Автор Тема: Подходящо време за продажба на имот ?  (Прочетена 4198 пъти)

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Според астрологията кога е най - подходящият момент да се продаде имот ?
Знам, че ако се купува имот с цел по - бърза продажба след това - луната трябва да е в подвижен знак, но в случая моя имот е от наследство... Целта ми е по - бърза продажба...

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Подходящо време за продажба на имот ?
« Отговор #1 -: Юни 16, 2023, 11:28:59 am »
Jupiter, след пълнолуние се продава, след новолуние се купува. Бърза продажба, бърза Луна и в елективната карта, управителят на АСЦ да е функционален. Спецификата или това ще се случи, както си го мисля е показано в наталната карта.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Подходящо време за продажба на имот ?
« Отговор #2 -: Юни 16, 2023, 11:58:35 am »
Рени, благодаря ти  :)
А дали може да използвам момента на тр. Юпитер и Уран в съвпад с нат. Венера 4дом Телец ?

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Подходящо време за продажба на имот ?
« Отговор #3 -: Юни 16, 2023, 12:58:06 pm »
Според астрологията кога е най - подходящият момент да се продаде имот ?
Знам, че ако се купува имот с цел по - бърза продажба след това - луната трябва да е в подвижен знак, но в случая моя имот е от наследство... Целта ми е по - бърза продажба...
Прави се елективна карта – избор на подходяща дата, когато се обявява имота за продажба, било като пускане на обява, поставяне на табела пред имота, че се продава или даване на брокер.
Гледа се 4-ти дом за имот, 3-ти дом за продажбата, 1-ви и 7-ми дом , продавач и купувач, Луната като естествен у-л на 4д., Меркурий като естествен у-л на 3д., Венера и Марс като у-ли на 2-ри и 8-ми дом, планетите у-ли на АС и ДС, хармоничните аспекти между у-лите на АС и ДС предполагат, че покупко продажбата ще протече гладко. Луната трябва да има положителни аспекти, да е в курс, да е растяща; Луната в Рак или в Телец е особено подходяща, 3-ти градус на Телец е градусът на екзалтация на Луната. Луната не трябва да е на изгорял път, да е в опозиция на слънце, да не е в квадрат или опозиция на Марс или Сатурн, да е на повече от 12 градуса от възлите.

Наследството узаконено ли е, имате ли нотариален акт за имота на ваше име? Други наследници има ли? Ако има и не са съгласни да продават се образува дело за делба, а след това съда го продава чрез чси (за съжаление при мен така се получи и не съм имала възможност да избирам дати)

Jupiter

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 36
Re: Подходящо време за продажба на имот ?
« Отговор #4 -: Юни 16, 2023, 02:01:09 pm »
Да, akruks ! Всичко е законно, документите са изрядни, единствен наследник съм. Нямам никакви пречки от административна гледна точка... Не деля с никой.

Рени

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 12550
  • Мъдрият се познава по това,че много се смее.
Re: Подходящо време за продажба на имот ?
« Отговор #5 -: Юни 16, 2023, 02:07:29 pm »
Jupiter, ако Юпитер има отношение към покупко- продажбите по натал, в соларната карта, е ъглов и подкрепя АСЦ и неговия управител на елективната карта- ползвай го. Уран няма отношение лично към твоята продажба, има отношение към световния пазар на имоти.
„Това е моят ритъм и винаги е било така: който може – ме следва, за останалите не отговарям“

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Подходящо време за продажба на имот ?
« Отговор #6 -: Юни 16, 2023, 06:55:40 pm »
Да, akruks ! Всичко е законно, документите са изрядни, единствен наследник съм. Нямам никакви пречки от административна гледна точка... Не деля с никой.
Добре, написала съм за кой момент се построява елективната карта и какво се взема предвид в нея, разбира се и натала се взема предвид