Автор Тема: Цикъл Венера/Нептун  (Прочетена 3096 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Цикъл Венера/Нептун
« -: Февруари 08, 2023, 06:18:40 am »
Цикъл Венера/Нептун на 15/16.02.23г.в 24*на знак риби,в антисия с 6*на везни.
В този градус и знак ,стартира цикълът на Юпитер/Нептун.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #1 -: Февруари 15, 2023, 05:17:26 am »
На 27.04.22г,Венера и Нептун отново в 24*на риби са се слели,но тогава Юпитер е в последни градуси на знака,а сега е в овен.

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #2 -: Февруари 15, 2023, 08:55:47 am »
Тези цикли правят точен тригон към AC ми.
Миналата година по съвпада получих малка финансова инжекция от чужбина (Нептун е СУ 9-ти). Сега с Юпитер в 10ти, тъкмо преминал през МЦ се надявам "на чудо"  :D

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1867
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #3 -: Февруари 15, 2023, 02:35:06 pm »
При мен в 1 дом. В точен секстил с Марс/У2, квадрат Сатурн/У11, Уран/У12 и МС.

Много объркани и неясни ситуации в работата. Интриги и лъжи създадени основно от жени.
Усещам тотална дистанция от света около мен - тр. Сатурн ми е в почти точен съвпад с нат. Венера в 12 дом.

Днес си взех платно, бои, четки - ще рисувам, за да вентилирам емоциите.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1175
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #4 -: Февруари 15, 2023, 04:29:01 pm »
При асц ми.
Венера Непун имат слабост да обичат да играят жертва в любовта, все едно под каква форма. Когато е възможно, същите е добре да си припомнят, че балансът във вселената се запазва като някой някъде играе насилник. Така, де. Няма жертва без насилник. Затова...

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 311
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #5 -: Февруари 15, 2023, 08:56:29 pm »
Антисия на Слънцето в 3, миналата година не съм обърщала внимание на транзити, лунациите ми бяха по-интересни. Но по това време мисля получих зелена светлина за важен проект, може би в началото на май.
-
Чудя се и за съвпад с натална Венера как би се отразил този транзитен съвпад Венера с Нептун, сигурно много любов, много жертви? С две думи добре е, че не знам.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7261
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #6 -: Февруари 16, 2023, 06:12:04 pm »
Преживях съвпад на цикъла с натална Венера. Много силна и страстна връзка, но платоническа. Бях станала кожа и кости, 42кг.Един човек замалко да умре от любов.
Ако Венера беше хронократор, вероятно щях да направя някоя беля. 😀
И едно важно уточнение :имам аспект по натал Венера/Нептун.
Свекърва ми е с Венера във 22*на риби. Няма любов. Но се опаричи в някакъв момент, продаде апартамента на сестра си, която почина и няма семейство.
« Последна редакция: Февруари 16, 2023, 06:45:20 pm от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 368
Re: Цикъл Венера/Нептун
« Отговор #7 -: Февруари 20, 2023, 07:12:55 pm »
Тези цикли правят точен тригон към AC ми.
Миналата година по съвпада получих малка финансова инжекция от чужбина (Нептун е СУ 9-ти). Сега с Юпитер в 10ти, тъкмо преминал през МЦ се надявам "на чудо"  :D

Днес получих новината за съвсем малко увеличение на заплащането. Нищо общо с това, на което се надявах и за което говорим от миналата година. По-разочароващи са няколко знака за затвърдяване на статуквото в отдела ни, което означава, че няма начин да получа професионално развитие там. Честно казано от Юпитер в 10ти очаквах повече. Освен, че е той, при мен е и У6. Надявах се всекидневното бачкане и усилия да се увенчаят с някакъв успех.