Автор Тема: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс  (Прочетена 4106 пъти)

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Здравейте, обръщам се към Вас с молба за тълкуване на карта за събитие. Вълнуващо запознанство, комуникация, допълване, разбиране... Всичко е досега е с лау ефект. Първия контакт е осъществен на 22.07.2023 г. в 14:52/54 часа и въз основа на него е построена карта, като съм задала моето местоположение - София. Иска ми се това запознанство да прерасне в нещо повече. Ще бъда благодарна и съм в нетърпеливо очакване за тълкуване на картата...   

 Благодаря

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #1 -: Юли 26, 2023, 06:45:00 am »
Разглеждам картата така:Слънце в критичен градус в рак-Луна в дева.
Марс в дева-Венера ретро в лъв.Какво ви свързва? Меркурий ,диспозитор на Луна,Марс.Не.За мен отговорът е Не.Луна на к11 е интересно.Това е к5 за отсрещната страна.
Юпитер е на к7,води парада,човекът има особеност.Марс върви към тригон с Юпитер,но в мутабелен знак.
« Последна редакция: Юли 26, 2023, 06:48:08 am от Сафо »

Люба

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 1189
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #2 -: Юли 26, 2023, 10:42:19 am »
Сафо, луната на к11 е виртуалната връзка-запознаване-среща. Виж какво пише, въз основа на момента, питащото лице казва, че е заявило собственото си местоположение, а не местоположението на срещата. Че са думи е ясно и от разпада на у3 на другия, луна със сигнификатора на питащото, а че това е харесано, от високото положение на планетите, отдава им се значение и от големия тригон, водещ до еуфория.
Ретроградният сигнификатор на другия не е добър показател,  но докато му се свалят звезди, ще има приказки.
Не мисля, че има смисъл да се дълбае кой е инициатор на срещата, кой пръв и кой втори се е появил на мястото, макар това принципно да има значение за подобен вид тълкуване.
Ако питащият е с натална ретроградна Венера, може да има повече успех.
« Последна редакция: Юли 26, 2023, 10:44:04 am от Люба »

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #3 -: Юли 26, 2023, 07:06:14 pm »
Благодаря много времето, което отделяте за тълкуване на картата. Да внесе някои разяснения, които явно са важни: Инициатор на комуникацията съм аз, т.е. първа съм писала и първа съм се появила на мястото. Местоположението за мене е София, за другия човек е Банско. Нямам ретроградна Венера в натала. И по-скоро на мен ми се свалят звезди, а не обратното  :-*

Сафо

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 7367
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #4 -: Юли 27, 2023, 06:59:56 am »
Благодаря много времето, което отделяте за тълкуване на картата. Да внесе някои разяснения, които явно са важни: Инициатор на комуникацията съм аз, т.е. първа съм писала и първа съм се появила на мястото. Местоположението за мене е София, за другия човек е Банско. Нямам ретроградна Венера в натала. И по-скоро на мен ми се свалят звезди, а не обратното  :-*
Ти си инициатор,а на теб ти се свалят звезди?Има противоречие.
Мисля,че няма жена на която да не "свалят звезди",което не означава,че трябва да се вярва ,защото намеренията на другия пол са по-скоро за плътски удоволствия,отколкото за романтична любов.
« Последна редакция: Юли 27, 2023, 07:03:31 am от Сафо »

Лисана

  • Sr. Member
  • ****
  • Публикации: 376
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #5 -: Юли 27, 2023, 08:49:28 am »
За мен по картата също е не. На теб ти се иска и се натискаш. След описанието на ситуацията и без карта - също.

birliban

  • Newbie
  • *
  • Публикации: 34
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #6 -: Септември 05, 2023, 12:21:31 pm »
Давам обратна връзка по този хорар - Прекъснах комуникацията с въпросния мъж. Нерешителността му, мнителността му, липсата на самочувствие и постоянното изискващо одобрение от моя страна... не намерих смисъл да продължа.... Благодаря на всички  :-*

akruks

  • Hero Member
  • *****
  • Публикации: 13549
    • https://victoryastro.blogspot.com/
Re: Карта на запознанство в Ретроградна Венерс
« Отговор #7 -: Септември 06, 2023, 05:08:19 pm »
Давам обратна връзка по този хорар - Прекъснах комуникацията с въпросния мъж. Нерешителността му, мнителността му, липсата на самочувствие и постоянното изискващо одобрение от моя страна... не намерих смисъл да продължа.... Благодаря на всички 
има отделна тема за кара на първа среща, където се разглеждат и обсъждат, не беше нужно да се пуска отделна тема за една конкретна карта
и по приложената карта излиза, че няма да се стигне до връзка