Автор Тема: Умри кучко,умри!В първи рунд.  (Прочетена 3286 пъти)

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Умри кучко,умри!В първи рунд.
« -: Декември 18, 2022, 10:47:05 am »
Тема за женски бой ,кални битки за душевно спа,кървав кеч или пехливански борби със свинска маз и зехтин.Да се чувства поканена всяка Яга с нужда от разтоварване на напрежението.Слагам и музикално оформление за неделно, предколедно настроение. https://www.youtube.com/watch?v=yDWYvXN-s2M

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #1 -: Декември 18, 2022, 12:04:24 pm »
https://azcheta.com/pesove-ot-mariya-laleva-otkas/

“Уличните „кралици“ водят шумни войни. И шумни свити. Шумът заглушава истината. Толкова са отегчителни и предвидими. И трогателно невежи… Най-опасните песове са тихи самостоятелни играчи. Липсата на придворни не прави никой уличен владетел по-малко могъщ или по-малко опасен. Някои от песовете и кучките го знаят. Както и някои от човеците.”  Мария Лалева “Песове”
« Последна редакция: Декември 18, 2022, 12:07:20 pm от akruks »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1177
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #2 -: Декември 18, 2022, 12:48:23 pm »
Ах, ти каква многопластова кръвопийца си, Ребекоооо.
Помагайте си, живейте в мир и любов, милосърдни братя, а иначе цял подиум построи, че и го номерира. Тема с продължение.

Но няма да й потръгне. Тази дипломатична луна е в последен аспект каре плутон. Екскрементите ще се акат другаде. 2 минути не стигнаха на Слънцето за секстил, но дори тогава то нямаше да си изцапа ръцете.
Тригон Сатурн, чакаме търпеливата шефка да въдвори ред.

Да вадим мокрите кърпички и да махаме жълтото от дупето.
« Последна редакция: Декември 18, 2022, 01:02:36 pm от Люба »

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #3 -: Декември 18, 2022, 01:56:56 pm »
Ах, ти каква многопластова кръвопийца си, Ребекоооо.  ;D Да!Но извън шегата ,по-добре в общите теми да се вихри,каквото има.За милосърдните братя-да ,най-искрено го мисля.Намирам за напълно естествено да се подкрепят съфорумките астроложки в океана от начинаещи със самочувствие астроложчета и полуастроложки във фейсбук и интернет.В едни люпилни са мътели,растяли години наред,докато излетят от форумите.Защо да не се подкрепяме,нормална солидарност,но извън това явно си текат лични вражди от край време.
« Последна редакция: Декември 18, 2022, 02:06:38 pm от Ребека »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #4 -: Декември 18, 2022, 02:04:24 pm »
Боже, какви са тези глупости?!  :o

Винаги съм се чудила какво се карате и какво делите?! ::)

За всеки има място под Слънцето.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #5 -: Декември 18, 2022, 05:01:26 pm »
Боже, какви са тези глупости?!  :o

Винаги съм се чудила какво се карате и какво делите?! ::)

За всеки има място под Слънцето.
Така е, но за някои това не е достатъчно да имат място под Слънцето, а искат да са Слънцето и светът да се върти около тях  :)

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1177
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #6 -: Декември 19, 2022, 04:17:57 am »
В едни люпилни са мътели,растяли години наред,докато излетят от форумите.

Въх. А представяш ли си и ние някой ден да излетим от люпилнята на форумите и да станем астроложки!?
Добре, де, може и интернет полуастроложки.

А хляб "винаги има", казват опиталите. Прогностика, ала-бала, ще ме остави ли гаджето, изневерява ли ми. Кога да си направят цици, има питания и публичен интерес срещу пари. Все пак сме славяни на Балкански полуостров, в кръвта ни е.

Ако си малко по-куку, но със самочувствие и лъснат Меркурий, може и на телевизора да те дават или бат Бойко да те издържа.

Ех, живот, здравей, здравей!

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4525
Re: Умри кучко,умри!В първи рунд.
« Отговор #7 -: Декември 19, 2022, 10:35:22 am »
В едни люпилни са мътели,растяли години наред,докато излетят от форумите.

Въх. А представяш ли си и ние някой ден да излетим от люпилнята на форумите и да станем астроложки!?
Добре, де, може и интернет полуастроложки.

А хляб "винаги има", казват опиталите. Прогностика, ала-бала, ще ме остави ли гаджето, изневерява ли ми. Кога да си направят цици, има питания и публичен интерес срещу пари. Все пак сме славяни на Балкански полуостров, в кръвта ни е.

Ако си малко по-куку, но със самочувствие и лъснат Меркурий, може и на телевизора да те дават или бат Бойко да те издържа.

Ех, живот, здравей, здравей!
Ааа нне,мерси. ;D Моралът не ми позволява да лъжа и манипулирам хората. :D