Телец възможно ли е с Лунното сега да приключи?До 4* орбис гледам при затъмнения.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #3 -: Ноември 03, 2022, 03:13:00 pm »
Ако дадена връзка е започнала с априлското затъмнение на 10* Телец възможно ли е с Лунното сега да приключи?До 4* орбис гледам при затъмнения.
всичко е възможно, също и да се затвърди, осъществи.... Кулминация. Аспектът с Уран е непредсказуем. Диспозиторът на лунацията е слаб.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #4 -: Ноември 03, 2022, 06:07:20 pm »
Митпойнта на СЗ и ЛЗ на 9* водолей ли е?

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #5 -: Ноември 03, 2022, 06:10:25 pm »
При мен лунацията е в 12дом,няма мажорни аспекти с планети, но е в квадрат със сизигията, секстил к3 и тригон к9.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #6 -: Ноември 03, 2022, 08:46:43 pm »
Върху южния възел в 11 дом, някой слелет ще излезе от гардероба.😂
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13548
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #7 -: Ноември 06, 2022, 06:17:51 pm »
При мен спуска опозиция от 9д. към Марс У3, У8 и Нептун У7 в 3д. , и квадрат към Сатурн У5,6 в 5д.
ЛЗ също така е в тригон с АС и Плутон. както винаги има и някой положителен аспект в подкрепа.

Пълно ЛЗ на 16* в Телец е имало на 9 ноември 2003г, а на 17 ноември отпътувах при мъжа си в Испания, за пръв път пътувах през/до западна държава, беше голям шок за мен, като осъзнах колко много са ни лъгали другарите за "гнилия" Запад.
Разликата е, че тогава СЗ е в 1-вия градус на Стрелец и се случва след ЛЗ



starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #8 -: Ноември 07, 2022, 05:13:16 pm »
8 ноември 2022. Лунно затъмнение. Астрологичен потенциал и тенденции
Звездна раковина


Обща тема на периода на лунното затъмнение: Социално напрежение, обрати. Превратен ефект. Ескалиране на напрежение. Радикализация. Революционни, протестни нагласи и настроения. С финансови искания. Промяна във финансовата, социална, инвестиционна политика. Как се разпределят средства, ресурси, енергия.  Обратна връзка с елемент на изненада, неочакван развой. Катализатор на процеси с цел промяна и метаморфоза. Метафорично казано - разсичане на гордиев възел.

📌 Луното затъмнение е в кулминация и антикулминация по меридиана 10 и 11 градуса източна дължина. В Европа - Норвегия, Германия, Италия, Австрия.
📌 По целия паралел 42, 43 северна ширина, на който е и България. Промяна в условия и обстоятелства. Предпоставки за метаморфоза, катарзис. Трусове във властта, управлението.

Според астрологичната карта на лунното затъмнение за София, България, тези общи астрологични тенденции, могат да се развият през призмата на подривна дейност.   Хвърляне на прах в очите. Мимикрия. С възможност за погрешни впечатления. Общественото мнение. Средствата за масова информация. На дневен ред може да е обществено недоволство. Социални искания. Стачки подкрепени от синдикати. Външната политика и търговия. Отношения с чужди държави. Международни договори и споразумения. Съдебна система.

Астрометео, за София В рамките на седем дни. Обрат във времето. Влажно и облачно време. С възможност за мъгли. Неблагоприятни метеорологични явления, бури, силен вятър,  силни пориви на вятъра, осезаемо захладняване.
« Последна редакция: Ноември 10, 2022, 06:52:55 am от starinthenightsky »

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12538
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #9 -: Ноември 08, 2022, 04:12:07 pm »
'Айде, нещо изгоря- бизнес, ресор, сектор, свързани с : леснозапалими, военни техники, химикали, отрови, лекарства; терен с радиоактивни вещества
"На сянка" е горен съвпад Слънце/ Меркурий, Венера, Уран. Силен акцент върху Марс.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2095
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #10 -: Ноември 09, 2022, 09:10:10 pm »
Върху южния възел в 11 дом, някой слелет ще излезе от гардероба.😂
Излязоха много 5- домни скелети.
Приятелка тръгна да ме сватосва за един, който си мислех, че е бивш мой ученик, а той се оказа неин близък познат. Стари муцуни изплуват от миналото. Доста събития по ос 5/11, приятни.
Период на гадно безсъние, уж ми е позитивно и спокойно, а сън не ме лови. Много изненадващи събития и развои.
Като цяло съм забелязала, че влязат ли Слънце и лични планети в моя Скорпи 5 - ти дом, няма празно.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 375
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #11 -: Ноември 09, 2022, 10:00:51 pm »
И при мен беше 11-домно. Уж тригон с Нептун и Сатурн, но орбисът е вече 3-4 градуса, не е точен. Обикаля ме поредния телец напоследък, знае, че не трябва, но направо ми е смешно как не се сдържа и днеска и нощеска си намира поводи... Не знам какво и защо им правя на тия телци...винаги се залепват за мен. Нямам планети в телец. Венерата ми е в Близнаци, Луна в Стрелец. Сигурно на принципа на различния тип енергия съм им интересна.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1186
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #12 -: Ноември 10, 2022, 01:52:23 am »
Марс? С телци често дублираш Венерите. Аспект Венера-слънце, венера-Марс, венера-у7, венера-плутон...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 375
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #13 -: Ноември 10, 2022, 02:43:18 am »
Люба, да, венерите може да са. Моя Марс е в рак, а у7 в тригон с техните слънца, ако тръгна да дълбая все ще намеря нещо :) обаче като си направих ретроспекция и още от гимназията все рогати ме гледат с ей такива очи. Аз пък си хванах козел...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7334
Re: Пълнолуние,пълно Лунно затъмнение на 8.11.22г
« Отговор #14 -: Ноември 10, 2022, 05:40:26 am »
Лисана,Марс в рак е секстил с планети в телец и тригон с планети в риби и скорпион.