Автор Тема: Пълнолуние в скорпион на 05.05.23г - Лунно затъмнение  (Прочетена 17743 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
с Уран на К7 няма как да се случи стабилно партньорство/правителство
не съм написала Стабилно, а, че има възможност за....
Видяла съм много добре какво си написала и изказвам моето мнение по споменатата тема, и нямаше нужда да реагираш по този начин, както няма нужда от запетая между "а" и "че" – не пред всяко "че" се поставя запетая, а многоточието се състои от три точки...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
с Уран на К7 няма как да се случи стабилно партньорство/правителство
не съм написала Стабилно, а, че има възможност за....
Видяла съм много добре какво си написала и изказвам моето мнение по споменатата тема, и нямаше нужда да реагираш по този начин, както няма нужда от запетая между "а" и "че" – не пред всяко "че" се поставя запетая, а многоточието се състои от три точки...
след като си изказваш твоето мнение, защо ме цитираш, рвпликираш и поучаваш?! Ще си пиша както и каквото желая. И не знам кое точно те обижда в моята реакция, не съм споменала нищо обидно спрямо теб.
« Последна редакция: Май 04, 2023, 06:23:13 pm от Сафо »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Слънцето на к7 ,упр.на 10 дом-твърде вероятно е да има договор/сделка,съюз,коалиция,правителство.
с Уран на К7 няма как да се случи стабилно партньорство/правителство
не съм написала Стабилно, а, че има възможност за....
Видяла съм много добре какво си написала и изказвам моето мнение по споменатата тема, и нямаше нужда да реагираш по този начин, както няма нужда от запетая между "а" и "че" – не пред всяко "че" се поставя запетая, а многоточието се състои от три точки...
след като си изказваш твоето мнение, защо ме цитираш, рвпликираш и поучаваш?! Ще си пиша както и каквото желая. И не знам кое точно те обижда в моята реакция, не съм споменала нищо обидно спрямо теб.
А къде съм написала, че съм обидена? И както ти пишеш както и каквото желаеш, тъй и аз ;)

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
За политиката

beautyexplorer.wordpress.com: Астросоциология: Парламентарни избори, 2 април 2023


Астрологичните тенденции за предстоящите избори на 2 април

„Продължаваме Промяната“ и „Демократична България“ се обединиха. Направиха коалиция. Коалиция ДБ и ПП намират обща посока, духовна мотивация под символиката на зодиакален знак Рак. Слънцето от астрологичната карта на коалицията е в този зодиакален знак. Под този флаг се борят техните лидери – Кирил Петков и Христо Иванов. Луната пък е в Козирог. Лунна фаза на астрологичната карта на коалицията – около пълнолуние. Обществена сфера, която захранва коалицията – взаимоотношения. Северен лунен възел във Везни. Плутон във Везни. Венера в Телец. Какви задачи си поставят като коалиция ? Инициатива. Създаване на условия за ново начало. Пренатално слънчево затъмнение в Овен. За обединение. Филтрирано. Проверено през цедката на споделените ценности. Обединява ги националната идентичност, самосъзнание. Реализацията. Емоциите, чувствата, грижата, емоционалната ангажираност и отношение.

Парламентарните избори се случват на фона на новолуние на точката на пролетното равноденствие. В Овен. На 2 април 2023 г., 7:00 ч., за координатите на София, изгрява Овен с управител Марс. Планета управител на часа – Марс. Със светила в огнени знаци. Слънце в Овен и Луна в Лъв. С претенции за победа. Марс от деня на Парламентарните избори, е в долна кулминация. Аспектира кардиналните оси. Предстоящо слънчево затъмнение пак е в този зодиакален знак – Овен. Темите на зодиакален знак Овен и Марс са на фокус, актуални. В унисон и синергия със задачите коалицията, но и с предизвикателните й страни. Възможна е промяна в движение политиката на коалиция ПП и ДБ. Породена евентуално от вътрешен натиск, несъгласия. Подривна дейност. На ценностна основа. Необходимост от нейната вътрешна реорганизация.

Под мотото на Близнаци, Овен и Марс са условията на гласуване. Терма на Юпитер. По-голяма избирателна активност. Водещо, ключово или решаващо значение, може да има вотът от чужбина. Променлива активност и резултати през деня. Импулсивно гласуване. В последният момент. Изразен протестен вот. На патриотична основа. Емоционално ангажиран. С желание за ново начало. На нещо с предистория – Меркурий в последните градуси на зодиакалния знак Овен. За реформа на управленски модели. Възможно е гласуване под натиск. Вотът вещае изненади. Изненадващи съглашения, колаборации. Стъпващи на нова, различна платформа,ценности. Следствие и резултат на проведеното гласуване.

В сферата, която в мунданната астрология символизира Народното събрание, денят след изборите предполага трусове, нестабилност. Реформа като институция. Реформи на закостенели идеи – ингрес на Плутон в зодиакален знак Водолей. Сатурн в дванадесети дом, предполага непрозрачност в механизмите, по които може да се случи такова нещо. Или не много убедителни предпоставки за съставянето на Правителство.

Периодът на ингрес на Плутон във Водолей, чрез някакъв тип реформи, може да измени хода на обществено-политическите нагласи и процеси. В световен мащаб. На този градус, започна цикъл Юпитер и Сатурн и Юпитер във Водолей.

Лунното затъмнение може да повдигне подобни теми от астрологичната карта на изборния ден.

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1178
Затъмнени,
При мен лунацията е в 8 дом, широк съвпад Юпитер и се събуди едно усещане, че съм богата. Добре, де, осъзнаване, че всъщност съм забогатяла в сравнение с друго време. Тук не толкова тежи абсолютната стойност на някакви количествени измерители, колкото чувството, вибрацията.
Исках да споделя, защото е абстрактно проявление.
Вие как?

