Автор Тема: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.  (Прочетена 8684 пъти)

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #15 -: Август 02, 2023, 09:50:24 am »
При мен лунацията е в 10дом,Венера опозиция Слънце.От месеци сме в очакване на майстори за покрива,предполагам ,че това ще се осъществи.Кулминацията Сатурн/Меркурий е с подкрепящи аспекти към нат.опозиция Юпитер/Сатурн.
обадиха се от енергото,днес ще сменят кабел,надявам се и другите майстори да се активират.
Аз съм на масаж ,ММ ме е записал.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #16 -: Август 02, 2023, 10:18:25 am »
На върха на девети дом, точно върху натален Меркурий. Мерк управител 1 ви и 4 ти.
Грег,да се обади някой,свързано с работа,документи,пътуване.

starinthenightsky

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1640
    • Beauty explorer
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #17 -: Август 02, 2023, 04:59:31 pm »
Луната в Лъв в картата на лятното слънцестоене и Уран в Телец са в градус антис. Луната е в девети дом - съдебна система, правосъдие. Уран е в седми - другите. Възмущение. Пълнолунието във Водолей повдига тази тема. В контекста на тримесечието.

Какво се случва в дните около пълнолунието ? Обществено недоволство и напрежение. Заради липса на справедливост, адекватно правосъдие.

Дарик пише: "„Нито една повече, стоп на геноцида над жени“ – вълна от съпричастност и протести в цяла България ". Протести в подкрепа на Дебора.
Свободна Европа: "Правосъдие за всеки" прекрати споразумението си с ПП-ДБ заради проекта за промени в Конституцията
« Последна редакция: Август 02, 2023, 05:01:24 pm от starinthenightsky »

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #18 -: Август 02, 2023, 06:16:19 pm »
Прекъсват си отпуската депутатите и се връщат на работа https://4vlast-bg.com/archives/599646

А това е моят прочит на Пълнолунието, който публикувах преди няколко дни в блога и фб страницата:

В хороскопа на Пълнолунието, построен с координати на българската столица, Суперлуната попада в 12-ти дом, а по този дом са тайните и скритите неща, затвори, болници, центрове за бежанци, морето и всичко свързано с него. Може би супер пълната Луна ще осветли и извади на показ събития по споменатите теми.
Пълнолунието няма съвсем точни аспекти, но е налице действаща квадратура с Юпитер, макар с орбис на дъгата малко над 4 градуса. Юпитер в хороскопа на Пълнолунието управлява най-високата му част, по която са властта и управлението на държавата. Луната от своя страна управлява секторите, свързани с ежедневието, рутинната работа, здравето, отдиха и забавленията. Квадратурата между тях показва напрегнато ежедневие, няма да има забавления и игри, макар да е сезонът на отпуските. Юпитер от своя страна е в точен, хармоничен аспект с Марс – управител на секторите, свързани с парите, моралните ценности и съда. Държавната власт ще може да осъществи, по-скоро да довърши и приключи успешно започнатото в тези сфери. Пълнолунието е кулминацията на започнатото по време на Новолуние. Оттук насетне Луната започва да намалява и не е подходящ период за стартиране на нови проекти. Времето на намаляваща Луна е подходящо за дооформяне, нанасяне на корекции, ако е необходимо, и за приключване. Няма да е лесно, понеже другият управител на знака Водолей, господарят на кармата Сатурн, е ретрограден и в напрегнат аспект с планетата на комуникацията и документацията. Меркурий срещу Сатурн може да влоши общуването, да породи критика и разочарования, да донесе лоши новини. Но Марс в тригон с Юпитер дава положителна енергия, увереност и ентусиазъм за преодоляване на негативното мислене, породено от опозицията между Меркурий и Сатурн. Марс и Юпитер, освен че се намират в точен хармоничен аспект по време на Пълнолунието, са във взаимна рецепция помежду си, което засилва влиянието на аспекта между двете планети. Като се вземе предвид природата на планетите, че Марс е импулсивен, а Юпитер разширява, то въпреки хармоничният им аспект, възможно е да ескалират емоциите, породени от напрегнатия аспект на Юпитер и Супер Луната. Благоприятен ефект ще оказва Венера, която е върху партньорската ос в знак Лъв. Слънцето като управутел на партньорския дом е в своя собствен знак Лъв, където се намира на трон, а Венера е ретроградна – може в живота  да има връщане към стари приятелства и партньорски взаимоотношения, което да е предпоставка за бурни емоции и революционни настроения, както у дома и семейството, така и сред народа.

