Астрология. Езотерика > Астрология

Стадното чувство

(1/4) > >>

Papy:
Хората са стадни животни, живеят по групи, оцеляват заедно
Колко нездраво може да е желанието или потребността да сме особени, различни, дори ексцентрични

Луната като влияе на океаните, влияе и на масите (от хора), на тълпите, на народа
Значи някой с луна в ъгловите домове е "видим", "влияещ"?
Ами ако луната е в квадрат с уран-иска ли човекът да влияе и може ли?

Единадесети дом е този на големите организации, на многото хора, но как логически се потвърждава това?
Уран ли управлява групите, луната-масите, каква е разликата?

Papy:
Темата изглежда малко неориентирана, но всъщност е политическа

Пореден ден има протести, Пеевски си замина, народът не е доволен
Преди изборите не бяха толкова убедителни, не съм сигурна кога недоволството е истинско и кога - провокирано

Orfei:
Съгласен съм, че човек с ъглова Луна може да бъде влияещ, но не е задължително да успее да влияе на много хора. Луната, освен,че играе роля при масите, е и интимна и в много случаи тя ще отразява/ интимно/ . Имам много примери за доста личности, които успяват да влияят на другите. При тях Луната е силна, не задължително ъглова, но по- често- да. Например човек с Луна във Везни -на МЦ умело внушава на другите, но и  изразява, отразява желанията на другите - превръща се в техен говорител, но той самият не цели да бъде видим-  а отразява желанието на партньорите си да стъпят в публичното пространство. Още по- силна по силна по точки  Луна в друга карта - пак на МЦ, но в Дева прави различно нещо - обгрижва, харесва и да се изявява на публични места, дейности, професии, където тя да върши услуги, да помага за другите, отразява конкретни нужди, претворява ги в конкретна работа.

Аз разглеждам социалните процеси по Сатурн в Скорпион - много страхове излизат наяве. Хората излизат навън, защото им е неудобно "в къщи", заради много неща. На някои не им е проблем Пеевски или БСП, а страхът. Протестите в Турция - там статистически има огромен икономически растеж при Ердоган - 15 %, тука 1% по нечии данни.
Разглеждайки подробно знакът на Сатурн - при Скорпионът има една принципна задача на Луната - устойчивост на чувствата чрез препрограмиране. Това искат хората препрограмиране на моделите, по които се осъществява организирането на живота. Ред.

Uran:
Не се вписвам в тълпи/големи групи. Луна в лъв.

Orfei:

--- Цитат на: Uran в Юни 17, 2013, 07:30:37 pm ---Не се вписвам в тълпи/големи групи. Луна в лъв.

--- Край на цитат ---

Много ясно  :D Поздрави на Луната ти  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия