Автор Тема: Моля, линк за Кармична астрология -- Мартин Шулман pdf  (Прочетена 2814 пъти)

Kristian_m

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Здравейте, ще съм безкрайно благодарен, ако някой изпрати линк с Кармична астрология - Том 1 - Мартин Шулман във PDF. А ако имате и Том 2-3, цена няма да имате. Благодаря предварително.

Papy

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7904
Re: Моля, линк за Кармична астрология -- Мартин Шулман pdf
« Отговор #1 -: Ноември 21, 2022, 07:09:08 pm »
Е, регистрирахте се, за да си поискате една малка услуга, така ли?

При това я намерих за <2 сек в нета, може би трябва направо да бъдете блокиран

Kristian_m

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 2
Re: Моля, линк за Кармична астрология -- Мартин Шулман pdf
« Отговор #2 -: Ноември 22, 2022, 10:13:24 pm »
Като ги намерихте за по- малко от две секунди, какво Ви пречеше да ми помогнете и да ги споделите? Потърсих чрез браузъра на телефона и не успех да ги намеря, после реших да пробвам от компютъра и ми излезнаха само първи и трети том в интернет. Благодарен съм на дамата, която се свърза с мен и ми изпрати и Втори том, който не успях да открия в интернет. А относно книгите, за които писах- вече не се намират в изобилие и видях, че се продават за 80лв на брой, за трите в комплект за 200лв. Не съм сигурен, дали ще успеят да се прикачат в публикацията, понеже надхвърлят лимита за размера на файла, но който иска да му ги изпратя и трите Тома да ми пише на имейла, който се вижда в профила ми. Все пак главната цел в да бъдем добри и да си помагаме, поправете ме, ако греша.