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #19 -: Август 02, 2023, 09:08:07 pm »
При мен е осмодомно и утре най- накрая ще се видя с онзи от хорара. Поне да разбера струва ли си всичките врътки и отлагания . По ретро Венера човек от миналото, не мисля, че ще излезе нещо предвид разстоянието, но знае ли човек…
Одеве пуснах един хорар, и той преобладаващо осмодомен. 😂😂😂😂
А дано, ама надали.
Новолунието на 16- ти  ми се пада опозе нат. Слънце.
« Последна редакция: Август 02, 2023, 09:10:31 pm от Корея »
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #20 -: Август 03, 2023, 11:44:49 am »
Корея, ще се надцаквате, манипулации.
Хайде Успех! 🍀😊👍

maimunka365

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 998
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #21 -: Август 03, 2023, 02:03:38 pm »
Съвпад ми е със Сизигията.
"Най-големият враг на знанието не е незнанието, а илюзията за знание." Стивън Хокинг

Корея

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 2098
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #22 -: Август 05, 2023, 04:06:27 pm »
Корея, ще се надцаквате, манипулации.
Хайде Успех! 🍀😊👍
Сафо , благодаря със закъснение!
Това ми е първата среща с мъж, която завърши осмодомно.😂😂😂
Хареса ми от момента, в който го видях. Абсолютна противоположност на моят идеал за мъж- висок почти колкото мен, синеок и русоляв , обаче много младеещ , спортна фигура и изглеждащ много по- добре на живо. Имаме общ имен  ден.
Нямаше никакво надцакване, аз бях странно спокойна и уверена, той леко се притесняваше.
Интелигентен, много пътувал и живял в чужбина , отличен събеседник , с когото можеш да си говориш на много теми.
Невероятно е как сме се разминавали през тези две години, всеки е тълкувал погрешно думите и действията на другия.
От малките радости в живота
човек може да си сглоби едно съвсем прилично щастие...

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #23 -: Август 05, 2023, 05:30:00 pm »
Корея, винаги има първи път. Радвам се, че сте се харесали.

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #24 -: Август 07, 2023, 05:27:32 pm »
При мен лунацията е в 10дом,Венера опозиция Слънце.От месеци сме в очакване на майстори за покрива,предполагам ,че това ще се осъществи.Кулминацията Сатурн/Меркурий е с подкрепящи аспекти към нат.опозиция Юпитер/Сатурн.
обадиха се от енергото,днес ще сменят кабел,надявам се и другите майстори да се активират.
Аз съм на масаж ,ММ ме е записал.
Лунация на к10,ангажирам се със жени/майки по някакви поводи,писах съобщение тук във форума.Луната е упр.на 3ти дом при мен.Брат ми е със здравословни проблеми.Много пътуване ,за един ден-София,Плевен,Етрополе,София,Вършец(стоянките по селата не ги броя).Майстори,да.
Мъжа ми е с Марсов възврат днес-регистрирахме кола в кат.И готвя-чудна работа.

greg07

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1443
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #25 -: Август 11, 2023, 01:58:21 am »
Давам обратна връзка , за съжаление поредната неуспешна кандидатура. В 12 часа вечерта ми писаха , че съм отказан. Пълнолунието правеше квадрат към натален Плутон. Доста обезкуражаващо

Nana

  • Jr. Member
  • **
  • Публикации: 61
Re: Пълнолуние в знак водолей на 1.08.23г.
« Отговор #26 -: Август 11, 2023, 09:03:00 am »
При мен е в 4ти дом, квадратура с натален Юпитер У5, У3 в 1 дом и с натална Луна в 7 дом и  секстил с натален Уран във 2ри дом и тригон с натален Марс У6, У7,съУ2 в 12 дом.

Съвсем непланирано тръгнах на тренировки по тай чи, и учудващо и за мен самата, взе че ми хареса (скарана съм с всякакъв вид спорт). В банята ни протече от съседите отгоре, но бързо оправиха проблема. Започнах да обикалям по доктори заради една силна болка в рамото, която си влача от няколко месеца, но не и обърнах внимание навреме.