Автор Тема: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци  (Прочетена 9193 пъти)

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #15 -: Юни 17, 2023, 12:48:59 pm »
Нептун е на к10 в картата в аспект с лунацията.
отбелязала съм го квадрата преди няколко дни, когато разглеждах лунацията https://victoryastro.blogspot.com/2023/06/blog-post_15.html

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #16 -: Юни 17, 2023, 02:02:24 pm »
Нептун е на к10 в картата в аспект с лунацията.
отбелязала съм го квадрата преди няколко дни, когато разглеждах лунацията https://victoryastro.blogspot.com/2023/06/blog-post_15.html
написах го във връзка с водата,която тече отгоре-дъжд,настрани-реки и с това,че Стар разглежда Нептун в другата тема .

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #17 -: Юни 17, 2023, 02:27:19 pm »
написах го във връзка с водата,която тече отгоре-дъжд,настрани-реки и с това,че Стар разглежда Нептун в другата тема .
водата е от Нептун в 4д в сезонните карти на Пролет и Лято, знак Риби на IC с Нептун в Риби дава много вода, в лятната карта и Скорпион на АС още повече вода, а Сатурн на IC в Риби - студ,  свличане на земна маса, рушене на пътища

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #18 -: Юни 17, 2023, 02:34:27 pm »
Акрукс,Нептун на МС в тази карта също насочва към темите за вода,дъжд,порои и т.н.
А това за Сатурн и свличането на земните маси съм написала в сезонната карта,след твоя коментар.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #19 -: Юни 17, 2023, 04:29:42 pm »
Акрукс,Нептун на МС в тази карта също насочва към темите за вода,дъжд,порои и т.н.
А това за Сатурн и свличането на земните маси съм написала в сезонната карта,след твоя коментар.
МС  в този вид карти е държавната власт, устройството на държавата, климата се гледа по 4д.
10д управлява самото ни правителство, нашите лидери, отговорните хора като президент, крал или главен изпълнителен директор. Транзитите и аспектите, включващи 10-ти дом, са склонни да влияят на лидерите, хората на върха.
Нептун е планета на илюзиите, в напрегнат аспект с Новолунието в 12д е измама. Но може да е успех, житейски връх в изкуството – кино, музика и др.
Видяла съм, че си написала за Сатурн в темата за сезонна карта, видях го след като публикувах кратката си статия в блока и фб страницата, и се притесних още тогава да не ме набедиш в плагиатство, макар че лесно може да се докаже от хронологията кога кой сайт съм отворила. Ползвала съм материали от Алфи Лавоа за астрометеорология на руски език. Всичко хубаво ти желая – тук, в живота и въобще. Ще избягвам да пиша в твои теми и изказвам мнение по твои коментари.  :-X

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #20 -: Юни 17, 2023, 05:21:17 pm »
При мен в 4 дом.

В опозиция с Уран/У12 и Сатурн/У11, в съвпад с Хирон и тригон с Венера/У3,8.

От силния дъжд днес съседите се наводниха и викаха за помощ :( Ходихме да помагаме.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #21 -: Юни 17, 2023, 09:09:38 pm »
Акрукс,Нептун на МС в тази карта също насочва към темите за вода,дъжд,порои и т.н.
А това за Сатурн и свличането на земните маси съм написала в сезонната карта,след твоя коментар.
МС  в този вид карти е държавната власт, устройството на държавата, климата се гледа по 4д.
10д управлява самото ни правителство, нашите лидери, отговорните хора като президент, крал или главен изпълнителен директор. Транзитите и аспектите, включващи 10-ти дом, са склонни да влияят на лидерите, хората на върха.
Нептун е планета на илюзиите, в напрегнат аспект с Новолунието в 12д е измама. Но може да е успех, житейски връх в изкуството – кино, музика и др.
Видяла съм, че си написала за Сатурн в темата за сезонна карта, видях го след като публикувах кратката си статия в блока и фб страницата, и се притесних още тогава да не ме набедиш в плагиатство, макар че лесно може да се докаже от хронологията кога кой сайт съм отворила. Ползвала съм материали от Алфи Лавоа за астрометеорология на руски език. Всичко хубаво ти желая – тук, в живота и въобще. Ще избягвам да пиша в твои теми и изказвам мнение по твои коментари.  :-X
О,богове?!Ти сериозно ли?Нито ме интересува фейсбука,нито ползвам,нито имам намерение да набедявам който и да е в плагиатство.
Когато пишеш нещо тук,аз го чета,разбира се.И понеже няколко пъти спомена струтване и Сатурн,реших,че си се объркала.
Не се издържам от астрология и не ме вълнува кой къде какво пише.Вълнувам се само и единствено от писанията в този форум.
А оста 10/4 е взаимосвързана,както оста 1/7.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #22 -: Юни 20, 2023, 03:01:34 pm »
Когато пишеш нещо тук,аз го чета,разбира се.И понеже няколко пъти спомена струтване и Сатурн,реших,че си се объркала.
Не се издържам от астрология и не ме вълнува кой къде какво пише.Вълнувам се само и единствено от писанията в този форум.
А оста 10/4 е взаимосвързана,както оста 1/7.
Какво общо има кой с какво се издържа и от какво се интересува? През живота си съм изкарвала пари по много начини, около една Нова Година работех във фирма за точени кори за баница, че имаха много работа и ходех вечер късно след основната ми работа да продавам книги; в Австрия съм чистила и тоалетни в заведението на зат ми, 15€ на час са 30лв., а и не познавам човек, който да се издържа само с астрология, че постоянно да вмъкваш това в коментарите си кой бил професионален астролог, а ти не.  Нямам собствен сайт и приемен офис, че да съм професионалист – едната ми страница е в Blogger, другата във Фейсбук, любителски блог и страница за любители на астрологията. Това не означава, че трябва да си подарявам цял живот труда – започнала съм да предлагам платени услуги, след като установих за трети път, че съфорумки печелят на мой гръб, уж питат за приятелка, а те са продавали моите отговори на въпроси и прогнози.
За Сатурн не знам защо да съм се объркала, като самата ти си написала свличане на земна маса. IC е началото на 4д. – територията, терена, фундамента на населеното място, за което е построена сезонната карта, Сатурн там не гради и не заздравява, а точно обратното.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #23 -: Юни 21, 2023, 09:08:02 am »
Наскоро имаше пожар в увеселителен център в Германия. За географските координати, на К4 - Дева, а на К10 - Риби.
С което искам да кажа, че за една астромететорологична прогноза, анализ само по зодиакален знак на К4, планети там, явно не са достатъчни. За прогноза.

