Автор Тема: Пълнолуние 3 юли 2023г.  (Прочетена 9295 пъти)

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #15 -: Юни 30, 2023, 05:15:46 pm »
И при мен домофикацията е с малка разлика от наталната. В 3 дом. Квадрат нат Юпитер в 6Д, сходяща опозиция Сатурн в 9Д,

terrarossa

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 316
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #16 -: Юли 02, 2023, 10:52:01 pm »
И при мен домофикацията е с малка разлика от наталната. В 3 дом. Квадрат нат Юпитер в 6Д, сходяща опозиция Сатурн в 9Д,

Какво управлява Юпитер?
-
Може би заършване на някакво обучение или планирано преди пътуване по опозицията?
« Последна редакция: Юли 03, 2023, 12:11:42 am от terrarossa »

crazylady

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 87
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #17 -: Юли 02, 2023, 11:34:50 pm »
Юпитер У3 и сУ5. Не го свързвам нито с обучение,  нито с пътуване. По-скоро се надявам, да се освободя от психическото напрежение напоследък. Чувствам се като въжеиграч - балансираш или падаш.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #18 -: Юли 03, 2023, 09:31:43 am »
Пълнолунието образува фигура меч, като острието е насочено към Луната, а в двете части на дръжката са Венера и Уран. Растящ квадрат от цикълът им.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #19 -: Юли 03, 2023, 04:30:03 pm »
рано тази сутрин Луната е в конфигурация Секира - квадрат и половина с Уран, който е в квадрат с Лилит/ съвпад с Венера, , а те в квадрат и половина с Луна 0 тежка катастрофа с починала жена на 18г, следва верижна катастрофа на магистралата

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #20 -: Юли 03, 2023, 09:32:59 pm »
При мен е в точна опозиция с натална Луна У1,2.
Утре отивам да си пускам изследвания, по кожата на ръцете ми се появиха странни тъмни петна като вътрешни кръвоизливи, Ей така , от нищото.
Дано не е нещо сериозно.
Ден по- късно сме на тържество на колега, който се пенсионира, изпращаме седмокласници и т.н.
Пролича си, че е седмодомно- всички бивши и някои неогрели ги настоящи се сетиха да ми звънят и искат да се видим. Аз съм толкова доволна от домоседието си в отпуск, че даже утрешния ден с училищни мероприятия не ме вълнува и чакам да мине.
Получих за подарък хубава безкабелна прахосмукачка .
Вероятно от съвпада Марс/ Венера приятелка, завела деца на лагер, е намерила готин мъж, с когото е започнала връзка . Тя е с АЦ Козирог.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #21 -: Юли 06, 2023, 11:45:38 am »
за Зеленски и неговата визита у нас се заговори

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #22 -: Юли 06, 2023, 06:32:22 pm »
повече се говори за отрочето на дс – кандидата за кмет  ;D

Зеленски и исканията му са ясни, няма какво да се говорят, в правото си е да търси подкрепа и помощ, все пак неговата страна е жертва на карикатурата Спондж Боб

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #23 -: Юли 07, 2023, 07:13:39 am »
повече се говори за отрочето на дс – кандидата за кмет  ;D

Зеленски и исканията му са ясни, няма какво да се говорят, в правото си е да търси подкрепа и помощ, все пак неговата страна е жертва на карикатурата Спондж Боб
Да търси подкрепа от тези,които организираха войната-Сащ.Откъде-накъде ще продаваме реактори?!Помияри.
Не съм нито червена бабичка,нито зелена.Аз съм за България.
« Последна редакция: Юли 07, 2023, 07:15:30 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #24 -: Юли 07, 2023, 10:22:34 am »
Сафо +1
Изключително нагло и неприятно същество.
А медийната пропаганда в негова полза е просто жалка.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #25 -: Юли 07, 2023, 03:12:29 pm »
повече се говори за отрочето на дс – кандидата за кмет  ;D

Зеленски и исканията му са ясни, няма какво да се говорят, в правото си е да търси подкрепа и помощ, все пак неговата страна е жертва на карикатурата Спондж Боб
Да търси подкрепа от тези,които организираха войната-Сащ.Откъде-накъде ще продаваме реактори?!Помияри.
Не съм нито червена бабичка,нито зелена.Аз съм за България.

като не си червена, що пишеш в червено, от какъв зор ми маркираш в червено част от коментара?  :D

И да попитам, САЩ ли нападна Украйна и окупира нейни територии, избива мирно население, че нещо съм пропуснала?  ::) А тези реактори ползваме ли ги, ще ги ползваме ли, ако не – защо да не се продадат при изгодни условия, вместо да събират прах и амортизират?  Ако наистина си за България, нямаше да повтаряш опорките на спонсорираните от руzия – тях ги разбирам, правят го за пари, а ти защо??

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #26 -: Юли 07, 2023, 04:26:06 pm »
повече се говори за отрочето на дс – кандидата за кмет  ;D

Зеленски и исканията му са ясни, няма какво да се говорят, в правото си е да търси подкрепа и помощ, все пак неговата страна е жертва на карикатурата Спондж Боб
Да търси подкрепа от тези,които организираха войната-Сащ.Откъде-накъде ще продаваме реактори?!Помияри.
Не съм нито червена бабичка,нито зелена.Аз съм за България.

като не си червена, що пишеш в червено, от какъв зор ми маркираш в червено част от коментара?  :D

И да попитам, САЩ ли нападна Украйна и окупира нейни територии, избива мирно население, че нещо съм пропуснала?  ::) А тези реактори ползваме ли ги, ще ги ползваме ли, ако не – защо да не се продадат при изгодни условия, вместо да събират прах и амортизират?  Ако наистина си за България, нямаше да повтаряш опорките на спонсорираните от руzия – тях ги разбирам, правят го за пари, а ти защо??
няма да разбереш, каквото и да кажа. С теб говорим на различни езици.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #27 -: Юли 12, 2023, 03:26:11 pm »
Няма карта, но при мен е в 8ми дом, квадрат нат. Марс.
Почина съседка,беше готин пич.

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние 3 юли 2023г.
« Отговор #28 -: Юли 14, 2023, 12:19:52 am »
Пълнолуние в 11° 18' Козирог

Пълнолунието попада в 3-ти дом и е в опозиция с Меркурий У9, У11, У12; в хармоничен аспект с Юпитер и със Сатурн

Плутон до IC го свързвам с големите пари, управлява финансовия 2-ри дом.
  продадоха реакторите от Белене, 100 БТР от 60те, които са на склад от възродителния процес, като по Плутон У2 на IC