Автор Тема: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г - Лунно затъмнение  (Прочетена 19050 пъти)

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Защо го връща? От разказа ти разбирам, че е донесло само позитиви :(

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Ако няма наистина важна причина за връщането на кучето, то това е доста неприятно. Стрес е и рискува регрес при детето. Ако не го вземете обратно, а детето започне да пита за него може да измислите някаква история да му разкажете чрез картинки, приказка и с играчки, чрез което по-лесно да преодолее ситуацията.

Децата, които израстват с животни ми прави впечатление, че са по-социални, приучават се на грижи, по-лесно се привързват и т.н.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Защо го връща? От разказа ти разбирам, че е донесло само позитиви :(
то е дълго за разказване, нещо ѝ прищрака като видяла на телефона на гаджето си снимка на кучешка муцунка – на бившето му гадже общото им куче, взели са го докато са живеели заедно и сега бившата му понякога му оставя кученцето, а дъщерята полудява от ревност, буквално полудява. И след тази снимка пуснала обява в някаква фейсгрупа, че подарява кучето, а жената, от която го купи по Коледа е видяла обявата и се обади разплакана, че ще го вземе обратно, да не го дава на случайни хора. Бяха се обадили двама мъже от различни градове, които живеят в къщи и го искаха. Сега кучето е с майка си, с татко си и двама полубратя там, откъдето дойде - апартамент на 7 етаж в панелка, но е сред хора, които ги отглеждат с много любов.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Ако няма наистина важна причина за връщането на кучето, то това е доста неприятно. Стрес е и рискува регрес при детето. Ако не го вземете обратно, а детето започне да пита за него може да измислите някаква история да му разкажете чрез картинки, приказка и с играчки, чрез което по-лесно да преодолее ситуацията.

Децата, които израстват с животни ми прави впечатление, че са по-социални, приучават се на грижи, по-лесно се привързват и т.н.
снощи като се прибра от градина и с влизането пита за кучето, а дъщеря ми му каза, че кудето е при своята мама и семейство, че ще ни изпрати снимки и по-нататък ще отидем да го видим

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4547
Разбирам я жената, дето се е обадила разплакана.И аз много ги мисля нашите кученца-как са..Винаги избираме семействата,хората, не ги даваме на всеки, но колкото и да подбираме, сме имали няколко случая , в които хората не са преценили реално какво е да имаш живо кученце,а не плюшена играчка..Ама кучетата са чиста Любов, от тях по-добра терапия за детето няма да намери нито сред хората, нито сред делфините.Дано размисли.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Затъмнението Ноември и сега това от Май ми правят квадратура към наталното Слънце ... Затъмненията са по оста 6 - 12 дом , Майското беше почти на върха на 6 ти дом , Ноемврийското на 12 ... малко ме притеснява квадратурата към Слънцето ... Април си загубих работата , което го свързвам със затъмненията ... но се притеснявам , че може още по-зле да стане ...

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Разбирам. Ако може офтопик - какви кученца са това? Ние обмисляме да вземем, но искаме да е от малка порода, тип померан.

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Отбих се да питам според вас коронацията случайно ли е избрана почти по време на затъмнението?
Силва Дончева тълкува този избор на дата във видео от 6 май.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7362
Затъмнението Ноември и сега това от Май ми правят квадратура към наталното Слънце ... Затъмненията са по оста 6 - 12 дом , Майското беше почти на върха на 6 ти дом , Ноемврийското на 12 ... малко ме притеснява квадратурата към Слънцето ... Април си загубих работата , което го свързвам със затъмненията ... но се притеснявам , че може още по-зле да стане ...
Грег,на познато момче ,също квадратят Слънцето-прави ремонт на жилището си.Свекърва ми има водолейско Слънце в опозиция Сатурн,затъмненията активират опозицията.
Ти си загубил работата си,по-зле няма да става.Освен това прогресивен Марс е активиран при теб също.(беше писал за това някъде).Сега започвай да търсиш нова работа по новолуние.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Разбирам. Ако може офтопик - какви кученца са това? Ние обмисляме да вземем, но искаме да е от малка порода, тип померан.
не са кученца, а сетер на 9м и като се изправи на 2 крака е колкото мен, а аз съм 178см  :)
А и то се свърши вече, онази жена си го прибра и ще завърти бизнеса с него, видях коментар под стара снимка, как на 2,5 месеца го е давала за 800€ на чужденец, на нас за 600лв го даде по Коледа, че е бързала да го продаде  :(

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Затъмнението Ноември и сега това от Май ми правят квадратура към наталното Слънце ... Затъмненията са по оста 6 - 12 дом , Майското беше почти на върха на 6 ти дом , Ноемврийското на 12 ... малко ме притеснява квадратурата към Слънцето ... Април си загубих работата , което го свързвам със затъмненията ... но се притеснявам , че може още по-зле да стане ...
нещо си грешка, ноемврийското попада в 11д, а настоящето в 5д. ; а квадратът със Слънцето на ноемврийското как се отрази? Квадрат на Слънце, но хармоничен аспект с Луната У2 в 4д, няма да останеш без пари и на улицата.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Според мен затъмнението от Ноември инициира уволнението ми. Честно казано не е голяма болка, защото ме обиждаха много ... крайно расистки колектив беше ... след Ковид кризата не можах да си намеря нормална работа. Иначе от Ноември започнах довършителните работи на апартамента на родителите ми и сега го завърших почти. Класика като по учебник 4 ти и 2 ри дом , надявам се да го пусна под наем. Юпитер и Северния възел сега ще минат върху Прогресивния Марс управител 6 ти ... Сатурн през десети прави точен тригон към Плутон упр 6 ти. Плутон в съвпад Юпитер управител 7 ми / 10 ти ... дано малко късмет дойде вече , време си е ... не всичко трябва да е тъжно в живота ми.
.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Затъмнението в 11 ти дом не значи ли сбъдване на мечти ?
лунното затъмнение нали е Пълнолуние – приключване – приятелства, колектив, мечти

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
За кученце ... малки породи са най-лесни за гледане ... Померан не ... доста са шумни и капризни ... бих си взел Руска играчка , доста умни и енергични , елегантни животинки

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Аз имам голямо куче от тежката артилерия за опитомяване (големият "померан" на снимката), но искахме и едно малко. Реших да попитам все пак, може някой във форума или негов познат да знае нещо.