Автор Тема: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец  (Прочетена 5169 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« -: Ноември 19, 2022, 04:48:13 am »
Предстои новолуние в начален градус на знак стрелец,което попада в 3ти дом на картата с координати за София.Марс,Юпитер,Меркурий са ъглови.Меркурий ,упр.на 10 и 1ви домове е почти на к4-някой/нещо ,ще падне с гръм и трясък.
Марс ,упр.на 3ти дом е в 8ми производен(10 в картата).
Стрелец е огнен знак,мъжки-нови договори,сделки,полемики,битови скандали,междусъседски войни и спорове,пътно/транспортни проишествия.Фоерверки,свещи,чужденци,духовенство,оръжия,запалителни материали,пожари в лошо време.Горивата ,бензиностанциите са с нови цени.Спира отстъпката при зареждане.Токов удар,или удар под кръста за потребителите?Ученици ,тийнеджари  в медийното пространство,ще се говори на „висок“тон.Музика,футбол ,ексцесии.
Венера,Меркурий са на Антарес.Марс е съвпад с друга неподвижна звезда-Капела.
Юпитер,диспозитор на лунацията,Венера,меркурий-стационарен.
« Последна редакция: Ноември 20, 2022, 05:35:32 am от Сафо »

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #1 -: Ноември 19, 2022, 05:31:57 am »
При мен новолунието попада в 6ти дом,близо до к7,квадрат с Венера и секстил с Меркурий.
Ще пътувам по работа,има една организирана сбирка ......ще видим.в 11*на стрелец имам една арабска точка,която директирана е точно върху Меркурия ми ,упр.на 1,2,5ти домове.Наблюдавам.Транзитен Марс се връща съвпад с Луната ми в 1ви.
« Последна редакция: Ноември 19, 2022, 05:33:42 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #2 -: Ноември 19, 2022, 06:16:43 am »
Всякакви караконджули не спим. Отгоре ни се дава.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #3 -: Ноември 20, 2022, 05:36:29 am »
Всякакви караконджули не спим. Отгоре ни се дава.
да.добрутро! ;)

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #4 -: Ноември 20, 2022, 07:57:25 am »
При мен ще е в съвпад със Слънцето У7 в 9 дом вжсекстил с Марс У2.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13500
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #5 -: Ноември 20, 2022, 11:36:01 am »
В 3-ти дом при мен, тригон Луна У11 в 7д. , но и квадрат с Уран  ;D

На малката дъщеря в 1д тригон с Луната, кани се да си обновява гардероба - дрешки за спорт и фитнес, а на голямата е в 6д и спуска секстил към Мерка У1 в 9д.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #6 -: Ноември 20, 2022, 07:42:27 pm »
На К 6 ми се пада, нещо здравословно или някой ще замествам на работа.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #7 -: Ноември 22, 2022, 08:34:09 pm »
"Не казвай бум, преди да стреляш ".
Управител на картата е Меркурий в терма на Венера, която не е в състояние да движи нещата по Меркурий, оттук пада и качеството на събитията, посочени от активираните ъглови домове. Стреля се на тъмно, което не е толкова лошо, защото си освободен от птговорност. Юпитер е стоп машини или онова, което се е насъбирало от месец август в сфери законодателната власт, банковата и правна система, съдилищата, наградни фондове, висшето образование, науката, официална религия и идеология, партия, социални дейности или избухва като отприщила се вода в затворено пространство, или тригонът Слънце- Юпитер от 9 ти дом ще донесе положителни изяви в сфери като дипломация, отношенията с чужди държави, договори и споразумения, външна търговия, търговия и търговско корабоплаване флот, туризъм , вътрешни авиолинии, наука, висши училища, колежи, научни общества, морски път, продължителността на пътуването, имиграция,. Религия, храмове, църкви, джамии. При разглеждане на военни действия  - опит за блокиране на вражеските брегове, далекосъобщения, проводници, радио, телевизия, самолети, камиони и автомобили, пилоти, стюардеси, туристически агенци.
Темите около близки родственици, съседи в личен и обществен план, ще върнат същите от средата на месец май и сега наново ще се търси перспектива. Вероятно ще се пробва , представи нововъведение за малките деца в училище.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 370
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #8 -: Ноември 23, 2022, 09:16:12 pm »
Новолунието ми е в 5 дом, опозиция напслънцето ми. При половинката в 8ми без точни аспекти.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
Re: Новолуние на 24.11.22г.в знак стрелец
« Отговор #9 -: Ноември 25, 2022, 06:51:07 pm »
На К 6 ми се пада, нещо здравословно или някой ще замествам на работа.
На една от трите ми приятелки майката е починала днес, ако пеавилно мисля, че мой 6- ти е 8- ми от 11-ти.
За другата седмица пак разни глупости е измислила шефката- аман от ангажименти.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...