Дефиницията за професионалист е всеки, който изкарва достатъчно пари от уменията и способностите си. Превърнали са с в негова постоянна работа, ангажимент. Независимо с какъв знак са. Може професионалният астролог да има само фейсбук или пък страница, в която предлага общи приказки,  малко или нищо съществено и пак да се представя като професионалист. А съдържанието на страницата да не е оптимизирано. Поддържката дилетански изпълнена. Тези със зодиите, които предлагат пъстра лъжа в кошничка, чудеса от храброст, са най-големи професионалисти в астро гилдията.
Да си астролог професионалист в България, повече означава да предлагаш астрология шменти-капели.
Всички други сме лаици и любители.

Ако погледнем нещата в мащаб, тези на върха на социалната стълбица, са представителна извадка какви ценности - нравствени, морални и професионални, са печеливши в обществото. Каквото мнозинство формира каймака, такива са ни и водещите професионалисти.
« Последна редакция: Юни 21, 2023, 09:11:01 am от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #24 -: Юни 21, 2023, 02:01:52 pm »
ами не, разбира се,  К4 и 4д дават 50% , АС 25% , от значение са и другите два ъглови дома, планетни разположения и аспекти, но това е за сезонна карта, а "разговора" ни тук тръгна от Нептун на МС в хороскопа на Новолунието, тълкуването му там е различно, не е свързано с дъжда, а с властта – неясноти, заблуди

А за този пожар в Германия в коя карта  К4 е в Дева? Карта на събитието, сезонна или на лунацията? Пожарите са по Марс, огнен знак, в картата на събитието, за мястото и времето когато е възникнал пожара, Венера е на МС в Лъв, Марс е в началото 10д. сходящ секстил с Меркурий в 8д., нодалната ос съвпада с АС-ДС (южния възел на АС), Марс съвпада с Лилит в Лъв; в картата на Новолуние за това място Марс попада на К3, а Плутон на К8, Луната У1, 2 „ Слънцето и диспозитора Меркурий са в 12д. Пожарът не е предизвикан от мълния, че да го разглеждаме като резултат на климата, а е техническа повреда, авария, Марс и Плутон управляват заключен знак в 5д. в картата на Новолунието, имало е скрит проблем в увеселителния парк, който се е отключил при Луната в Рак в сходяща опозиция на Плутон

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #25 -: Юни 21, 2023, 02:30:35 pm »
В картата на новолунието. Построена за координатите на увеселителният парк.
« Последна редакция: Юни 21, 2023, 02:32:09 pm от starinthenightsky »

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #26 -: Юни 21, 2023, 02:40:23 pm »
news.bg: 35 тона нефт изтекоха от български кораб в река Дунав

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #27 -: Юни 26, 2023, 05:40:18 pm »
Качвам картата на предстоящото новолуние в близнаци.Интересно ми стана,защото прочетох,че учените предполагат,че в най-скоро време Бетелгейзе ще "избухне" и ще видим нещо като второ Слънце.Новолунието е в близък съвпад с тази неподвижна звезда.Дали наистина ще бъдем свидетели на такова явление?!
Новата Луна попада в 12 дом в картата с координати за София.Асц е в точна антисия с Меркурий в 11дом,упр.на лунацията,на 3,4,12 домове.Новолунието е в точен квадрат с оста МЦ/ИЦ.
Най-точният аспект е секстилът между Меркурий и Венера.
Това не се случи,за радост.Научих нова дума-Имплозия,обратното на експлозия.
« Последна редакция: Юни 26, 2023, 05:42:28 pm от Сафо »

romantica

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1878
Re: Новолуние на 18.06.23г.в 26*на знак близнаци
« Отговор #28 -: Юни 30, 2023, 12:34:24 am »
При мен в 4 дом.

В опозиция с Уран/У12 и Сатурн/У11, в съвпад с Хирон и тригон с Венера/У3,8.

От силния дъжд днес съседите се наводниха и викаха за помощ :( Ходихме да помагаме.

На 26.06 се наводни родната къща на баща ми. Приземният етаж потъна 30 см. във вода. Всичко е съсипано.
При него Новолунието беше в 11 дом, тр. Слънце на К12 в рак.