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2089
По 5- ти дом- днес имен ден на шефката, покана за рожден ден и търсене на подарък за утре.
Много фотосесии по различни поводи.
Доста похарчени пари .
Ежедневни проблеми с деца от вторник насам, снес едно беше откраднало телефона на друго.
« Последна редакция: Май 06, 2023, 12:52:59 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Люба, богатей, това да се чува!

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12474
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Неприятно е, че Венера, вечерна, женска планета е срещу Луната, което е повод, да се засегнат възможно най-голям брой субекти от събитие/-я породени от затъмнението, съответно и с по-голям интензитет ще се проявите по връзката Луна- Венера. Би трябвало да се усети още при влизането на Луна в Стрелец.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Затъмнени,
При мен лунацията е в 8 дом, широк съвпад Юпитер и се събуди едно усещане, че съм богата. Добре, де, осъзнаване, че всъщност съм забогатяла в сравнение с друго време. Тук не толкова тежи абсолютната стойност на някакви количествени измерители, колкото чувството, вибрацията.
Исках да споделя, защото е абстрактно проявление.
Вие как?
Ние сме добре, при мен попада върху съвпада на Марс У8, У3 и Нептун У7 в 3д. – малко бодърствах тази нощ, като се ококорих в 4 и после няма заспиване , чак към 10 събрах сили да изведа песа на поляната в двора  :) Пуснах един стих в лит. конкурс, макар да знам предварително, че нямам никакъв шанс за награда – затъмнението квадрати Сатурн У5 в 5д , но пък знае ли се – в секстил е с АС и Плутон У3  ;D


Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7266
Неприятно е, че Венера, вечерна, женска планета е срещу Луната, което е повод, да се засегнат възможно най-голям брой субекти от събитие/-я породени от затъмнението, съответно и с по-голям интензитет ще се проявите по връзката Луна- Венера. Би трябвало да се усети още при влизането на Луна в Стрелец.
Рени, защо Венера (близнаци) е срещу Луната(скорпион). Няма аспект между тях, не се виждат.

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
На К9, почти в съвпад със Сатурн в 8 дом У12. Стана така, че тази вечер, докато тренирах във фитнес залата, за да не настъпя един телефон, се спънах, паднах и си ударих главата в един уред и малко след това ми прилоша и съм припаднал за момент. Само че след удара, отидох до тоалетната да пия вода и чак след като се върнах в залата тогава седнах на един уред и ми е прилошало за момент. Момчето, което е било наблизо, се е обадило на 112 и чаках линейката повече от половин час, докато дойде. През това време, докато чаках се съвзех и даже успях да си довърша тренировката. В линейката ми измериха кръвното и беше нормално. Опитаха се да ми направят кардиограма, но и двата пъти не можаха да свържат уреда както трябва, а докторът каза, че на кардиограмата показвало някакви изменения, които според него показвали инфаркт на миокарда. Обаче аз нямах никакви болки, нито пък някакви други признаци за подобно нещо, дори и челото не ме болеше, където се ударих. Докторът настоя все пак да ме пратят в болница и естествено ме закараха в хирургиите, където миналата година умориха майка ми. Там също ми измериха кръвното и беше нормално и кардиограмата беше напълно нормална. Искаха за известно време да остана в болницата, за да ми правят изследвания, но отказах, понеже съм сигурен, че ако остана в тая болница, ще се случи пак нещо като случилото с майка ми и ще ме уморят за нула време. Освен това в спешния кабинет пак беше пълно най-вече със стажанти, които за мен не са никакви лекари все още. След като си тръгнах, се опитах да звъня на джипито, обаче явно тя вече е запразнила и утре ще се опитам да се свържа пак,  за да и разкажа евентуално ако тя прецени, да отида на преглед и за всеки случай да ме прати на кардиолог. В момента съм добре и не ми се вярва да съм получил инфаркт, но все пак, мисля да си направя някакъв преглед в скоро време. По-скоро ми е голям проблем системното недоспиване, което възникна, след като майка ми си отиде и никакви лекарства не ми помогнаха за това.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Абе Весо ,ти ненормален ли си след всичко , да довършваш тренировката! Естествено,че трябват изследвания, колкото и смотани да ти се струват докторите.За сън купи от аптеката Мелатонин-безвредно е,съдържа се в млякото.Също мента глог и валериян, хем ще ти помогнат да се отпуснеш за сън, хем са препоръчителни при всички сърдечни неволи.Евтини са ,безвредни и полезни.Ако не стане поискай рецепта за нещо по-силно.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13498
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Абе Весо ,ти ненормален ли си след всичко , да довършваш тренировката! Естествено,че трябват изследвания, колкото и смотани да ти се струват докторите.За сън купи от аптеката Мелатонин-безвредно е,съдържа се в млякото.Също мента глог и валериян, хем ще ти помогнат да се отпуснеш за сън, хем са препоръчителни при всички сърдечни неволи.Евтини са ,безвредни и полезни.Ако не стане поискай рецепта за нещо по-силно.
Подкрепям написаното от Ребека, затова я цитирам.

Весо, да си карал в скоро време грип или ангина, понеже също дават отражение, при мен преди години обикновен грип , който бях карала на крак 3 седмици по-рано, и на кардиограмата джипито го отчете като микроинфаркт

Veselin

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 6486
Да, точно преди 2 дена имах лека простуда, но ми мина, а и аз като цяло не обичам студеното и влажно време, освен това работя и на течение.
А мелатонина, както и мента глог и валериан съм ги пил, и дори и други по-силни, и нищо не ми помогна.

Ребека

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 4527
Увеличи дозата и ги комбинирай, заедно. По-силните обаче, сега, с тези сърдечни неволи не са ти опция.